Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Angel sounds magzati szívhangfigyelő tapasztalatok. Egyszerűen nem találom a szívhangot. Nektek működött? fórum

Angel sounds magzati szívhangfigyelő tapasztalatok. Egyszerűen nem találom a szívhangot. Nektek működött? (tudásbázis kérdés)


20. NomNom (válaszként erre: 19. - Viktòria34)
2021. márc. 10. 10:06
Igen, mert a szívhang figyelés nem otthonra való. Nem is szabadna ilyet otthoni használatra árusítani. Csak bekattan tőle az ember.
2021. márc. 10. 09:50
14hetes kismama vagyok iszonyat nehezen találtam meg a pici szìvhangját!
18. Ayrana
2014. aug. 13. 08:10

Látom nem túl aktív a beszélgetés,de valakinek még jól jöhet.

Én 10+5-nél pár másodperc alatt megtaláltam a baba szívhangját. Most 13+5-nél tartok és néha igen el tud tűnni és alig találom meg.

Szóval én úgy is állok hozzá,hogy ha valamikor nem találom, akkor megpróbálom 1-2 óra múlva, nem esek kétségbe, hiszen még sok helye van elbújni.

2013. okt. 17. 11:44
használ még vki ilyet? én se találom vele a babámat (ma vagyok 14 hetes)... :(
16. homern (válaszként erre: 12. - Csillus78.06.27)
2010. aug. 29. 22:42
Szerintem a szívét hallod. :)
15. homern (válaszként erre: 14. - 09d65bf33d)
2010. aug. 29. 22:41
Jól bekented alatta a hasadat?Jól rányomtad a fejet?nekem volt amikor szinte már a szeméremdombom feletti részen lyukat ütve lett meg a szívhang:)
2010. aug. 29. 22:34
En sem hallom , csak a sajat szivhangomat. 5 percig kerestem kb., de nem talaltam, igy aztan inkabb abbahagytam, mert nem akarom kinozni ezzel a kicsit.Egymas utan 2 nap is ez tortent. Azert vettem, hogy megnyugodjak, de most idegesebb vagyok, mint elotte. Most nem tudom, mit csinaljak, felhivjam-e az orvosomat, vagy csak anelkul hajitsam a kukaba az egesz ketyeret.
2010. aug. 26. 22:49

Elvileg, ha mégse a baba szívverését fogom be, hanem a köldökzsinór pulzálását, az is olyan gyorsan pulzál, mint a baba szívverése?

És ha a köldökzsinor pulzál, akkor elvileg a babával is minden rendben?

12. csillus78.06.27 (válaszként erre: 9. - Noedi)
2010. aug. 26. 11:21

Szia!


Én most babaolajjal használom a készüléket. Pikk-pakk, megtalálom a szívhangot a szeméremdombom felett picivel Ő lehet az? 2-szer olyan gyors a szívverése, mint az enyém. Én szerintem, tuti ő,de valaki írta, hogy összelehet téveszteni a köldökzsinór lüktetésével. Az is gyors?

Van már 2 babám, így hallottam már párszor magzati szívverést, nade azért bizonytalankodom.

Olyan, mint amikor az nst-n is hallottam a szívhangját.

11. homern
2010. aug. 26. 08:52

Én a 12. héttől használtam,de elég ritkán.Inkább arra volt jó,hogy a párom is érzékeljen valamit odabentről :)Nem tudtunk sokáig élvezkedni egy -egy alkalommal,mivel kb 10 másodperc után elmenekült a babám,és meg sem találtuk újra egy ideig.A rendes uh-on is ezt csinálta,a nyaki redő lemérése több mint fél óra volt...

Benne volt a használati utasításban,hogy vagy uh-zselével,vagy akár sima vízzel be kell kenni a pocakot.Ez közvetíti a jeleket a bőr és a hallgatófej között.Én csak bevizeztem.

2010. aug. 26. 08:20

Szia!

Én azt hallottam róla(nem tudom mennyire igaz),hogy nem egy jó dolog ez az otthoni szívhang hallgató,mert az tény,hogyha az anyuka hallja,hogy ver a pici szíve akkor minden oké és megnyugszik. Viszont volt több olyan eset,amikor a magzatmozgások csökkentek,ezért az anyuka hallgatta a szívhangot,de nem úgy vert a pici szív,ahogy kellett volna(de ezt az anyuka nem tudta,persze nem orvos),de hallotta,hogy ver ezért nem ment orvoshoz,megnyugodott. Később kiderült mégis baj van. Én igazából ezért nem mertem venni ilyen itthoni hallgatót! Persze,lehet,hogy jó dolog és nem ijesztgetni akarlak benneteket,csak leírtam,amit én hallottam róla..Nagyon gyönyörű babavárást mindenkinek :-D

2010. aug. 26. 07:43

szia, nekünk működött, de nem sokszor hallgattuk vele, azért jó kis szerkezet.

nem tudom, vettél-e hozzá olyan zselét, mert az sokat segít, és jobb a hangminőség is.

8. 6bdce19b3c (válaszként erre: 5. - Csillus78.06.27)
2010. aug. 26. 02:03

nekem 16. héten nem volt hallható vele..nagyon megijedtem..rohantam az ügyeletre..majd eladtam:)


nekem annyira hátul volt a baba..és Bálintunk annyira nem szerette az uhu-t (ez is uh.), hogy menekült a dopler elöl..


jó dolog..de csak később..

7. csillus78.06.27 (válaszként erre: 6. - Bf5264a5b9)
2010. aug. 26. 01:28

szia

Koszi a tanacsot, nekem is ez jart a fejemben. Aztan olvasgattam, es kaptam jo tippet. Beolajoztam a pocakom, igy konnyen csuszott rajta, es pikk pakk meg is talaltama a babacsamat.

2-szer olyan gyors a veres mint az enyem.

meg van egy masik luktetes is, de az lassabb. Az szerintem talan a koldokzsinore lehet.

Nagyon feldobodtam.


Koszi

2010. aug. 26. 01:22

Szerintem legközelebb tanácsadásra, vagy vizsgálatra vidd magaddal, és kérd meg a védőnőt vagy a nőgyógyászodat, hogy mutassa meg hogyan kell használni.


Így, hogy próbálkozol otthon, csak felidegesíted magad egy idő után, hogy miért nem hallod a szívhangot (én ezt csináltam), pedig lehet, hogy csak nem jól csinálod a hallgatózást!

2010. aug. 26. 00:23

Mar megtalaltam a sajat szivhangomat. Pikk pakk befogtam. Erüs, erüteljes.

Viszont barhogy keresem a bebie nincs meg. Lehet, hogy annyira picike meg, nem eroteljes a szivverese? Vagy nyomjam jobban ra a hasamra? Letezik, hogy ne halljam? Egyebkent 16 hetet fogom tolteni holnap.

4. csillus78.06.27 (válaszként erre: 3. - 969a304e2f)
2010. aug. 26. 00:21

Sziaç

Itt vagy meg?

2010. aug. 25. 23:45

Nekem jó volt, működött.

A hang függ a magzat elhelyezkedésétől is.

2010. aug. 25. 23:37

Fura, de csak a zúgást hallom. Még a bélmozgásokat sem érzékeli. Vagy azt nem is kellene?

Egyébként, lehet hülyén jön ki, szilikon implantátumom van, és a saját szívhangomat se érzékelem. Lehet ennyire egyszerű alap a készülék? A barátnőm szívhangját, viszont erőteljesen lehet hallani.

2010. aug. 25. 23:36
Angel sounds magzati szívhangfigyelő tapasztalatok. Egyszeűrn, nem találom a szívhangot. Nektek működött?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook