Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Egyes játékoknál túl gyors a gépem. Mit tehetek? fórum

Egyes játékoknál túl gyors a gépem. Mit tehetek? (tudásbázis kérdés)


7. 72c0c87bc6 (válaszként erre: 6. - Access)
2010. aug. 25. 19:46

Nem a gép szuper, hanem valamilyen beállítás rossz. Másoknak simán fut ugyanaz a játék a gépükön, és jobb, mint az enyém.

Nálam meg minden felgyorsítva megy.


Így nem jó ötlet, ha egyből a nagy pályákon kezdek, ami eleve gyorsabb.


Most is easy-módban kezdem, de lényegesen gyorsabb.


Már futott alatta letöltés is, az se lassította le. Mindenhol megnéztem, mit lehetne rajta állítani.

Azt hiszem, az lesz a megoldás, mint eddig: fél évente játszok a gépen. :S

Annyit meg kibírok.

2010. aug. 25. 08:31

Velem is lehet cserélned PC-t :):):)


Sok embernek az a gondja h elég gyenge a PC-je :)


A játékot meg tedd fel nagyobb felbontásra, nagyobb terhelésre sőt nehezítésre :) Lehet azelőtt Easy vagy Normál módban játszottál :) Tedd át Hard fokozatba, vagy a kép felbontást tedd át nagyon részletesre.

2010. aug. 25. 00:33
Velem is cserélsz?Egyáltalán vagy csak ritkán tudok játszani:-)))
2010. aug. 24. 22:06
OK, küldd fénypostával, nyitom az ablakot.
2010. aug. 24. 21:57
az enyém meg full lassú :( cserélünk? :D
2010. aug. 24. 21:50

Az a gondom, hogy régebbi, vagy egyszerűbb játékoknál rohan a számítógép.

Vagy egy netes játékoldal, ahol az előző géppel tudtam rendesen játszani, itt meg úgy csökken az idő, és úgy hullanak a figurák, hogy alig lehet követni.

A saját, merevlemezre telepített játékoknál ugyanezt tapasztalom. Amivel régen 50. szintig jutottam, ott most a 10. szintnél olyan gyors a játék, hogy nem lehet követni.


Tudom, ez legyen a legnagyobb bajom, de engem zavar.

Hogy lehet beállítani, hogy "normális" sebességgel kezelje a gép játékot? Mások, a toplisták alapján, simán tudják ezeket rendesen használni, és nincs olyan hiperszuper számítógépünk, hogy az legyen az oka.


Tud valaki segíteni?

2010. aug. 24. 21:47
Egyes játékoknál túl gyors a gépem. Mit tehetek?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook