Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » DHT blokkolás nőknél fórum

DHT blokkolás nőknél (beszélgetős fórum)


8. mell
2016. nov. 16. 20:45

Mit érdenmes vizsgáltatnia laborban hajhullás esetén, ha a gyulladás, stressz ki van zárva?

Gondolok itt ösztradiol, Tesztoszteron és D vit szint ezeken kívül?SHBG? Tudja-e valaki, hogy az alfa redukáz enzim szintet hol nézik?

7. fd672cade8 (válaszként erre: 6. - 5e055bda17)
2010. szept. 29. 19:21

Szia!

Neked mi a tipped androgén típusú hajhullásra?Ez az állapot végleges lehet?

6. 5e055bda17 (válaszként erre: 5. - Tempest)
2010. aug. 27. 15:10

Attól függ, mi okozza....Ha gondolod, dobj privit..érdekelne a történeted.

De sajnos ez az androgen típusú hajhullás leginkább csak kordában tartható, de meg nem szüntethető:((((

Közben meg terheljük a szervezetünket mindenféle hormonnal, meg mással.

Pl. a monoxidilt régebben vérnyomáscsökkenőként alkamazták, de már elavult, és véletlenül jöttek rá, hogy blokkoló hatása van a DHT-re)

Szia!

5. Tempest (válaszként erre: 4. - 5e055bda17)
2010. aug. 27. 14:58
Köszi, én is azért félek elkezdeni, mert akkor már amíg világ a világ használni kéne. Hát ez elég gáz. Ezek szerint lehetetlen ebből meggyógyulni, szóval akinek egyszer gond van a DHT vel az már így marad, ez nem tud helyrejönni valahogy??
4. 5e055bda17 (válaszként erre: 3. - Tempest)
2010. aug. 27. 14:40

Bocsi, én a Regaine 2%-os oldatot ajánlottam, ez gyógyszertári forgalomban van. De utánanéztem, a rogaine és a spectral ugyanezt tartamazza, plusz a spectral még néhány hatóanyagot, ami a hajhagymákra jótékony hatású.

Van még a Neocapil oldat is, az is ugyanez a "család".

Nekem PCO-m van, próbáltam, de perioralis dermatitis miatt abba kellett hagynom:-(. Sajnos ezzel a problémával ezermillióval evezünk az ár ellen. Mert csak addig hatnak ezek a szerek,amíg használjuk őket (már ha vmi miatt abba nem kell hagyni). Figyelmedbe ajánlom a Dianés és Cyproxinos fórumokat, ott sok sortstárssal találkozhtasz:-(

Szép Napot Neked!

3. Tempest (válaszként erre: 2. - 5e055bda17)
2010. aug. 27. 13:27
Köszi, Te használtad már esetleg, még annyi hogy közben van aki a rogaine helyett a spectral - t ajánlotta, arról esetleg tapasztalat?
2. 5e055bda17 (válaszként erre: 1. - Tempest)
2010. aug. 27. 11:40

Maradj a 2%-nál. Még ha magasabb is a tesztód a női átlagnál, azért a férfi magasságot nem éri el.

Nem kevés a 2%. pont ezért annyi, mert míg nőnél a normál érték 1 nm/l, férfiaknál 30felé is járhat.

Mégha magasabb is nálad, vszínű 4-nél nem több.

Figyeld magad, 2-3 hét után esetleg szem alatti minimális ödéma alakulhat ki, minimális vérnyomáscsökkenés, vagy pár hét után dermatitis.

De lehet, hogy téged el is fog kerülni! :-)

Szép Napot Neked! Ani

2010. aug. 26. 17:04

Nők használhatják az 5%-os minoxidil tartalmú rogaine habot ( ami férfiaknak van ) vagy csak a nőknek szánt 2 %-osat.

Szóval nem túl kevés a 2%-os minoxidil tartalom??

Revita sampon mellé szeretném.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook