Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Ez mi lehet? fórum

Ez mi lehet? (beszélgetős fórum)

2010. aug. 24. 15:14
Nem volt benne link, csak ez.. És csatolt fájl sem.
2010. aug. 24. 15:05
Ismeretlen feladótól származó leveleket én is egyből törlöm,pláne,ha a tárgy is gyanús.
2010. aug. 24. 15:03
azt biztos guglival fordították :D:D:D
2010. aug. 24. 15:01

Az spam, és ha rákattintasz a benne lévő linkre, máris benyeli a géped a kártevőt...


Én az ilyeneket úgy törlöm, hogy meg sem nyitom...

11. 96030e3b22 (válaszként erre: 8. - 448f1a930a)
2010. aug. 24. 14:56
Nekem naponta jön egy csomó ilyen ismeretlen lószar,de olvasatlanul törlöm őket. Mindig valami olyan a tárgy szövege,ami felkelti az érdeklődést,tehát kinyitod..
2010. aug. 24. 14:55
Spam,és remélhetőleg a kinyitásával nem aktiváltál semmi szart..
9. Szilvóca (válaszként erre: 6. - Demorsicia)
2010. aug. 24. 14:54
optimális esetben nem az,de ha jó a vírusírtód,figyelőd,akkor azonnal tesz ellene,vagy figyelmeztet.
2010. aug. 24. 14:53
Ilyen ismeretlen emailt meg sem nyitok.Hülyeség az egész,olvasd el figyelmesen!
7. giga455 (válaszként erre: 1. - Demorsicia)
2010. aug. 24. 14:53

Ez spam :)

Méghozzá google fordítóval elég szerencsétlenül kivitelezve. Nyugodtan törölheted


Nekem egyszer valami bank nevében jött ilyen levél.

2010. aug. 24. 14:53
Rendben... Kitöröltem. De ugye nem vírus? (Nem értek ilyenekhez túlzottan, bocsánat, ha hülyeséget kérdezek..)
5. Castellina (válaszként erre: 1. - Demorsicia)
2010. aug. 24. 14:52

hivatalos leveleket nem küldenek emailben.

ez valami spam lehet

2010. aug. 24. 14:51
Szia!Szerintem ne foglalkozz vele,ez valami kamu.Akármilyen pénzt örököltél,vagy nem tudom,hivatalosan nem emailban kapsz róla értesítést.Szerintem ez valami lehúzásos dolog.
2010. aug. 24. 14:50
Erre ne hogy válaszolj. Ez egy angol levél amit programmal magyarra fordítottak. Átverés!!!
2010. aug. 24. 14:49

fake


ne higgy az ilyeneknek. Átverés az egész.

2010. aug. 24. 14:47

Nemrég kaptam egy e-mailt ezzel a szöveggel. Mi lehet? Vírus? Vagy tényleg valaki le akar húzni ennyi pénzzel? Esetleg én kapom? Gőzöm sincs...


A levél:


"Attn: Kedvezményezett


Hivatkozással: CBN Fájl száma: 34567/cl/Nwt/2009 be még át kell öröklési alapok felszámolt Standard Trust Bank [STB] Zrt. Lagos, miután kellően figyelembe azt a tényt, hogy nem tudta, hogy a követelés jogos örökségét, amely a mi ütött adatok a Központi Bank $ 750,000, hogy örökséget igényt vége előtt az utolsó negyedévben a 2009-es évre.


A Szövetségi Pénzügyminisztérium úgy döntött, hogy minden kedvezményezett, aki nem teljesítette papírmunkát szabadon bocsátására a saját örökségét alapok saját jelölt figyelembe, át kell sorolni a Nemzetközi kifizető Bank IPBN (/) Skye. [Sub. CBN]


A IPBN értesítést kapott, hogy fizet ön instalmentally keresztül NatWest Bank UK kezdve összege $ 250,000.00 (kétszázötven ezer amerikai dollár) által igazolt csekk, amelyek megterhelik a kormány külföldi számlára NatWest bank brit clearable minden 3month után készített légi megjelölt fizetési az 2010 első negyedévéig


Az ellenőrzést meg kell küldeni a címet fogja biztosítani nekünk. Az ellenőrzést fog küldeni Önnek a mi hivatalos futár, IBTX, hogy a kijelölt kapcsolattartó címét. Amint megkaptuk a választ: annak megerősítése, hogy megkaptuk ezt az üzenetet, és ha hajlandó fogadni az ellenőrzés, az ellenőrzést meg kell küldeni a kapcsolat címét.


Mi lesz szükség a következő adatokat, hogy elkészíti a csekket azonnal Ön neve:

1.Beneficiary Teljes neve:

2.Contact címe:

3.Telephone száma

4.Occupation:

5, Életkor


El a választ fogják nagyra értékelik.

Üdvözlettel

Brown Jumat"

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook