Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Insulinpumpásokat keresek! fórum

Insulinpumpásokat keresek! (beszélgetős fórum)


4. Bri*
2010. aug. 27. 12:38
Azt tudom, hogy már nem kell az OEP-hez menni. A párom az idén kapott új pumpát, mert az előzőnek letelt a 4 éve. Működött a régi is jól, de már nem volt rá garancia. Úgyhogy most mi egyben nyögjük a szereléket és a pumpa önrészét.
2010. aug. 27. 09:15
Köszönöm a válaszodat.Én két éve vagyok pumpás,és is nagyon szeretem.Egyszer kétszer ki tudok akadni vele mert eldugult a cső.Nekem is jók lettek az értékeim.Én is csak ajánlani tudom.Kellékeket most mikor rendelitek én most kaptam meg,most már nem kell felküldeni az oepnek,hanem egyből a cégnek és küldik is le azonnal igaz az ára is fentebb ment.45600 Ft lett,vagy tudtok már róla?
2. Bri* (válaszként erre: 1. - Sylviana85)
2010. aug. 26. 21:53

Szia! A párom inzulinpumpás már 5 éve. Szuper jó! 3 naponta egy szúrás. Adagol egy bázist állandóan (ezt a kórházban beállítják neked) és minden étkezés után adsz egy bólust. Lehet azonnali, elnyújtott vagy a kettő kombinációja, attól függően, hogy az adott élelmiszer szénhidrátja hogyan hat.

Teljesen más a párom életminősége, amióta pumpája van, és az értékei is jók.

2010. aug. 25. 12:38
Olyan emberkéket keresek akik insulinpumpát használnak,és mi a véleményük róla.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook