Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Mi a véleményetek a víztisztító berendezésekről? fórum

Mi a véleményetek a víztisztító berendezésekről? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5
nov. 27. 09:36
csak jot tudok mondani a viztisztitorol/filter/.
2015. jún. 19. 09:25
agyon jo otlet,decsak a legdragabb,mert a tobbi cask alig szur ki valamit.
2015. jún. 18. 14:05
Sziasztok, én egy éve használom a biocomos víztisztítót. Teljes mértékben elégedett vagyok vele.
2015. máj. 5. 07:09
a legdragabb a legtobb,mert az olcsobbak cask alig-alig szur ki valamit.
121. inf3rno (válaszként erre: 118. - Naakkor)
2015. ápr. 21. 03:27
Én egyetértek, nehezen hiszem el, hogy ezek a szűrők bármit javítanának a vízminőségen, csak hát nagy üzlet. Az ioncserélő gyanta meg még rosszabb, mert telerakja nátriummal a vizet, amit meg már így is túl nagy mennyiségben viszünk be. Inkább forralok vizet, aztán iszok egy teát, ha lágyítani akarok rajta.
2015. ápr. 15. 09:44

Nekem a konyhában lévő mosogató alatt vannak a szűrőim.2 db 200-as álló szűrő van felszerelve.Az egyikben szén szűrő van ami nagyszerűen megköti a vízben lévő klórt és más vegyületeket.A másik szűrőben egy mosható un többször használható fém szita szerű szűrő van félévente kell takarítanom.Ami úgy történik,hogy forró vízben áztatom majd egy ideig ecetben tartom és utána leöblítem.Néha citromsavval is átmosom.A szén szűrőt két évente kell cserélnem.De nem egy drága dolog a Praktikerben szoktam venni 3000 Ft-ért.

A mai piacon lévő kombinált szűrők nagyszerűek a baj az velük,hogy eszméletlen sokba kerül a szűrők cseréje és nem megoldott az ellátás sem.Egy dolgot azonban nem szabad elfelejteni a vízben rengeteg olyan alkotó van amit a szervezet felhasznál beépít magának.Ezért oda kell figyelni,hogy azok az alkotók benne is maradjanak!

2015. ápr. 15. 09:19
cask ajallani tudom mindenkinek.hihetetlen,hogy mennyire mas ize van igy a viznek,mintha csapbol innad!
118. naakkor
2015. ápr. 14. 17:43

Sajnos itt a hozzászólások egy része nagyon forgalmazói önreklám szagú. Aquasana: szűrőcsere fél évente 12eFt-ért, nem semmi. Amerika? És akkor mi van. Még mindig úgy csinálnak egyesek mintha amerikában készülnének a helydejó termékek.

Purepro: ott meg maga a gyártó is úgy csinál mintha az amerikai termék lenne a wasisdas. Mert a cégnek semmi köze amerikához, távolkeleten gyártanak és van egy amerikai telefonszámuk a honlapon, biztos ami biztos.

Én olyantól elvből nem veszek, aki erölködik önreklámmal.

Én inkább

2015. febr. 6. 01:35
jo,decsak a legdragabb/ez minden rossz dolgot kiszur,tobbi megcsak par dolgot/.
2014. nov. 6. 08:33
A szűrőt előírás szerint cseréljétek, különben rosszabb vizet isztok, mint a mi a csapból folyik.
115. konora
2014. nov. 6. 08:23
Sziasztok! Mi anyáron vettünk egy konyhai csapra szerelhető víztisztítót, és nagyon bevált. Sokat olvasgattam több fórumon is, melyiket érdemes megvenni, és az Aqusana mellett döntöttünk, és megérte. Boltban nem kapható, csak webáruház van, és nagyon gyors volt a kiszolgálás. Félévente kell benne a szűrőt cserélni, de összességében nagyon megéri. Amerikai termék, nagyon megbízható és elfogadható áron!!! Ajánlom mindenkinek!
2014. ápr. 9. 06:58
amik olcsok nem jok,mert nem szurnek ki sok mindent,csak dragat erdemes venni.
113. Hmv.
2014. márc. 1. 14:14
mi a véleményem? Nem hiszek benne.
2013. nov. 19. 04:24
nagyon jo dolog.
111. Katalife (válaszként erre: 110. - Tetro)
2013. okt. 20. 08:55
Agyrém, nem?
110. tetro
2013. júl. 8. 10:04
Ha a viztisztitó 40 (negyven l. viz) liter vizböl í0 (tiz ) liter tisztavizet produkál----30 (harmic liter) litert pedig kiválaszt szenyvizként, vajon ez szabájos ?? A 30 liter viz az emésztőbe kerül. A felhasználandó vizmenyiség 75 %- a mint salakanyag. Purepró RO101SV nyomásfokozóval ellátott vizszűrőröl van szó.Kérem aki erröl tud mondani valamit előre is köszönöm.
2013. máj. 31. 18:55

Sziasztok :)

Én körülbelül két évvel ezelőtt vettem a Healcontól gépet :)

Nekem nagyon bejött, elmondhatatlanul szeretem.

Azót mindenhez azt használom, sütéshez , főzéshez, és az íze is sokkal jobb mint az eredeti csapvizé.

Két év után most hívtam nemrég a Kft-től egy szakembert, bevizsgálásra, és még mindig ugyan olyan, baktérium mentes, és semmi más nem oda tartozó dolog sincs benne.

Mindenkinek nagy bátorságga ajánlom, ráadásul az ára is sokszorosan visszajön :)

108. donew82 (válaszként erre: 107. - F52a0b4925)
2013. jan. 14. 14:10

Hello


én annó vagy 2 éve a Norvis-os gépet vettem meg.

meg vagyunk vele elégedve,több ismerősöm is vett.

van benne 5 szűrő,sok rá a garancia és normális bevizsgált vizet ad, nem desztillált vizet.

azt hiszem ozmózisos ez is.-jah és ami e mellett döntött egyrészt az ára, másrészt, hogy használat után átöblíti a szűrőit, ezért nem kell benne gyakran szűrőt cserélni, mint a többiben.

2013. jan. 3. 14:09

Szia,megmondod, melyik típus az?

Többet is nézegetek most, nem Reverse osmosis elven működőt...

Köszönöm

106. rusnyi (válaszként erre: 105. - Nikk_1982)
2012. ápr. 17. 20:52

Nekünk a mosogató alatt van és a rendes csap mellett van egy másik csap amiből a tiszta víz jön.

Mit meséljek róla?Ami hirtelen az eszembe jut.Tök jó"íze"van a víznek már megérzem a sima víz és ez a víz közti külömbséget.Ja és kugosítani akartam így az is van rajta egy ilyen + cső vagy mi és így lugos vízet iszunk ettől még fogyni is sikerült 10 kg!! :DJa és nem is volt drága,lett volna ugyan 3xennyiért is ,de utánanéztem és bizony ugyanazt tudja.Kérdezz nyugodtan ha tudok segítek :D

105. Nikk_1982 (válaszként erre: 104. - Rusnyi)
2012. ápr. 17. 18:16
Kérlek!!!
104. rusnyi (válaszként erre: 103. - Nikk_1982)
2012. ápr. 17. 17:59
Nekem ilyen van itthon nagyon jó és már majd 2 éve használjuk.Ha kell tudok róla mesélni :D
103. Nikk_1982 (válaszként erre: 102. - F1fee9d062)
2012. ápr. 5. 14:39
Ilyenről még nem is hallottam, mesélnél róla?
2012. ápr. 5. 11:52
Jó lehet a kancsó is, mert legalább a klórt kiveszi. Kisbabának azt attól még fel kell forralni. Én az ötfokozatú ozmózisost javaslom, bár mindegyiket forgalmazom. Én is azt használom.
101. Nikk_1982 (válaszként erre: 100. - Eperke81)
2012. ápr. 4. 14:27

Nekem víztisztító kancsóm van évek óta, sima mezei amit már minden nagyobb boltban lehet kapni.

Olcsóbbra jön ki mint az ásványvíz és egyszerűbb is.

Mire vagy kíváncsi?

2012. ápr. 4. 11:49
Otthon használható víztisztítót keresek. Hamarosan kisbabánk születik, ezért is és magunkért is. Túl sokszor kell ásványvízért boltba menni :) Tapasztalatokat kérek.
2012. febr. 27. 19:06
helló
2012. febr. 1. 10:21
Szintén forgalmazó vagyok. A nyomógombos csapost valamint a ledes készülékekekt én sem ajánlom, ellenben a műanyag tartály szerintem nem probléma.
97. f1fee9d062 (válaszként erre: 96. - Anderzen)
2011. máj. 25. 18:43

Én is forgalmazó vagyok. Sok terméket megnéztünk.

Én nem vennék pl. műanyag tartályost, nyomógombos csapost vagy ledes masinát. Gyakran hívnak minket ilyenekhez szervizelni. Nézz utána a karbantartási költségeknek a cégnél. Él-e a garancia, ha te cseréled a szűrőket. Ilyesmi...

További kérdésekre is szívesen válaszolok, akár priviben is.

2011. máj. 25. 14:22

Sziasztok! Segítségeteket szeretném kérni víztisztító ügyben...

Ezt a típust néztem ki:


PurePro RO105 RO víztisztító


Ha valaki tud erről a termékről bármit légyszi írjon.


Köszönöm szépen!

1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook