Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Grillsütő, a diéta segédeszköze fórum

Grillsütő, a diéta segédeszköze (beszélgetős fórum)


9. 244ed1c739 (válaszként erre: 8. - 6190a5cfb4)
2008. aug. 8. 07:59

dettó:


Hali.....Ha van itt még valaki, írhatnátok néhány dolgot, receptet is akár.....Hogyan kell zöldségféléket grillezni? Mondjuk a húshoz sem nagyon értek. Érdekelne az ízesítés, fóliában vagy szabadon, és mennyi ideig???

2008. júl. 20. 22:30
Hali.....Ha van itt még valaki, írhatnátok néhány dolgot, receptet is akár.....Hogyan kell zöldségféléket grillezni? Mondjuk a húshoz sem nagyon értek. Érdekelne az ízesítés, fóliában vagy szabadon, és mennyi ideig??? A hús, -ahol ettem- száraz és kemény volt.....nem is értettem, mi benne a jó....Köszönöm, ha valaki tud segíteni.
7. sarkanylany (válaszként erre: 6. - 4912cc9864)
2007. júl. 23. 16:04
szerintem igen, mert a lényeg, hogy nem olajban sül a hús, illetve finom grill zöldség is készülhet rajta alufóliában, s nélküle
2007. júl. 23. 09:51
az otthoni astali grillek is jók? nekem még nncs kertem:(
2007. júl. 23. 09:26
Szóval vettünk egyet akcióban 4 eFT-ért, aminek van a két oldalán fából tálcs éa az alján is egy. Ez így nagyon praktikus. Lehet grillcsirkét is csinálni rajta...
4. sarkanylany (válaszként erre: 2. - Okina)
2007. júl. 20. 11:36
és a tetőre szükség van? használjátok?
3. 12667dcac6 (válaszként erre: 2. - Okina)
2007. júl. 20. 11:18
Én is csatlakozom az előttem íróhoz.Nekünk is ilyen gömb grillünk van és nagyon jó.
2007. júl. 20. 09:56

Szia!

Ha tudtok a szabadban grillezni (esetleg teraszon), akkor én a gömbgrillt javaslom. Kb 5000 Ft.Faszén kell bele, egy rács van benne, amire pakolod az ételeket és van teteje. Alul és felül szellözö nyílások. Nagyon finom, zamatos benne pl a csirkemell.

2007. júl. 20. 08:44

Sziasztok!

Itt van a jó idő és mindenki szeret kint lenni, illetve vendégségbe menni, vendégeket hívni!

Sokszor gond, hogy mit is együnk ilyenkor. Szerintem szuper dolog a grillsütő, hisz nagyon finom és diétás ételek készíthetők rajta.

Nagyon sok féle van a boltokban. Mi most szeretnénk venni egyet és a tanácsaitokat szeretném kikérni. Az biztos, hogy elektromosat nem.

De van aminek van teteje, és aminek nincs. És van aminek van tálcája és aminek nincs stb.

Szóval egyszerű praktikákat várnék. Na mert ügye a használat által derül ki, hogy mi is a jó. Ja és nem kívánok 50000 Ft-ot kiadni érte.

Várom a segítségeteket.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook