Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Lomini?!?! Ki hiszi el? Teljesen kiakadtam a műsoron. fórum

Lomini?!?! Ki hiszi el? Teljesen kiakadtam a műsoron. (beszélgetős fórum)


1 2
39. 35341ab13d (válaszként erre: 36. - Iszkiri)
2018. jan. 29. 22:52
Szakmailag is tudnak, az már más, hogy bemennek 1 ilyen műsorba, ezt én is megvetem, de ezért majd ha rosszat tettek felelnek is.
38. 35341ab13d (válaszként erre: 37. - Iszkiri)
2018. jan. 29. 22:49
Az már az ő saját döntésük, hogy részt vesznrek e ilyen műsorba, de az ítélkezés Isten dolga és nem a tied, ha másoknak ártanak meg lesz a következménye,
37. iszkiri (válaszként erre: 35. - 35341ab13d)
2018. jan. 29. 21:07
Isten jogosítja fel őket arra, hogy lehívják az univerzum energiáit? Ja, akkor isten feljogosítja őket arra, hogy ezáltal megtévesszék a hiszékeny embereket. Puff!
36. iszkiri (válaszként erre: 34. - 35341ab13d)
2018. jan. 29. 21:04

Nem az a baj, ha emberek hisznek valamiben. Sok mindenben lehet hinni. És embereket valóban nem illik gúnyolni hitük, vallásuk, meggyőződésük, stb. miatt. De! Az már nagy baj, hogy sokan kihasználják az emberek hiszékenységét. Ezekben a műsorokban pedig semmi mást nem tesznek, mint megtévesztik, kihasználják azokat, akik betelefonálnak. És igen. Ezek a tv-jósok tudnak valamit. Mesterei a hiszékenyek megtévesztésnek.


Ez is csak egy vélemény. Mint a tiéd, kapitány, csak éppen a szöges ellentéte.

2018. jan. 29. 20:55

De a legelképesztőbb az, amikor ilyen szövegeket kreálnak, hogy: "lehívom a pénzenergiát az unvierzumnól stb." Hát ne haragudjanak de egy földrajz tudós vagy egy olyan szakember akinek van természettudományos rálátása, az igen kioktatná ezeket az embereket. Mi az hogy lehívja az energiát az univerzumból?? KÉrem, az ember az csak egy kis porszem, egy semmi a természet erejéhez képest, nehogy már ő "irányítsa"


elősször is ez a felhasználó már nem tag és tudom jó régi hsz, mivel nem tag így másolom amitírt, de ez a bejegyzés...


az univerzum energiáit azok az emberek bizony lehívhatják akiket erre Isten feljogosít, ennek az ég egyadta világon semmi köze a földrajzhoz (a földrajz ide hogy jött) és a természet tudományokhoz sem.

2018. jan. 29. 20:49
Nekem is kidobta, akkor írok bele, tudom 7-8 éves hsz-ek de így is borzasztó, hogy emberek képesek másokat lehülyézni, csak mert éppen hisznek valamiben. A tv-s jósok nagy része valóban tud, a baj az, hogy ezt nem 1 percben szokták elhadarni 500ftper percért, hanem normális esetben 1 adott összegért 1 ember ha elmegy jóshoz kb kap 1 órát, kielemzi a jós amit mond, amit lát, tanácsot ad stb, (mingyárt nem 1 perc) Az Alexandernek a fejét amúgy én sem bírom....
33. Guruljka (válaszként erre: 18. - 9245744244)
2017. júl. 21. 19:00

Felbukkant ez a topik.

Tartalmától függetlenül ez a mondat valami isteni benne:


"a mobilján a pénz lepergeti percek alatt, a vezetékes telefonhoz pedig szerencsére nem ért a mami."


Éééédes istenem, de jót röhögtem!

32. grizus
2013. ápr. 18. 09:14

Nana, azért az ember nemcsak "egy kis porszem". Mindenesetre Lomini nekem azt mondta - egy klubban találkoztunk - hogy tavaly már lesz munkám. Nem lett, de tulajdonképpen azért nem, mert semmit sem tettem érte. Úgy nehéz. Egyébként szórakoztató figura - a maga módján, mert az egója óriási.

Egy ilyen műsor miatt ne ítéljük el az okkult dolgokat.

2013. jan. 31. 13:43
Hogy minden szarságra van vevő! Értelemes ember, ha nem végeztek rajta lobotómiát, hogy a fenébe hihet ilyen dolgokban? Kapásból én is tudnék 20 olyan dolgot mondani, ami majd bejön a jövőben. Nagy átverés az egész.
30. dolili
2013. jan. 29. 13:18
Nagy manipulátor, ráadásul sátáni a tekintete!
2012. márc. 27. 12:22

Higgyetek nyugodtan! Valamiben kell hinni, de biztos hogy nem az ilyen szarságokban!

Senki nem veszi észre, hogy az amúgy is szegény emberek zsebéből vesznek ki mégtöbb pénzt,akik általában idősebbek!Szánalmas! Ha valaki látná a jövőt ,akkor ő felhőtlenül boldog lenne és akár milliomos is!

Ezek semmi mások, csak csalók!

Gondolj bele, neki elég az is ha 10 emberből 1-nél bejön amit mond ő tuti visszajár és az már terjed szájról szájra!

Ne legyetek naívak!!!

2012. márc. 13. 19:32
Sziasztok! Cáfolnom kell mindenki állítását! Nekem már sokat segített az Asztro show, bár én csak smsben kértem segítséget!Amikor a vőlegényem külföldre ment hajózni, akkor is azt a választ kapta, ahogy történt, mikor Visegrádra akartunk költözni,akkor is minden úgy történt, ahogy írták!és most leg utoljára egy családi vitára, is minden úgy teljesült!Küldesz egy smst--kapsz egy válasz smst.-legyen türelemmel, asztrologusunk hamarosan válaszolni fog, és ők 3smsben válaszolnak vissza!!!!!!! Én hoiszek benne!!! Namasté!!!!
27. 83ff5144bd (válaszként erre: 1. - Szelavi)
2011. szept. 8. 18:51

Tavaly november felé ismerősöm felhívta.. nem jött meg a menzesze, de tesztet nem vett,gondolta szoptat,no para,de azért 1 asztrocenterben rákérdez... aztán a TV-ben azt mondták neki,hogy nem is lesz több gyereke ezért+azért..

idén júliusban szült...:D

26. gyöngyszemü (válaszként erre: 24. - Kutyaimádólány)
2011. szept. 8. 18:37
:-)))))
2011. szept. 8. 17:05
Az egyik ilyen tisztánlátó szolnoki, anyám gyakran jár hozzá. Az eddigi eredménye 70% :D
24. Kutyaimádólány (válaszként erre: 23. - Gyöngyszemü)
2011. szept. 8. 16:52
Ez haláli! Jót nevettem, köszi.
23. gyöngyszemü (válaszként erre: 22. - Kutyaimádólány)
2011. szept. 6. 20:00
22. Kutyaimádólány (válaszként erre: 20. - Cindyke)
2011. szept. 6. 19:43
Én is erre szoktam elaludni. De előtte jókat röhögök rajta. Az a legjobb, amikor küldi az energiát a betelefonálónak és elkezdi hátulról a kezével előre nyomni a kamera felé az energiát. Rém vicces!
21. Zizisicc (válaszként erre: 3. - C95c921ae7)
2011. szept. 6. 19:42
Osztom. :o))
2011. szept. 6. 19:39
A másik fickó, Alexander. :-) Na az még rosszabb mint ez a Lomini!!! Az még beszélni sem tud rendesen. Nagyon gáz, általában erre alszom el délben -néha azért 1-1 gyöngyszemet elkapok még, és röhögőgörcsöt kapok- de mire kezdődik a Fél kettő, már kipattant a szemem. :-)
2010. dec. 30. 02:05
De a legelképesztőbb az, amikor ilyen szövegeket kreálnak, hogy: "lehívom a pénzenergiát az unvierzumnól stb." Hát ne haragudjanak de egy földrajz tudós vagy egy olyan szakember akinek van természettudományos rálátása, az igen kioktatná ezeket az embereket. Mi az hogy lehívja az energiát az univerzumból?? KÉrem, az ember az csak egy kis porszem, egy semmi a természet erejéhez képest, nehogy már ő "irányítsa"
2010. dec. 30. 02:01

Először is engedjétek meg hogy sztorizzak kicsit erről. A mamát magunkhoz vettük 1 éve, miután romlott az állapota, jobbnak láttuk. A legfőbb elfoglaltsága a Tv nézés, ezen belül természetesen rátalált Lomini-ra is. Eleinte még nem is zavart a dolog. De mikor napi szinten ment az adok-kapok, hogy hívjuk már fel (a mobilján a pénz lepergeti percek alatt, a vezetékes telefonhoz pedig szerencsére nem ért a mami). Volt sok vita a mamával, már ráhagytuk, újságcikket kreáltunk neki hogy higyje már el hogy ez csak becsapás, kizsákmányolás. 500 Ft egy perc kérem szépen. Na mindegy, karácsony előtt felhívtuk neki, azzal a kikötéssel hogy most az egyszer és soha többé, hogy lássa hogy kamu. Kérem, a mobiltelefonját feltöltöttük 3500 Ft-al, azt leszedte 5 perc alatt és nem is kapcsolták be adásba, hanem váratták és valami nőhöz kapcsolták, akitől természetesn megkérdezte a pénz, meg egészség meg stb-t. na de mit mondott? pénz, majd javul, egészség meg szív és érrendszer (mint minden idős embernek általában). Most nem azért, de ezt mindenki megtudná mondani egy hang alapján, főleg ha az az idős összefüggéstelenül beszél, amit sokszor lehet hallani. Sajnos, hogy hisznek benne...de a legszegényebb rétegeket érinti sok esetben, mert ők hisznek, reménykednek valamiben. A Tv2-n is megy egy ilyen műsor éjjel, jópárszor megnéztük és kielemeztük :) 1. Sosem válaszolnak a konkrétan feltett kérdésre, csak körülírva mondanak egy általános szöveget hang, kor alapján 2. legtöbbször ugyanazt mondják

Én megmondom őszintén csak nevetek ezeken, és kemény harcot vívok a mamával, de már én betegszem bele hogy nem lehet ennyire hiszékeny. BORZALMAS AMI EBBEN AZ ORSZÁGBAN FOLYIK, TUDATOS NÉPBUTÍTÁS! Majd ha az életszínvonal annyira lecsökken, hogy mégtöbbeknek nem lesz még kenyérre se, majd akkor rájönnek az emberrek...mert akárki akármit mondd, az a folyamat ami most van csak egyre rosszabb lesz...

2010. dec. 2. 20:59
Egy nagy átverés az egész műsor. Én hiszek a jóslásba, de amit ők csinálnak az felháborító.Idős nyugdíjasokat vernek át. Azok meg szinte a szájába adják a jósoknak a választ.Mert szinte csak az telefonál be, akiknek anyagi gondjai vannak, és rossz a párkapcsolata. És olyat ne mondjon hogy ő mindent megold, választ add rá, mert nem tud.Csak az a baj, hogy ezek az anyagi gondok , még nagyobbak lesznek a betelefonálónak, mert ott lesz a telefonszámlája is. Ami a drága jósoknak köszönhet.
16. Szelavi (válaszként erre: 15. - Fisica)
2010. aug. 26. 21:57
Ilyeneket nem tudhat a mennyei Atya, ő csak boldogságot és szeretetet áraszt :D
15. Fisica
2010. aug. 25. 15:15

tegnap azt mondta egy néninek hogy vigyázzon mert duzzanat lesz a lábán, látja, hogy papucsban lesz és belerúg a köszöbbe:D

hát ekkor kész voltam:D

de ha a lottó nyerőszámokat is így tudná, lehet én is felhívnám:D

14. Heni86
2010. aug. 25. 15:13
Egyébként én ha tehetném betiltatnám...
13. Heni86
2010. aug. 25. 15:12
Jahh meg a betegségeket olyan jól meg tudja mondani miután a néni kb. beleteszi a szót a szájába... Utána meg megy a "jajj istenkém maga milyen okos és a csodálója vagyok" duma. Nem bántom őket mert ahogy mondják néha 70-80 évesek. Ők még mindig más világban élnek és elhisznek mindent. Csak azért sajnálom őket mert utána megy majd a számla is...
12. Pumi87 (válaszként erre: 8. - Gyöngyszemü)
2010. aug. 25. 15:11

Ja????

Érdekes...elmondja a saját hülyeségét a jósnő,de észrevettem,hogy amíg mondja a magáét,addig szerintem kinyomják a hívófélt és így nem tud közbeszólni....

11. Fisica
2010. aug. 25. 15:09

általában ugyanazt mondja el mindenkinek csak kicsit másképp, de volt már aki hülyére vette őket a műsorban, ...hihetetlen hogy mennyi ember elhiszi amit mondanak.

általában a pénzügyi dolgokban szenvedő nők érdekes módon mindig találkoznak majd valami férfival aki segít nekik:D és mindig minden 1-2 hónapon belül rendeződik. többségében ezt mondják mindenkinek

10. Szelavi (válaszként erre: 5. - Heni86)
2010. aug. 25. 15:09
Igen, nekem is ez a bajom. Hihetetlen.
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook