Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Bölcsi kérdés Dunakeszin, milyen lehetôségek vannak? fórum

Bölcsi kérdés Dunakeszin, milyen lehetôségek vannak? (tudásbázis kérdés)


1 2
9. ArnoldSchwarzenegger (válaszként erre: 8. - Fuoco)
2010. aug. 29. 23:05

Ez talán jelent némi esélyt, de nem bízd el magad, mert elképesztő helyhiány van.


20 hónapos kortól van minicsoport a magánovikban, ezek olyan 60-64 ezer forint/hónap áron érhetőek el. Aztán még van jó pár családi napközi is, ezeket nem ismerem annyira, de talán valamivel olcsóbbak 45-50 körül. Viszont nem tudom, hogy hány hónapos korttól fogadnak...

2010. aug. 29. 21:59

Aha, értem.

Vajon, ha nincs autó egyikünk nevén sem, a férjem nettó 100-ra van bejelentve, az én jövedelmem a gyed és a családi, amit elvisz a fantasztikus lakáshitelünk akkor milyen esélyekkel indulhatunk? Munkáltatóit vinnék..


Köszönöm, hogy segítesz! :D

7. 3da688d0af (válaszként erre: 6. - Fuoco)
2010. aug. 29. 17:17

Hát arra akartam célozni, hogy nekem például megmondták, ahol két autó van a családban és rendesen keresnek a szülők, nem minimálbér vagy segélyen élnek, azoknak nincs esélyük bekerülni. Sajnos komplett vagyonnyilatkozatot is kérnek Dunakeszin, pedig még ilyenről nem hallottam előtte.

Azért olyat is tudok, ahol rendezett, középszinten élő család gyermeke is bekerült...nem mondták, de tuti protekciós volt.:(

2010. aug. 29. 13:55

Az végülis nem gond, van autó! Utánanézek, köszönöm.

Mit értettél pontosan "igazolt szegénység" alatt?

5. 3da688d0af (válaszként erre: 4. - Fuoco)
2010. aug. 29. 10:35
Hát, nem sok jót hallottam róluk. A pinokkiót dicsérik, de az dunakeszi-alsón van.
2010. aug. 28. 15:26

Köszönöm a választ, a holnapot néztem, de elég információszegény, gondoltam hátha vannak tapasztalatok.

Milyenek a magánbölcsik?

3. 3da688d0af (válaszként erre: 2. - Fuoco)
2010. aug. 27. 12:55

Szia,


Én úgy tudom két bölcsi van, de a város honlapján meg tudod nézni. www.dunakeszi.hu

Nekem nem sikerült bekerülni, vagy ismeretség vagy "igazolt szegénység" esetén lehet bekerülni.

2010. aug. 27. 12:29

Sziasztok



Segítséget kérnék, hogy milyen lehetôségek vannak Dunakeszin, ha most 4 hónapos a babám, és jövô nyártól kell beiratnom. Mi a teendô, mi van, ha nem veszik fel a városi bölcsibe?


Köszi

2010. aug. 27. 12:28
Bölcsi kérdés Dunakeszin
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook