Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Megcsalva!! fórum

Megcsalva!! (beszélgetős fórum)


1 2 3
2015. nov. 30. 18:35
Hat remelem azota rendezodott.
2015. nov. 30. 18:35

Belefutottam,datumot nem neztem.:D

Elojott,mert hozzaszolt Judith.

76. 1e53ba4657 (válaszként erre: 48. - 66Éva)
2015. nov. 30. 18:33
Ne haragudj,de megerdemled,ha ilyeneken gondolkozol,megmondjak neked,hogy szeretnek,de a masik no irant tobbet erez baratsagnal,ami eleg nyilvanvalo,ha a szajaban turkal a nyelvevel.Elnezest ,ha tul nyers volnek,de ha ez neked fajdalmas,akkor tenni kellene ellene,nem pedig ugy melle fekudni az agyban,hogy tudod a pici szive masert zakatol,masra izgul stb,ha elfogadod,akkor meg nem faj elegge.
2015. nov. 30. 09:15
A férjem az első éveinktől kezdve csal. Maradtam, mert állandóan mentegettem. Aztán magamat hibáztattam. És sorolhatnám mi mindenért maradtam még. Közben elmentek az évek. Nincs bizalom. Nincs önbizalom. És a legnehezebb a saját butaságom beismerése volt.Nem szabadott volna maradni. Hisz mi az esküvő előtt erről beszéltünk.. Tudta, hogy a hűség számomra a legfontosabb. Mégis hazudozott, csalt. Persze mindenki megérdemel még egy esélyt, de ezekkel a hátam mögött azt tudom mondani, nagyon át kell gondolni. Megbocsajtható. De nem felejthető. Folyton kételkedni fogunk, a vitáknál meg kell tudni állni, hogy nem vagdossuk oda...piszok nehéz.
2011. júl. 27. 00:20
A megcsalás nem bocsájtható meg. Ez az egyik legnagyobb bűn, amit ember ember ellen elkövethet. Persze, lehetnek mindenféle szempontok a megoldásra. De a lélek odaveszett. És ennyi, amink van...
73. 66Éva
2011. júl. 27. 00:13
Nagyon nehéz kibirni,de a gyerekek miatt muszáj. És van képe azt mondani Szeretlek.De könyörgöm, már ne szeressen, mert rosszul vagyok ha hozzám ér!:((::(
72. Hómancs86 (válaszként erre: 71. - F796a5926b)
2011. júl. 26. 07:48
Nem 18.
71. f796a5926b (válaszként erre: 70. - Hómancs86)
2011. júl. 26. 07:37
13 éves korod óta ?
2011. júl. 26. 07:23
Sziasztok!Sajnálom mind azokat akiknek át kell éni ezeket a dolgokat:(Én 12 éve élek boldog házasságban hamarosan jön a 3.picur,de a büszkeségem és a méltóságom nem engedné hogy olyan férfival éljek együtt aki más karjaiba vágyakozik.Nem érdekelne a 12 év és az sem hogy ő a gyerekeim apja.Le is út fel is út.Szerintem aki egyszer megteszi az megfogja még egyszer...Mindig van ki út és nem kell meg alázkodni senki előtt.Sok lelki erőt mindenkinek.
69. bc4144d28c (válaszként erre: 66. - 66Éva)
2011. júl. 26. 00:00
Szia !együtt érzek veled ,sajnos én is most megyek át ezen annyi külömbséggel hogy az én párom a barátnömmel csalt meg:(!Megprobáltam elfelejteni én is ,de nem ment !!!nem tudtam már ugy odabujni hozzá vagy megcsokolni hogy ne gondoljak arra amit tett!!!tul éled meglátod idövel jobb lesz !!szörnyü fájdalmas dolog ez!!!
68. claudia24 (válaszként erre: 52. - E03208917f)
2011. júl. 25. 23:55
Nagy igazságot irtál !:)
67. claudia24 (válaszként erre: 66. - 66Éva)
2011. júl. 25. 23:54
Sajnálom :(( micsoda szemét !!
66. 66Éva
2011. júl. 25. 23:41
Sziasztok!! Régen írtam, bocsi mindenkinek! Ma elment itthagyott a 3 gyerekkel.Összepakolt ,és elment a barátnőjéhez.Ez van sajnos!!
65. 6f773a273c (válaszként erre: 60. - 66Éva)
2010. szept. 1. 23:00
nagyon sajnálom,de én már erre csak ezt tudom mondani,hogy ahogy lehetőséged adódik hagyd ott,de előtte jól alázd is meg!!!én nem vagyok ilyen,de erre én tuti ezt tenném!
64. 6f773a273c (válaszként erre: 59. - Áfonyás csirke)
2010. szept. 1. 22:58

A gyerekeknek sajnos az sem jó hogyha állandóan veszekszenek körülöttük:(

hát igen sajnos a mai világban nagyon egymásra vagyunk utalva!ezt meg gondolom nehezen lehet megoldani,ez a baj.ha ez a két tényező nem lenne valószínüleg sokkal több válás lenne,és lehet hogy több boldogság is...

63. áfonyás csirke (válaszként erre: 60. - 66Éva)
2010. szept. 1. 17:28

Nagyon sajnállak . Nem teheted fel erre az életedet, hogy állandóan nyomozgatsz utána. Igen is úgy gondolom, hogy tudjon róla, hogy Te tudod. És beszélgessetek el. Azt hiszem, hogy megrendült benne a bizalmad. De akkor mond meg neki. ! ne alázd meg magad ezzel, hogy kutatsz a levelezésében. Nagyon fontos kérdés : Mi fáj jobban, hogy ezt tette veled vagy az, hogy elveszíted ? Ha az, hogy elveszíted, ne fájdítsd tovább a szíved a részletekkel és még egyszer mondom, ne alázd meg magad. Aki menni akar azt el kell engedni. Lehet, pont ezért marad.

Ha pedig az fáj, hogy ezt tette veled, akkor belemehettek különféle játszmákba egymás ellen,- ő irogathat, te olvasgathatod-, de hogy annak semmi jó vége nem lesz az biztos. Illetve csúnyán lesz vége.

2010. szept. 1. 11:22
Egyetértek.
61. liliom10 (válaszként erre: 52. - E03208917f)
2010. szept. 1. 10:48
Hasonlóan gondolkodunk ! Nálam bevált a 3. út, mert szeretem a férjemet, és ezt választottam. Pedig amin átmentem lelkileg, nem kívánom senkinek ! Már jól vagyok, szinte vége a sírásoknak. Ha a levélíró férje nem változik meg, nem tudom, hogy bírja sokáig ezt a helyzetet ? Rengeteget kellene beszélgetniük, hogy megjavuljon a házasságuk !
60. 66Éva
2010. szept. 1. 10:04
Én már magam sem tudom mit is gondoljak,állitólag,már nem írogatnak egymásnak,de itt jön a de!!Ma hajnalba megnéztem és ott volt a levél amit a nő küldött,még jó hogy nem tudják hogy tudom megnézni.(van egy ismerős aki beállitotta és menti a beérkező leveleit.De ha nem mentem akkor sajna oda lesz.De megvan ez a lényeg.És már megint átvágta a fejem.Ez van.Sajnos.Van képe azt mondani hogy engem szeret,de többet érez barátságnál a nő íránt.
59. áfonyás csirke (válaszként erre: 51. - 6f773a273c)
2010. aug. 31. 19:59

Nem, nem szabad azzal maradnunk aki megcsalt, nem szabad maradnunk, ha már nem szeretünk .

Csak nem ilyen egyszerű.

Ott vannak a közös törlesztő részletek.

A mai helyzetben ember legyen a talpán aki az értékén el tud adni egy lakást, egyáltalán el tud adni.

A gyerekek nem értik meg, hogy apa már más szeret vagy anya. Kérdezz meg veszekedő, válófélben lévő szülők gyerekeit, mit szeretnének! Azt szeretnék, ha a szüleik újra a régiek lennének és nem akarnak egyik nélkül élni.

58. áfonyás csirke (válaszként erre: 33. - 66Éva)
2010. aug. 31. 19:49

nem a csók a megcsalás.

Nagyobb megcsalás, ha a párunk más társaságában érzi jól magát. Másnak mondja el az örömét, bánatát.

Másról ábrándozik álmaiban.

Sokkal veszélyesebb a lelki megcsalás, mint a testi.

2010. aug. 31. 17:28

Kedves Éva!


Átérzem a helyzeted, nem lehet könnyű most neked. Főleg, amiért a döntésed nem csak kettőtök kapcsolatára, hanem a gyerekekre kihat. Abban, hogy milyen döntést hozol, szerintem senki sem segíthet, ebben nem szabad, és nem is lehet okos tanácsot adni (elvégre nektek kettőtöknek kell tudni, hogy ezek után mennyire tud működőképes lenni a házasásgotok).


Viszont abban egyet értek az előttem szólókkal, hogy ez minden bizonnyal több volt, mint egy csók (nem a szexre gondolok, hanem érzelmi kötődésre). Elvégre nem úgy történt a dolog, hogy esetleg egy buli hevében összegabalyodott egy ismeretlen nővel, és elcsattant a csók (nem mintha ez mentésg lenne bármire). Ez - szerintem - több annál. A találkozást ismerkedés előzte meg, ami nyilván elindított bennünk valamit, ha tovább is merészkedtek. Ezért azt volna jó tudni, hogy a férjed mit érez a másik nő iránt, illetve, hogy valóban megszakította-e vele a kapcsolatot, vagy csak könnyebb neki hazugságokba bonyolódni a családi béke kedvéért?!

56. 66Éva (válaszként erre: 52. - E03208917f)
2010. aug. 31. 16:32
Köszönöm szépen.Sok igazság van abba amit írtál,és lehet hogy( butaság,sokan azt mondják)de én megpróbálok felejteni lehet hogy a tüske ott mard ,de a gyerekeimnek kell az apjuk,és végül is,be kell látnom még így is szeretem.
55. fa3d5b4d84 (válaszként erre: 1. - 66Éva)
2010. aug. 31. 12:34

Egyértelműen igen.

De ahogy végigolvastam a fórumot, szerintem itt nemcsak egy csókról volt szó. Ez egy jó duma, hogy ne fájjon neked annyira. :-(

54. 342bae44d8 (válaszként erre: 47. - Bekomi)
2010. aug. 31. 10:36
talán neked van igazad.....
2010. aug. 31. 10:35
szerintem a csókhoz szerelem kell, míg egy gyors szexhez csak az ösztön, szerintem.....
2010. aug. 31. 10:32

Kedves Éva!


Bár nekem nincsenek gyermekeim, de tiszta szívből átérzem a helyzeted, mert átestem Én is ezen a tapasztaláson!


Tudom, hogy nem könnyű, de ebben a helyzetben döntened kell, hogy milyen úton mész tovább! 3 lehetséges választásod van és nem több:


1. Elhagyod a férjed, elválasztod a gyerekeket az Apukájuktól. Ezzel teljesen elvágod eddigi utad/utatokat! Eredmény: Új otthon, egyedül neveled a gyerekeket, vagyonmegosztás, új férfi!


2. Együtt marad a család és Benned marad a fájdalom, a gyötrő emlékképek a fejedben, amely ezzel a szituációval kapcsolatos és a személyiséged egy megcsalt, folyton kételkedős, gyanakvó, (hisztis)feleséggé, anyává, NŐvé változik, akinek nem jelenik meg semmi az arcán, csak a gyötrelem. Eredmény: A gyerekek lelkiegyensúlya felborul egy szenvedő anya mellett, a férjed teljesen elhidegül, mert így már nemcsak semmi boldogságot nem talál melletted, de a konfliktusok mégjobban a másik nő karjaiba kergetik!


3. Átértékeled a helyzetet, megvizsgálod ÖNMAGAD és feltérképezed, hogy mi az OKA, annak, hogy az életedbe bejött ez a szituáció. Miért vonzottad épp Most be? Ha átlátod és tudod MAGADBAN az OKOT, akkor megkönnyebbülhetsz és megváltoztathatod eddigi életed, úgy, hogy kihúzod magad, lerázod magadról a múlt sebeit és egy csinos, fitt, energikus és kisugárzó NŐVÉ válsz! Eredmény: Újjászületsz, kiegyensúlyozott leszel, olyan önbizalmad lesz mint még soha! Megismered a feltétel nélküli szeretetet. Olyan NŐvé válsz, hogy a Férjed újra beléd szeret és "bár megkóstolta, milyen az a bizonyos kínai konyha, de így mégjobban fog neki ízleni az igazi hazai mennyei manna!" :-)


Ez a téma nem olyan egyszerű, hogy csak hipp-hopp megvan a válasz mit tegyek! Menni-nem menni, megbocsátható, nem-megbocsátható, szemét férfi-nem szemét, megteszi mégegyszer-tanult belőle stb.


Nem általánosítható és skatulyázható így be semmi, mert ahogy nincs két egyforma anyag e világon, nincs két egyforma ember és nincs két egyforma szituáció sem! Csak hasonló!


Így neked kell kitaposnod a boldogságod felé vezető ösvényedet! A döntéseket neked kell meghoznod az életedben! De minden út az első lépésel kezdődik!


Az első lépés: eldöntöd melyik útat választod a három közül!!!!!!! Ha gondolod nagyon szívesen segítek Neked!


Tedd fel magadnak a következő kérdést, úgy hogy nem gondolsz semmire, sem az elmúlt éveitek szépségére, sem erre a sérelemre, teljesen semlegesen:


Szereted a férjed?


Ha szíved IGENNEL válaszol, akkor a 3.-ikat kell választanod, mert a szív sosem csap be! Mankót tudok Neked adni, ha gondolod!


Sok sikert :-)

2010. aug. 31. 10:19
de könyörgöm hogy lehet ilyennel maradni,aki megcsal???még ha van is gyerek,akkor is,könyörgöm,hogy lehet ilyennel élni??biztos én vagyok a hülye,de nem tudom felfogni kinek van erre szüksége!nem akarlak megbántani,komolyan,de nagyon szerény vagy,hagyd már ott ezt a faszt!(jaj,nagyon feltudom magam húzni ilyeneken...)erős független nő vagy,talpra állsz,nem Te vagy az első,akinek sikerülni fog!sok szerencsét!
50. Liza40
2010. aug. 28. 12:19

Teljesen átérzem a helyzeted és valóban nem könnyű dönteni, gyerekekkel főleg nem. Mindenki önmaga dönti el, hogyan tovább, de ezentúl csakis a gyermekeid és a magad boldogságával, nyugalmával törődj! Ugyanezt végig "zongoráztam, megbocsájtottam, még sem volt vége a kapcsolatának...hazugságok, megaláztatva éreztem magam, sorolhatnám. És hiába kapott még egy esélyt, visszaélt vele. Ez persze, nem jelenti azt, hogy ha a te párod "kibolondozta magát, nem kaparja a bejárati ajtód nyüszítve...és megváltozik, tanul az esetből. Ezt Neked kell eldöntened, bármilyen tanácsot írunk is ide le. Mindenkinek más a története. Igen, lehet két nőt szeretni és két férfit is. Mindegyiket más-más tulajdonsága miatt. A szerelem pedig elmúlik...nagyon hamar.

Jó döntést!! :-)

49. 2df0604b89 (válaszként erre: 48. - 66Éva)
2010. aug. 28. 11:27
Igen lehet,de szerelemmel csak egyiket szerintem:)
1 2 3

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook