Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Az Insanity-edzéstervből, miért hiányzik két edzésanyag? fórum

Az Insanity-edzéstervből, miért hiányzik két edzésanyag? (tudásbázis kérdés)


9. 5e67f791bc (válaszként erre: 8. - Andseacj)
2011. júl. 25. 14:27
Szia! Én letöltöttem. Ha érdekel honnan, írj üzit! Üdv,K.
2010. szept. 16. 20:41
Utólag még megjelent az Insanity Fast and Furious extra DVD is. Ez sajnos nekem sincs meg :(
2010. szept. 16. 20:34
Van egy Deluxe csomag, abban van még 3 program plusszban. De nincsenek beépítve az edzéstervbe. Azt írja, hogy az Insane Abs-et lehet csinálni a Cardio Abs helyett, a Max Interval Sports Traininget meg a Core Cardio & Balance helyett. Az Upper Body Weight Training meg, ellentétben a többivel, egy súlyzós edzés, amolyan extra bónusz :)
2010. aug. 28. 23:46

Elvileg 2féle verzió van,én úgy tudom.Amit én csináltam,abban a 2.hónapban szombatonként volt Interval Sports Training,a másik verzióban helyette a recovery hetes Core Cardio&Balance van.

Az a súlyzós cucc meg szerintem ilyen bónusz dolog,hogyha akarsz,akkor azt is csinálhatod,mint komplett felsőtest edzést,gondolom azért nem rakták bele az Insanity programba,mert kellenek hozzá súlyzók is.

2010. aug. 27. 14:39
Ez jó kérdés...kiváncsi lennék én is a válaszra...
4. Ekka
2010. aug. 27. 14:18
Szerintem valahová be lehet, (kell) építeni:)
2010. aug. 27. 14:16

lehet,h ez a szorgalmi feladat:-)))

Ha van elég erőd akkor kipróbálhatod csak úgy.

A súlyzósat még nem csináltam de a másikat éppen tegnap.

2010. aug. 27. 14:15

Nem ragozom, akik csinálja úgyis tudja, hogy miről van szó.

Már nem egy külföldi oldalt végigolvastam, de sehol nem lelek a "megoldásra"..


Ezek valami szorgalmi feladatok v. mi???

Ok. először zsírt égetünk, aztán izmot építünk.., de pont az "izomépítéses" anyag hiányzik..:S

2010. aug. 27. 14:13
Az Insanity-edzéstervből, miért hiányzik két edzésanyag?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook