Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Dolgozik valaki az ING-nél? megéri oda menni dolgozni? fórum

Dolgozik valaki az ING-nél? megéri oda menni dolgozni? (tudásbázis kérdés)

2010. szept. 5. 19:18
Biztosításközvetítő OKJ-s képzés. Magyarul erre ad jogosítványt, e nélkül nem végezheted a tevékenységet.
2010. szept. 4. 15:07
még annyi kérdésem lenne, hogy amit ennél a cégnél végeztetnek el okj tanfolyamot az milyen végzést ad?
7. 39676f9643 (válaszként erre: 6. - Zsanci79)
2010. aug. 27. 18:38

nagyon köszönöm a válaszod, és köszönöm, hogy segítessz, ha kell. Lehet, hogy igénybe fogom venni, majd írok

Köszi

2010. aug. 26. 23:13
Ja és ha érdekel még valami a szakmai dolgokról, nyugodtan írj privit, és igyekszem válaszolni rá
2010. aug. 26. 23:09

Szia!

én biztosítónál dolgozom, de nem az ING-nél, hanem egy másiknál, és irodán.

Gondolom üzletkötőnek mennél.

Hát először is az ING-vel kapcsolatban annyit tudok nyilatkozni, hogy igen vaskalaposak, ezt az egyik főnököm mondta, aki ott dolgozott. De ő nem üzletkötő volt.

A mai világban már nagyon nehéz üzletekötőnek lenni, igaza van kisj-nek hogy nagyon nagy elszántság, kitartás szükséges hozzá, és naprakésznek lenni, valamit 24 órásnak lenni az ügyfeleidnél. Kiválló kommunikációs készség kell hozzá, ez az egyik legfontosabb.

Egy állományt manapság szerintem már iszonyatosan nehéz felépíteni, de persze nem lehetetlen. Ehhez kell ám kitartás! nagyon telített a piac, többek között ezért is iszonyatosan nagy a fluktuáció is az üzletkötőknél. Nem csoda, hisz ha lejár a támogatás, utána valahogy talpon kéne maradni, és ahhoz sokat kell kötni...Ha tényleg kitartó vagy akkor előbb utóbb kaphatsz állományt, onnantól kezdve már anyagilag is megéri.

Attól is függ nagymértékben, hogy hol laksz, mekkora az ismeretségi köröd, erre felénk nagyon nehéz kötni.

Sokan lenézik az üzletkötőket, pedig szerintem ez egy elég nehéz szakma, ezt csak úgy lehet csinálni, ha valaki hivatásának érzi, és tisztességes az ügyfelekkel.

Bocs ha hosszúra sikeredett, de úgysem írtak sokan. Remélem eltaláltam hogy üzletkötőnek mennél.

2010. aug. 26. 21:20
senki nm tud semmit???
2010. aug. 26. 20:30
kitartó vagyok, és nagyon elszánt.... kereshetek, akkor jól?
2. kisj
2010. aug. 26. 20:07
Kérdés. hogy mennyire vagy elszánt és a végtelenségig kitartó?
2010. aug. 26. 20:04
Dolgozik valaki az ING-nél? megéri oda menni dolgozni?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook