Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Akik szeretik Egyiptomot-akik jártak már ott! fórum

Akik szeretik Egyiptomot-akik jártak már ott! (beszélgetős fórum)


2014. jan. 31. 08:34
Idén Júniusban készülünk Egyiptomba a családdal (harmadjára,mert a Vörös tenger  valami csodás), a Makadi-öbölbe,eddig Júliusban voltunk.Esetleg valaki/valakik tervezik ekkorra a nyaralást??? !!!
24. Eprecske83 (válaszként erre: 22. - Egyed Judit)
2010. okt. 12. 13:03

elküldtem privátban, de igazából csak a naplómba kell jelentkezni olvasónak és ott leírtam mindent.



Fantasztikusan éreztem magam. Teljesen magukkal ragadtak az emberek. Sokat beszélgettem helyiekkel, hogy mi miért van és hogyan. Sokkal világosabb lett a kultúrájuk, nagyon megszerettem őket.

A régészeti kincseik egyszerűen páratlanok.

Szívem egy darabja ott maradt, és szeretnék még visszatérni.

23. Egyed Judit (válaszként erre: 21. - Kata0816)
2010. okt. 12. 13:02
Hát remélem nekünk is össze fog jönni jövő tavasszal szeretnénk kimenni Dahabba, mivel ott van ismerősünk egy búvárbázison.Meg a párom haverja most ment ki egy pizzériát beüzemelni így majd a helyről többet tudunk majd.
22. Egyed Judit (válaszként erre: 20. - Eprecske83)
2010. okt. 12. 12:58
De hol is találom ezeket?
2010. okt. 12. 12:05
Sziasztok! Ez év januárjában jártam Hurghadán, fantasztikusan éreztem magam, jártam Kairóban,megnéztem a beduinok életét.Élveztem a meleget, és bármikor visszamennék, de csakis télen. Igaz,hogy nagyon sok az orosz, kicsit zavaró a viselkedésük, de a meleg miatt bármikor visszamennék. üdv.
20. Eprecske83 (válaszként erre: 19. - Egyed Judit)
2010. okt. 12. 12:02
szívesen mesélek, de azt hittem olvastad a nagy beszámolóm a naplómba, képekkel meg minden :)
19. Egyed Judit (válaszként erre: 18. - Eprecske83)
2010. okt. 12. 11:58
Azt hittem többet mesélsz majd,ilyeneket szivesen hallgat az ember.
18. Eprecske83 (válaszként erre: 17. - Egyed Judit)
2010. okt. 11. 20:55
egyszerűen fantasztikus volt!!!
17. Egyed Judit (válaszként erre: 9. - Eprecske83)
2010. okt. 11. 15:53
Még nem is meséltél,na milyen volt?
16. *Murmi* (válaszként erre: 15. - Egyed Judit)
2010. szept. 15. 18:39

szia, igen láttam h nem régóta van a topic, meg nincs is nagy élet, ezért is írtam, hátha leszünk még többen :)

nekem is volt sokáig egy arab kollégám, azóta imádom a zenét, és vonz az egész.

csodálatos ország mindenestől, imádok ott lenni, vmi leírhatatlan érzés fog el amikor ott vagyok! mi is biztos h még vissza fogunk menni, nem tudom mikor, mert sajnos ritkán tehetjük meg, de megyünk még az tuti :)

15. Egyed Judit (válaszként erre: 14. - *Murmi*)
2010. szept. 15. 12:41
Hát örülünk hogy cstlakoztál közénk.Nem rég indultunk így több szem többet hall lapon megosztjuk tapsztalatainkat.Én is imádom az arb kultúrát,de lehet zért is mert négy évig arab főnököm volt Szíriai de már húsz éve itt él.Nagyon rendes hpsi nagyon jól kijöttünk az egész családdl így a kultúrájukat nagyon megismertem hisz össze is jártunk néha bulizni.Rengeteg zenét kaptam tőllük még a telefen csengőhangom is arab zene.Én is imádom Egyiptomotén öt éve voltam elősször ésmagával ragadott az a világ.Jövőre tervezzük hogy megint megyünk hisz a párom nagy búvár így neki mégjobb lessz.
2010. szept. 14. 19:26

Sziasztok :) Csatlakoznék ha lehet, én is imádom Egyiptomot, idén már másodszor jártam ott, először 2007-ben, nászúton :) már akkor magával ragadott, és már most tudom h még vissza fogok oda menni :)

Egyébként hastáncolok is, mert imádom a zenéjüket, a kultúrát, mindent, úgy ahogy van :)

13. Eprecske83 (válaszként erre: 12. - Egyed Judit)
2010. aug. 26. 20:14
hááát én nem panaszkodom.. sőt. Néha nem is értem, hogy egy ilyen duci lányt, mint én, hogy szerethet ennyire egy ilyen jó pasi :)
12. Egyed Judit (válaszként erre: 11. - Eprecske83)
2010. aug. 26. 19:03
Ó az is nagyon romantikus lehetett hát akkor mi elmondhatjuk milyen romantikus a párunk vagy nem?Enyém csak néha az.Sajnos.
11. Eprecske83 (válaszként erre: 10. - Egyed Judit)
2010. aug. 26. 18:51

uhh az remekül hangzik. Mindenképp megkereslek, és bejelöllek. Én is szeretnék nagyon sok helyre eljutni, mert lehet, hogy többet nem lesz lehetőségem.

Nekem amúgy Párizsba kérte meg a Férjem a kezem, az Eiffel-torony tetején, az is nagyon szép volt.

10. Egyed Judit (válaszként erre: 9. - Eprecske83)
2010. aug. 26. 18:40
Hát most nagyon irigy vagyok lennék a helyedbe.Mi nagyon sok helyen voltunk:Karó-Luxor-Kom-ombó-Asszuán mi még a hajón három napot voltunk mindíg valahol megállt ahajó és szétnéztünk.A párom ott ahajón kérte meg a kezem gondolhatod milyen volt ez az utazás,míg élek nem fogom elfelejteni.Na meg a bazár az valami csoda alkudjál mert ez a fontos.Ha az iwiwen megjelölsz vannak fent képeim.
9. Eprecske83 (válaszként erre: 8. - Egyed Judit)
2010. aug. 26. 13:31

20 nap múlva. azaz szeptember 15... már számolok visszafele.

Nekem nagyon nagy álmom, mert imádom a művészettörténetet, és ilyen szempontokból is nézek majd körbe. Na meg a tenger... örök szerelem :)

8. Egyed Judit (válaszként erre: 7. - Eprecske83)
2010. aug. 26. 13:20
Mikor mentek?Hát nagy élmény lessz az biztos.Teljesen más világ.Még a levegő illata is érdekes.Mi egy Kairó-Nílusi luxus uton voltunk.Jövőre akarunk a tengerhez menni mert a párom búvárkodik.Ja a parfüm gyárba feltétlen menjetek el.Én is hoztam haza Isteni illatok vannak,én megmondtam a kedvenc illatomat és megkaptam az igazi olaját.
2010. aug. 26. 13:04
mi most megyünk életünkben először, de nagyon várom már
2010. aug. 26. 12:57
Én 1* voltam de csodálatos volt!
2010. aug. 26. 12:56
Gondoltam jó téma ez hisz nagyon felkapott ország sokan mennek oda nyaralni,és legalább segítünk majd egymásnak mit-hol- mennyiért.meg leírhatjuk élményeinket is.Én ezelőtt öt éve voltam nyertem az utat.
4. Bigbri (válaszként erre: 2. - Andi6020)
2010. aug. 26. 12:48
Ugyan ezt tudom én is csak mondani. :)
2010. aug. 26. 12:47
Imádom 3szor voltam szuper hely!
2010. aug. 26. 12:44
Én nem szeretem. IMÁDOM! Sűrűn megyek, szenvedélyesen "beleestem". Megunhatatlan.
2010. aug. 26. 12:35
Ide várok olyanokat akik szeretik ezt az országot,és leírják élményeiket, hisz így sokat megtudunk erről az érdekes országról,mert így tanácsokat adhatunk olyanoknak akik majd ide szeretnének menni.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook