Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Repülés kisgyerekekkel fórum

Repülés kisgyerekekkel (beszélgetős fórum)

2010. aug. 27. 07:15
Köszi mindkettőtöknek.
2010. aug. 26. 12:28

5 éves volt mikor először repült.A gépen nem volt baj vele,élvezte:)

A füle kicsit fájt,de ez betudható annak hogy elég érzékeny a füle.


Hogy őszinte legyek,én rosszabbul viseltem mint a gyerek:)

2010. aug. 26. 11:04

Szia, én 1 éves korától elég sokat repültem a kislányommal.

Igazából sosem volt nagy gond a gépen már. Amíg várni kellett a terminálban addig kicsit nehéz volt eleinte lefoglalni, később már rutinosan vittem hordozható mini dvd lejátszót és mesét nézett.

De nem tudom mekkora a picid.

Amíg cumisüveget használtunk, addig fel és leszállásnál mindig adtam neki inni, sosem fájt a füle. Ezt anno a gyerekorvos ajánlotta. Mostanában pedig már magától szépen iszik sportkupakosból.

Nekünk minden alkalommal úgy 3 óra volt csak az út, ezt nem olyan nehéz kitölteni. Az elején nézelődött,hogy szállunk fel stb. ez úgy 20 perc meg a leszállás is.

Aztán volt,hogy mesét olvastam, babáztunk, ha lehetett akkor sétálgatott meg futkosott:)

Most 4 éves már, simán eljátszogat vagy mesét néz, eszeget, néha alszik is.

De neem tudom milyen hosszú lesz az út Nektek és mekkora a pici, ezektől is sok minden függ.

2010. aug. 26. 10:56
Szeretném, ha leírnátok a tapasztalataitokat: milyen kisgyerekkel repülni? Leszállás, felszállás, az idő kitöltése, stb. Tényleg nagyon fáj a fülük, amikor a gép felszáll?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook