Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Chat tapasztalatok, avagy mindenki "azt" akarja? fórum

Chat tapasztalatok, avagy mindenki "azt" akarja? (beszélgetős fórum)


2014. máj. 12. 01:56
nem mindenki,de nagyon sokan.az igazi eletben is ugyanigy van,nemcsak a virtualisban!
27. edit-a
2009. jan. 14. 09:23
Az osztályom 4.-es,most lépett be az életükbe a számítástechnika.Van ,aki jár szakörre is.Múltkor meséli egy túlkoros ,iskola rossza...srác,aki diszlexiás,diszgráfiás is ráadásul,hogy szakkörön chatelt egy lánnyal,s miket írogatott neki...Utána beszélgettem erről velük kicsit,de sztem sok foganatja nem volt.De felhozom majd ezt a kollégának is,hogy kicsit odafigyelhetne jobban rájuk.Bár sztem otthon is ezt csinálják.:(
26. iriszb
2008. júl. 5. 09:21
-igen...
25. Mókicaaaa (válaszként erre: 24. - 127f14054c)
2008. máj. 5. 10:56
én is hiszen ő Londonban volt én meg M.o-n, és azóta is dúl a szerelem!
2008. máj. 5. 10:52
en a chaten ismertem meg a paromat....van mar 5 eve..:-)
2008. jan. 29. 21:21
Nem mindenki azt akarja,én szeretek pl.viccelődni:))
22. vikucka (válaszként erre: 18. - Rosewood)
2007. nov. 25. 13:30
Pont azért kezdtem el chatelni, mert a barátnőim elköltöztek. Velük msnen tartom a kapcsolatot, de a valós barátnő , mindig elsőbbséget élvez a virtuálissal szemben! :)
2007. nov. 25. 13:28

Sziasztok!

Már vagy 3 éve chatelek, MO legnagyobb chatoldalán. Természetesen kaptam kéretlen szexuális ajánlatokat, igen elég alpári stílusban is, DE mint ahogy Wind is említette, nem kötelező beszélgetni. Azért van a privi ablakban, az x hogy rákattints és bezárd. Ennyi. Az egyik legjobb barátnőmet, a páromat, és még rengeteg embert a chaten ismertem meg. Ha valaki szexuális baromsággal zaklat, akkor azt némítom. Ennyi. Nem kell itt felháborodni, vannak ilyen dolgok sajnos. Akinek meg ez bejön, annak gondja sora. Majd megtalálja a hozzáillő embert!

20. ec63a7fc29 (válaszként erre: 18. - Rosewood)
2007. nov. 21. 01:31

Totál igazad van.


A személyes barátságnál nincs egészségesebb.


Lehet, hogy bátrabb az ember ismeretlenül, vagy olyant is kimond, amit szemtől-szemben soha nem tenne.


Szerintem ne hanyagoljuk el azt a pár embert, akivel jó személyes kapcsolatunk van.:))

2007. nov. 20. 22:38
Nem chatelek, mert valóban az volt az érzésem, hogy mindenki "azt" akarja. Nemtől függetlenül.
2007. nov. 20. 19:53
Persze, hogy szoktam én is csetelni, de elgondolkodtatok -e már azon, hogy hová lesznek a valós hús-vér barátságok, ha elmegy az idő a vadidegenekkel való ismerkedés miatt? marad -e idő az igazi, fizikai közelben levő bartáokra? És meddig tart egy csetkapcsolat/barátság? Hú, ma nagyon negatív vok, vagy, csak realista...
17. pufika
2007. nov. 20. 19:27
Sajnos nekem is ez a tapasztalatom. Már alig lehet beszélgetni a cseten. Jön az emberke, jó estben köszön, és rögtön kérdezget. Ha megmondom, hogy családom van és beszélgetni akarok, kiakad. Olyan kiábrándító ez, hogy már jó ideje nem járok csetelni.
2007. nov. 14. 10:06
Nem mindenki, de sokan vannak
2007. nov. 12. 23:34
Persze, hogy mindenki azért van a chat-en, hogy sexpartnert szerezzen. Az ügyesebbek egyszerre többet is beszereznek. olcsó, gyors megoldás, cool!
14. Rika1
2007. okt. 1. 06:25
Amikor bekapcsoltattam a netet,talán az volt az első,hogy kíváncsiságból benéztem az egyik ilyen oldalra..nézelődtem,és gondoltam kipróbálom...nem tudom,hogy ki hogy van vele,de nekem jó tapasztalataim voltak akkor.Ennek egy éve.Akiket akkor ott abban az időperiódusban ismertem meg,azóta a barátaim,és már msn-en tartjuk a kapcsolatot.Egyáltalán nem rohantak le sex ajánlatokkal.Viszont persze voltak olyanok is,de azokkal nem tárgyaltam.Mostmár úgy látom változott a helyzet,nagyon sokan vannak akik ez irányban mennek fel...régen barátkozos beszélgetős volt,mamár inkább társkeresős:)
2007. szept. 30. 00:19
Napi szinten chat-elek. Barátaim vannak ott, emberek akiket nagyon bírok, és akik engem is kedvelnek (gondolom)Mindig ugyan azon az oldalon vagyok, ugyan azzal a névvel, így még könnyebben ismertek meg. Most már abba a baráti körbe tartozok, így ritkán jönnek szexuális ajánlattal. Nem tudom régen milyen volt, nekem tetszik, és nagyon hiányzik ha egy nap nem beszélhetek az ott megismert emberekkel.
2007. szept. 8. 20:16

Hölgyeim!Én operátor voltam az egyik legjobb chaten,sokan megkerestek ilyen problémákkal mint amiket leírtok.Kérdezem én.Muszály azt a privát ablakot megnyitni ismeretleneknek?

Gondolkodjatok el ezen.

11. LoLiNa
2007. aug. 21. 05:39
megromlottak a csetek, mint a waposak, mint a netesek.. a "lelki" sérültek vígaszt keresnek ott, az agyilag beteg emberek meg magukat kiélni járnak oda.. és valami szőrnyű amit művelnek.. cseten ismertem meg a párom, lassan 4 éve.. de akor még lehetett "beszélgetni" az emberekkel.. ma már vagy "sírnak", vagy menősködnek, vagy zaklatnak üzikkel, privikkel, szexel..
10. mandella (válaszként erre: 1. - E7a6785cc7)
2007. aug. 13. 13:38

sziasztok.

sajnos ugyenez a tapasztalatom.

nemrég (pár napja, szaktás kiheverésének elősegítése érdekében) életemben először feljelentkeztem egy oldalra.

ahogy titkosvallomás is mondja: nem telt bele egy egész nap, már vagy öt "pácienssel" leveleztem, akik egy rövid idő elteltével arról érdeklődtek, mi van épp rajtam, hogy szeretem csinálni, szeretek-e ezt meg azt, milyen fehérneműim vannak otthon, és ha nincs, vennék-e ezt meg azt....


borzasztóan kiábrándító volt!

9. rika
2007. aug. 13. 13:35
Elég sok gusztustalan ember van a chaten akiket csak ez érdekli. De én a chaten ismertem meg a vőlegényemet. Ő nagyon kedves volt lehet ő volt a szabályt erősítő kivétel?
2007. aug. 13. 12:47
Elnézést, de már nem tudok írni sem.:))
7. a7a90ace89 (válaszként erre: 1. - E7a6785cc7)
2007. aug. 13. 12:46

Nem sok, de voltam ilyen oldalakon 8igaz, a nevem ott hagytam még, de már nem aktivizálom magam). Sajnos így van, ahogy írtad.


Nemcsak a ygerekek, hanem meglett férfiak is ilyenek. A legtöbb nő meg kapható rá. De ez fordítva is ígfy van. Nők ajánlkoznak fel.


Undorító.:((

2007. aug. 13. 12:33

Sziasztok!

Az elmúlt években rengeteget cseteltem, mindig ugyanazon az oldalon. Ez az oldal nem kifejezetten a csetre épül, inkább a játékra. Velem is előfordult, hogy ismeretlenek különböző szexuális ajánlatokkal bombáztak, de ez elenyésző volt ahhoz képest, ahány barátot szereztem. Most már keveset csetelek, mióta kisbabám van, nem nagyon van időm ilyesmikre, de azért visszalátogatok arra az oldalra, és jókat beszélgetek az ismerősökkel, barátokkal, felrakom a ne zavarj "táblát", és akkor nem lehet privikkel bomázni, azzal beszélgetek, akivel én akarok.

Egyébként úgy gondolom, hogy azok, akik nyomdafestéket nem tűrő stílusban "társalognak" a neten, bizonyára hülyéskedő tinédzserek, és elég szomorú, hogy ilyet megengednek maguknak. Ha pedig felnőttek, akkor inkább nem írom le, hogy mit gondolok róluk.

2007. júl. 29. 14:25
Nekem veletek ellentétben egész jó tapalsztalataim vannak. A különbség csak annyi, hogy én inkább külföldiekkel chat-elek,, úgyhogy ők valószínűleg a távolság miatt nem is gondolnak arra, hogy bármi is lehet.Persze köztük is akadt jó pár olyan, akit csak a meztelen fotóm érdekelt volna. Ennek ellenére rengeteg barátot szereztem a világ különböző pontjairól. Ezenkívül az a tapasztalatom, hogy a külföldiek sokkal nyitottabbak, érdeklődőbbek.
4. Linn
2007. júl. 21. 16:06
Régebben én is chat-eltem, de úgy látom, hogy mostanra a feje tetejére állt az egész. Én már nem pazarolok rá időt.
2007. júl. 20. 21:36
régen chateltem txt n,már akkor is menő volt a "küldj egy paralaxot".kellett pár nap nézegetés mire rájöttem hogy a paramétereim kellenek és hogy hol lakom:-)
2. nayloon (válaszként erre: 1. - E7a6785cc7)
2007. júl. 20. 21:25
a tizenéveseknek mostanság ez a stílusa, én ezért nem csetelek már, régebben jókat lehetett beszélgetni, de én öreg vagyok már az ilyen idiótaságokhoz, mint amit művelnek!
2007. júl. 20. 21:23

Tegnap poénból felnéztem egy ilyen oldalra, és alig kaptam szikrát, mikor 5 perc alatt legalább 6 szexuális jellegű, nem éppen kultúrált ajánlatot kaptam. Mindet a méreteim érdekelték, és persze nem a magasságom... Mindezt köszönés nélkül.

Eléggé felháborodtam. Mire jó ez így, van erre "vevő" nő? Az is lehet, hogy csak a tizenévesek szórakoznak?

Mi a véleményetek erről? Milyen tapasztalataitok vannak?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook