Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Össze kéne szednem magam fórum

Össze kéne szednem magam (beszélgetős fórum)


1 2
49. kakukkfű (válaszként erre: 48. - Ina87)
2011. nov. 1. 14:28

Ne haragudj, ezt most direkt csináltad, hogy sokkold az embereket, vagy alpból....?

Mert ha direkt, akkor tök jól sikerült, ha nem, akkor a fölösleges idődet körömfestés és egyéb helyett a helyesírás gyakorlására fordíthatnád.

48. ina87 (válaszként erre: 1. - F205f278dc)
2011. nov. 1. 14:24
szia,voltam olyan esetben hogy elhanyagoltam magamat de az azért volt mert nekem már fáradtan estére semmi energiám nem maradt a sok tenni való miatt,de ez később el múlt.azt hogy ki fesd a körmöd nem sokk időbe telik pl meg bírod csinálni mikor tv-zel,mozdulj ki néha nem kell nagy dolgokat csinálni a hozz hogy ki öltözz meny el cukrázdába vagy csak kávézóba ahol egy kicsit szebben fel öltözik az ember,nézz a tükörbe és szépicsd magadat,végül is ha jön az új munka szebben néz ki az ember ha van egy kis élet energijája.
2010. aug. 28. 00:08
:)))))))9999
46. selyemfenyő (válaszként erre: 45. - Mamcili)
2010. aug. 27. 23:46
Azt felejtettem el ide: felesbe az sztk felesbe a maszek, kül. sose lesz kész. De így egymásnak ugrasztom őket ha nem dolgoznak !
45. mamcili (válaszként erre: 44. - Selyemfenyő)
2010. aug. 27. 23:39
akkor legalább vigyáznak rád :)
44. selyemfenyő (válaszként erre: 43. - Mamcili)
2010. aug. 27. 23:38
A fogorvostól, injekcióktól nem félek. Nekem már kalapáltak/véstek ép bölcsességfogat(mert alant írt betegségemet azt hitték ez okozta, hát nem.). A szájsebésztől viszont rettegek, pegig lesz annak is munkája.Egyébként én felesben dolgoztatom őket+ az öreg gimis osztálytársamnak fogtechnika laborja van. A babavárás után erre spóroltam.
43. mamcili (válaszként erre: 41. - Selyemfenyő)
2010. aug. 26. 23:00

Bátorság,

nálunk heti 1* van szájseb, így nem jutok el hozzá, maszekot meg nem tudom megfizetni... :S

pedig nagyon zavar...

42. mamcili (válaszként erre: 40. - E2db5e6ad2)
2010. aug. 26. 22:59

hogyan szőrtelenítsek, hogy ne gyulladjak be és ne is kelljen napi szinten szőrtelenítenem.


Korpás haj ellen mit? már szinte minden fellelhető samponon túl vagyok. Bőrgyógyász több ezres patikai pakolásain is túl vagyok.

2010. aug. 25. 22:34
Sziasztok! Nekem most egy szép fogsor program veszi kezdetét, húzzák mindet, maradékot, műanyagot. A terhesség alatt nem vállalkoztam volna egy ilyen fognélküliségre, mert enni tudtam rendesen, na majd most lemegy a 10-12 kg felesleg. A kicsikémnek már nem kell pépesíteni, én eszem majd a papikát, nagy lelki egítségre lesz szükségem. Egyébként fodrászhoz mindíg jártam, szőrtelenítés otthon, nekem a ruházkodásnál a bajom nyáron van. Nem jó évszak ez nekem. Sajnos nadrágos lettem mert nagyon csúnya izületi gyulladásaim vannak, zavaró h. mindenki megkérdezte ha szoknya volt rajtam. Majd ősszel lesz jó nekem.
40. e2db5e6ad2 (válaszként erre: 35. - Mamcili)
2010. aug. 25. 22:11
Válaszolok szívesen ha van konkrét kérdésed!
2010. aug. 25. 22:06

Köszi a meghívást aranyos vagy.

Erre az agyam kell beállítanom és amint meg van indulhat.De szerintem jövőhétnél előbb biztos nem mert most olyan zavaros minden.De karácsonyig -10-15kgnak le kell mennie.

2010. aug. 25. 21:02

Sziasztok!

Szerintem is nagyon fontos, hogy nőnek tudjuk magunk érezni.

Nekem nem volt hosszantartóan olyan időszakom, mikor nagyon nem foglalkoztam magammal, de néha előjön, hogy tükörbe nézek, és te jó ég.. mi van velem.. merül fel a kérdés.

Ilyenkor szoktam teljes regenerálást csinálni.:)

Bőrradír, szőrtelenítés, arcpakolás, hajmosás, hajpakolás, manikür, pedikür, lakkozás, forró tea, kakaó, könyv. :) És máris teljesen más minden.


Egyébként olvastam, hogy cukorból, vízből és citromléből lehet gyantát csinálni.

2010. aug. 25. 20:57
Nekem is.
2010. aug. 25. 20:46
én is borotválom ...de mindig begyullad mindenem...szörnyű utána meg pirospipacsnak lenni és a szőrtűszöket vakargatni, hogy kijöjjön ....
35. mamcili (válaszként erre: 21. - E2db5e6ad2)
2010. aug. 25. 20:45
itt várjuk a tippeket, de nem jönnek...csak hogy baj...
34. mamcili (válaszként erre: 29. - Kriszti020)
2010. aug. 25. 20:44

gyere fogyiz velünk :)

Fórum - Sűrgősen kitartó fogyitársat keresek!!!!

itt biztatjuk egymást

33. Krisztine2 (válaszként erre: 28. - F205f278dc)
2010. aug. 25. 17:32
Igyekszem jobban lenni;)
32. Krisztine2 (válaszként erre: 29. - Kriszti020)
2010. aug. 25. 17:32
:)
2010. aug. 25. 13:55
Amúgy nekem is volt olyan időszakom, hogy lelki bajaim (vagyis inkább mentális betegségem) miatt nem törődtem magammal. Volt olyan, hogy egész télen kötött sapkában ültem még az irodámban is, mert nem mostam még hajat sem, de azért szégyelltem is. Nem tudom ki mit gondolt, miért vagyok mindig abban a sapiban. Úgyhogy én értem ezt a lelkiek miatt elhanyagolós dolgot.
2010. aug. 25. 13:52
Hát most már én sem festetem a hajam, mégcsak meg sem szárítom hajszárítóval (de hosszú és szebb is így mint amikor mindig lenőtt). Körömlakkra nincs időm várni míg szárad stb. Én így is jól érzem magam és egy csomó pénzt is spóroltam.
2010. aug. 25. 13:51

Sziasztok lányok.Látom ez az elhanyagoltság nálunk nőknél kezd népbetegség lenne.Sajnos én is tavasszal elkezdtem fogyózni le is ment 9kg.De túl sok elismerést nem kaptam ezért hát feladtam.Még hátra van egy 20kg.Most szeptemberbe megy a manó oviba és én is neki esek a tatarozásnak.

Sok sikert mindenkinek.

Ja és a picsán rúgásért majd szóljatok kinél kell sorba állni

28. f205f278dc (válaszként erre: 22. - Krisztine2)
2010. aug. 25. 13:41
Sajnálom ami történt és remélem azóta jobban vagy!
27. f205f278dc (válaszként erre: 22. - Krisztine2)
2010. aug. 25. 13:32
Igen én is így voltam vele. Csak rácsodálkoztam mikor megláttam magam valahol, de mivel alapból igényes vagyok így szégyeltem is ezt egy úton és ezért szeretném visszaállítani a rendet.
26. f205f278dc (válaszként erre: 24. - Kiscsibe79)
2010. aug. 25. 13:30
Én is így csinálom a lábam. A karomat pedig szőrtelenítő krémmel kenem be és 8 perc után lemosom. Most a hajam ami elég gáz. Bár elől beszárítottam, de ráférne egy kis igazítás meg egy festés.
25. f205f278dc (válaszként erre: 20. - Krisztine2)
2010. aug. 25. 13:29
Igen egy kicsit jobban. Tegnap rendbe raktam magam. Ma meg leporoltam az Kriston dvdt és tornáztam egy kicsit. Szóval most nőcisebb vagyok, mint tegnap! :) De nem szeretnék visszasüppedni. Minden nap teszek valamit kívül, belül!
24. Kiscsibe79 (válaszként erre: 17. - Mamcili)
2010. aug. 25. 10:55
A szőrtelenítés az nekem csak szimpla borotva. Semmi szőrtelenítő krém, vagy hab. Tusfürdővel lekenem, aztán borotvával végig húzom. Ennyi.
23. e2db5e6ad2 (válaszként erre: 22. - Krisztine2)
2010. aug. 25. 08:22
Sajnálom,ami veled történt,és persze te kivétel vagy.A lenti írásom,arról szól,hogy mert az embernek gyereke van,attól,hogy nincs munkahelye (nekem sincs) attól még ne legyen elhanyagolt,ne hízzon el,ha egyébként vékony,és igenis a boltban,a postán és a gyógyszertárban is legyen szép,hadd irigykedjen csak mindenki a férjére.Hatalmas nagy hibának tartom,ha valaki nem törődik a külső szépséggel is.Nőknek születtünk,nekünk vannak olyan apró trükkök a tarsolyunkban amiket mi használhatunk,de a férfiak nem.Akkor használjuk is ki.
22. Krisztine2 (válaszként erre: 21. - E2db5e6ad2)
2010. aug. 25. 08:16

Valahol igazad van,meg nem is.Vannak olyan élethelyzetek amikor az embert nem érdekli hogyan néz ki.

Én amikor így voltam,a gyerekem halt meg.Gondolhatod hogy nem az volt a legnagyobb problémám mi van rajtam.

És az a férfi jobb is ha továbbáll akinek csak az számít hogy a párja hogyan néz ki.

2010. aug. 25. 08:07
Elég nagy felelőtlenség ha valaki elhanyagolja magát,pláne ha párja,férje is van.Ugye mondanom sem kell,hogy attól,ha egy feleség elhanyagolt,még a világban és a férjek munkahelyén (vagy az utcán,boltban,benzinkúton) rengeteg szép nő van,és tudjuk magunk is,milyenek a nők.Tiszteletben nem tartják a másik kapcsolatát,férjét.Persze a kivétel erősíti a szabályt.A férfi pedig vadász,de könnyebb visszafognia magát,ha a felesége nem elhanyaqgolt,ha szép.ápolt,csinos.Ha valaki tippeket szeretne,én segítek szívesen.Van gyakorlatom benne.
20. Krisztine2 (válaszként erre: 16. - F205f278dc)
2010. aug. 25. 08:02

Remélem jobban vagy:)


Nagyon fontos a szőrtelenítés is.Ma láttam egy csajszit,rövid szoknya volt rajta ééés szőrös lábai voltak...brrrr...:(

Figyeljünk a részletekre;)

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook