Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Teljes fitymaszűkület-letapadás! fórum

Teljes fitymaszűkület-letapadás! (beszélgetős fórum)


12. Bri*
2010. aug. 26. 21:35
A fitymahúzogatás témában megoszlanak a tanácsok. A védőnő azt mondta, hogy régebben az volt a trend, hogy húzogatni kell, ma már nem. A nagy fiamnak fitymaszűkülete volt, meg is műtötték, de csak azután, hogy szobatiszta lett. A kicsinek feljön a bőr, egész jól látszik, de nem teljesen. Aggódok is miatta, nem szeretném, ha műtétre kerülne so. A dokinő azt mondta, hogy húzogatni kell, de csak utána kell foglalkozni vele, ha szobatiszta lett, addig nem.
2010. aug. 26. 15:17
a fiam 11hónapos és eleinte neki is csak egy akkora rés volt amin pisilni bírt. rákérdeztem a gyerekorvosnál és azt mondta, hogy ahogy hazakerült a kórházból húzogatni kellett volna! pár hónapja elkezdtem és kezd felválnia letapadás! levontam a tanulságot és csinálom azóta is! bár ez a topikindítónak nem segít már. próbálj privát úton urulógust keresni és lehet hogy így hamarább megoldódik a dolog.
10. barcabo (válaszként erre: 8. - 4ca460d3e8)
2010. aug. 26. 14:49
épp ezért kérdezek,mindenkit mert a másik körzeti doki már elég piciknek ő maga megcsinálja...tehát egy téma és annyira eltérőek a vélemények.
9. barcabo (válaszként erre: 5. - Szanya)
2010. aug. 26. 14:47

megírnád privátban a krém nevét hogy rákérdezzek a dokitól?

egyébként as sote urológián ha kéred elaltatják,ambuláns műtétként elvégzik.tehát a fájdalom traumán nem kell átesnie,persze igen altatás....ez komoly dolog.de pl. a férjem mai napig azt mondja ha belegondol neki 6 évesen csinálták még mindíg összeszorul a foga és nagyon rosz emlék neki.

8. 4ca460d3e8 (válaszként erre: 1. - Barcabo)
2010. aug. 26. 14:47
Érdekes, hogy a dokid azt mondja ráér! Nekem a fiúknak 15 hónapos koruktól kezdve kellett óvatosan huzogatnom, semmi bajuk nincs, már rég ők csinálják maguknak! A visszatapadásról, nem tudok véleményt írni, de úgy gondolom, ha mindennap, fel van húzva este fürdésnél pláne, akkor nem tapad vissza!
7. barcabo (válaszként erre: 4. - Agica81)
2010. aug. 26. 14:45
igen most többen azt mondták hogy visszatapadhat,ez a nagy általánosság.engem az éjszakai sírás az amin nem tudunk szemet hunyni!tuti arra ébred fel keservesen sí.és amikor kibontoma pelust láttam hogy pattanásig feszül.-((((
6. 25eed67283 (válaszként erre: 3. - Barcabo)
2010. aug. 26. 14:44

Ezért jó lányos anyukának lenni. Fiúval nem is tudom mit kezdtem volna.

Menyj be a kórházba és keresd meg a legjobb orvost vagy kérdezd meg, hogy ő mikor van az osztályon így lehet hozzá kerülsz és még fizetned sem kell érte, mintha megfogadnád.

5. Szanya (válaszként erre: 1. - Barcabo)
2010. aug. 26. 14:44
Nekünk szteroidos kenőcsöt írtak, az fellazítja a bőrt, arra jó, hogy ne fájjon neki. Viszont nekünk nem jött fel tőle eléggé, és utána visszatapadt, márpedig a szteroidos dolgokat nem lehet soká használni. Akármennyire félek tőle, nekünk műtét lesz, mert sérve is van. Egyébként a sima fitymaletapadást altatás nélkül (tartok tőle, hogy érzéstelenítés nélkül, vagy minimális érzéstelenítéssel) a kerületi sebészeten valami célszerszámmal feltépik, azt mondta a gyerekorvosunk. (Rééémes.)
2010. aug. 26. 14:43
Szia!Nekünk is van fitymaszűkületünk,Zalán is 2 éves múlt.Megnézte a gyerekorvos és azt mondta menjünk urológushoz.Elvileg holnap délután megyünk.1/2 4- rendel.Utána többet tudok mondani.Egyébként,ha nekem azt mondja a doki,hogy meg kell műteni,nem megyek bele.Várok,mert állítólag 5 éves koráig ugyanúgy vissza tapadhat.
3. barcabo (válaszként erre: 2. - 25eed67283)
2010. aug. 26. 14:43
értem,én persze hogy nem akarom,csak mindenki mást mond hogy még nem kell,meg majd később...teljes zavarban vagyunk.
2. 25eed67283 (válaszként erre: 1. - Barcabo)
2010. aug. 26. 14:41
Kell kérni beutalót a kórházba. Ha nem ad, akkor bemész és megmondod, hogy szeretnéd, ha egy szakember is látná a fiad. Ne hagyd magad. Ha mást nem, akkor azért, hogy nyugodtlegyél.
2010. aug. 26. 14:39

Tudom van pár fórum,de nagyon régiek és a problémám,most aktuális!

a kisfiam elmúlt 2 éves,és teljes letapadása van tehát akkora rés amin a pisi kijön.éjjelente mikor merevedése van sokat felriad és nekem úgyfest fájhat neki:-(((kérdeztem a doktornőjét mondta hogy "még"nem kell vele foglakozni....

DE akkor mikor foglalkoznak vele???

meg sem moccan,és hogy őszintre legyek nem is próbálhatom mert látom hogy nem tetszik neki-gondolom fáj.

Édesanyám urológus ismerőse azt mondta enyhe altatásban megoldanak ilyen műtéteket,de nem tudom mit fog szólni a házidokink ha kikerülve megcsináltatom!annyira tanácstalan vagyok.érdekelne hasonló problémában jártas anyuka véleménye.esetleg alternatív megoldás bármi...bármi!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook