Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Fogyasztó répaital fórum

Fogyasztó répaital (beszélgetős fórum)


2010. okt. 9. 16:55
Hát én június első napjaiban kezdtem a fogyást, illetve a fogyókúrát.Jelenleg -11kg nál tartok, db-13 csb-15cm. azóta nem eszem kenyeret,krumplit,tésztát,rizst, cukrot és nincs nasi.Már kezdek belejönni.Ha véletlen kenyeret eszem, akkor teljes kiőrlésűt. És nagyon sok zöldséget inkább párolva,mint nyersen.De lehet hogy én is kipróbálom a koktélokat. Üdv mindenkinek
27. bujuli
2010. szept. 12. 10:10

Nos, nyaralás elmúlt. Fogyasztó répaital eredménye: minusz 4 kg. Elég jó. Ebből sajnos visszaszedtem 2 kg-t a nyaralás alatt, de nem keseredem el. Tegnap még volt egy ünnepi vacsi, ma még van egy ünnepi ebéd, de holnaptól bevezetem vacsi helyett a valamilyen turmixot, persze alapanyag: répa és hagyma. Majd variálom. És tornázni is fogok minden nap. Lassan csak lefogyok. Véleményem a répás fogyiról: jó, de mivel négy napos, nem lehet utána ugyanúgy élni. folytatni kell valamilyen formában, rendszeres evéssel. Inkább tisztítókúrának mondanám, s lehet, hogy havonta, két havonta megismétlem.

Üdv, szép napot mindenkinek!

26. bujuli (válaszként erre: 25. - 6bb49150d1)
2010. aug. 26. 18:08
Köszönöm. Ma már elég nehéz volt, belekóstoltam az ebédbe is, amit főztem, nem ettem, csak bekaptam pár pici darab husit.
2010. aug. 26. 12:53

Azta! nagyon ügyes vagy! Én sem bírnám meginni ezeket a lötyiket! Borítékolva lenne a kisróka....

De neked elismerésem! :)

24. bujuli
2010. aug. 26. 11:48
A mai napi turmixot csak lazán bébipapinak hívom. Olyan, mint egy felhígított bébipapi vagy krémleves. Szóval eddig ez a legjobb és a tegnapi volt a mélypont. Holnap már nem valószínű, hogy írok, mert indulunk nyaralni, de ha ott lesz wifi, akkor megírom, mennyi volt az összleadott súlyom.
23. 0f4d8711e7 (válaszként erre: 22. - Bujuli)
2010. aug. 26. 08:55
Akkor már nagyon soknál tartasz! Ez fantasztikus!
22. bujuli
2010. aug. 26. 08:26
Ma reggel újabb 1,5 kg-mal vagyok kevesebb. A tegnapi nap borzalmas volt!!! De kibírtam, ma már könnyebb lesz a csirkemellel.
21. 0f4d8711e7 (válaszként erre: 19. - Bujuli)
2010. aug. 26. 08:03
Hogy megy? Ma van az utolsó napod! Kitartás!!
20. 0f4d8711e7 (válaszként erre: 19. - Bujuli)
2010. aug. 25. 09:45
Kitartás!
19. bujuli
2010. aug. 25. 09:26
Na, elkészült a mai turmix. Rosszabbra számítottam, bár ennek se íze, se bűze. A tegnap legalább volt egy kis paradicsomos íze. Most csak a hagymát érzem. Szerencsére a nyers tojás íze nem érződik. Ettől rettegtem.
18. bujuli
2010. aug. 25. 08:37

Hát, nem ettem semmit, vagyis pár szem szőlőt, mert szépen mosolyogtak rám az erkélyre felfutva :)

Szóval ez nemcsak a kilókról szól nekem, be akarom bizonyítani, hogy van akaraterőm. A cigivel is így voltam. Egy nap csak azt mondtam: nem, és kész.És azóta utálom a cigit, soha nem is kívántam meg. Csak az a gond, hogy gyakrabban nincs akaraterőm, mint van. Most éppen van. Hát így vagyok.És nagyon nyomaszt az a 25 kg felesleg rajtam, ami a második gyermekem születése óta rajtam maradt.

17. 0f4d8711e7 (válaszként erre: 16. - Bujuli)
2010. aug. 25. 07:53
Hááát! Nagyon kemény csajszi vagy! :) A fejfájás tuti a kaja hiánya miatt volt, mert ugye ilyenkor nem ehetsz semmit sem.?
16. bujuli
2010. aug. 25. 07:31

Na, bevallom, hiába ízlett reggel még a paradicsomos trutyi, estére már szinte öklendeztem. De a ma reggeli vécézések után újabb egy kilóval kevesebbet mutat a mérleg.

Első nap után: - 1,5 kg.

Második nap után: - 1 kg.

A felén túl vagyok. Bár tegnap iszonyatos fejfájás gyötört, nem tudom, hogy a front, vagy az, hogy kioldódtak a méreganyagok, de ma reggel már semmi bajom. Kicsit félek a nyers tojásos trutyitól, de hátha kibírom. Szép napot mindenkinek!

2010. aug. 24. 19:34
Sziasztok!Én is bevásároltam a hozzávalókat,megcsináltam,és 1 korty után ment a budiba!Mert tuti kihánytam volna,ha megiszom!Én inkább megveszem a hozzávalókat és nyersen csócsálom őket,ezerszer jobb,így is benn összekeveredik és így is talán lehet hatása.
2010. aug. 24. 19:02
Én el akartam kezdeni, be is vásároltam, de valami iszonyat hányingerkeltő ahogy kinéz, meg az íze is, már ha íznek lehet nevezni. Egy pohárral bírtam belőle meginni. INkább a juharszirupos-citromos léböjt, az legalább finom.
13. bujuli
2010. aug. 24. 10:29
Ha négyet visz le, nekem az is jó. Ha kettőt, annyival is könnyebbe vagyok. És nem árt, ha feltöltekezek vitaminokkal, pláne ha azok serkentik az anyagcserét. A zöldségek a saját kertünkből valók, kezelve nem voltak, tehát remélem, hogy minden megvan bennük, ami kell.
12. 0f4d8711e7 (válaszként erre: 11. - Bujuli)
2010. aug. 24. 10:26

Szerintem sajnos nem fog ez levinni hat kilót, maximum csak kihajtja a felesleges vizet. De ne legyen igazam.

Lehet, hogy én is elkezdek inni ilyet. Én mozgok is és odafigyelek az étkezésre is.

11. bujuli
2010. aug. 24. 10:17
Egyébként nekem nem 6 kilót kellene fogynom, hanem 26-ot, de pénteken indulunk az Adriára, gondoltam, még az a hat kg is számít, ha bejön. Meg azt tervezem, ha a 4 napot befejezem, s visszajövök a nyaralásból, rendszeres evés mellett is fogom inni ezeket a zsírzabáló turmixokat. MOndjuk vacsi helyett.
10. bujuli (válaszként erre: 9. - 0f4d8711e7)
2010. aug. 24. 10:12
Minden nap megírom. Nem kell megfőzni, nyersen bevágod a turmixgépbe. Nos, a barna rizs helyett használt teljes kiőrlésű lisztet beletettem a felfőzött vízbe, s kavargattam.
2010. aug. 24. 10:10

Ha végig csinálod a 4 napot, akkor kérlek,hogy írd meg a tapasztalataid!!

Azt nem értem, hogy a zöldséget minden alkalommal meg kell főzni vagy nyersen kell turmixolni?

8. bujuli (válaszként erre: 6. - 0f4d8711e7)
2010. aug. 24. 10:08
Igen! Köszi
2010. aug. 24. 10:04
2010. aug. 24. 10:03
Sziasztok! Ez az, amiről beszéltek?
2010. aug. 24. 10:03

Ez a diétás recept 4 nap alatt 6 kilót ígér, teljesen természetesen. Soha nem próbáltam még, most találtam rá! Csak ezt a levet lehet inni, azt írják róla, hogy elég tömény és nem leszel tőle éhes. Eddig még nem beszéltem arról, hogy hogyan jött létre ez az ital. Valójában

néhány évvel ezelőtt fedezték fel, teljesen véletlenül. Egy osztrák hölgy láthatóan fogyni kezdett. Pánikba esett, mivel nem értette, hogy mi okozza a gyors fogyást. Gondolkodni kezdett és rájött, hogy annak az italnak köszönhető,

amit összemixelve fogyasztott. Valóban így történt: teljesen véletlenül jött létre. Szóbeszéd által terjedt olyan emberek között, akik már kipróbálták és nagy áldozatok nélkül gyorsan megszabadultak a túlsúlyuktól.


Ez az ital valóban égeti a zsírt és egyben a legegyszerűbb megoldás a túlsúllyal kapcsolatos problémákra.

A recept alapja egy táplálék, amely feloldja a zsírt és a cellulitiszt, még a legmakacsabb "állott" zsírt is. A leginkább megdöbbentő viszont az, hogy ez az ital önmagában, automatikusan működik anélkül, hogy tennünk kéne érte bármit is: nincs szükség megerőltető testmozgásra, nélkülözésre, valamint áldozathozásra sem. A zsírsejtek a szervezetben automatikusan csökkennek. Egyre kisebbek és kisebbek, amíg teljesen el nem tűnnek. Amit tenni kell, az mindössze annyi, hogy innia kell 4 napon keresztül az italt. Ennyi az egész. A zsírégető ital a felhalmozódott zsírra és a visszatartott vízre hat. Ösztönzi az anyagcserét és ezzel a láncreakcióval csökken a zsírt. Ennek köszönhetően az ember formában érzi magát a társaságban a munkahelyén, bárhol. A pletykán túl a zsírégető ital "csodálatos". Nincsenek szavak a rendkívüli erejére a zsírral szemben.

Ezért egy tanács: próbálja ki azonnal, még ma. A "varázslatos" ereje az italnak azonnal hatni kezd: az első eredmények már másnap reggel láthatóak. Csak 24 óra és 1,5 kg tűnik el. Tényleg megéri.


A zsírégető ital hozzávalói az 1. napon:

• 2 liter víz

• 2 répa

• 200 g konzerv kukorica

• 2 hagyma

• 200 g sampinyon gomba

Egyéni ízléstől függően adjon hozzá egy csipetnyi sót és borsot.

Alaposan tisztítsa meg a zöldséget és vágja apró darabokra. Egyesítse a hozzávalókat - sárgarépát, hagymát, gombát és a kukoricát - turmixolja addig,

amíg sima, krémes nem lesz. A vizet melegítse fel 70 fokra. Akkor tökéletes a víz hőmérséklete, amikor fodrozódni kezd. Alaposan keverje össze a krémmel úgy, hogy ne maradjon csomós. Ennyi az egész: az 1. napra a zsírégető ital elkészült és fogyasztható.


A zsírégető ital hozzávalói a 2. napon:

• 2 liter víz

• 2 répa

• 200 g barna rizs (megfőzni az előző este)

• 2 hagyma

• 2 paradicsom

Alaposan tisztítsa meg a zöldséget és vágja apró darabokra a répát, paradicsomot és a hagymát is. Egyesítse a rizst - amelyet előző este főzött meg a zöldségekkel és turmixolja addig, amíg krémes nem lesz. Úgy, mint az első napon is, forralja fel a 2 liter vizet. Amint a víz eléri a 70 fokot és fodrozódni kezd, öntse rá a krémet. Alaposan keverje össze a krémmel úgy, hogy ne maradjon csomós. Ezt a zsírégető italt kell fogyasztania a második napon.


Íme a zsírégető ital hozzávalói a 3. napon:

• 2 liter víz

• 2 répa

• 2 nyers tojás

• 2 hagyma

• 200 g barna rizs

Az előző este főzze meg a rizst: a rizst a megfőzése után mérje le. Tisztítsa meg a sárgarépát, vágja szeletekre és mixelje össze a rizzsel. Adja hozzá a nyers tojást és a megtisztított és felaprózott hagymát. A hozzávalókat óvatosan keverje össze úgy, hogy ne maradjon csomós. Közben forralja fel a 2 liter vizet 70 fokra. Amint fodrozódni kezd a víz, adja hozzá a krémet. Keverje össze úgy, hogy ne maradjon csomós. És íme: kész a zsírégető ital, amivel 4 nap alatt akár 6 kg-ot is fogyhat.


Az ital elkészítése a 4. napon:

• 2 liter víz

• 2 csirkemell (az előző este kell megfőzni)

• 2 répa

• 2 hagyma

• 200 g sampinyon gomba

A 3. napon párolja meg a csirkemellet. Aztán a 4. napon tisztítsa meg és vágja darabokra a répát. Mixelje össze a darabokra vágott csirkemellet, répát és a gombát is. Vágja apróra a hagymát és adja hozzá a többi hozzávalóhoz. Addig mixeljük, amíg puhává és krémessé nem válik. Felmelegítjük a 2 liter vizet, amíg fodrozódni nem kezd (ekkor 70 fokos a hőmérséklet). Lassan keverje hozzá a krémet. Ez az utolsó ital a 4. napon. Fontos, hogy ne feledkezzen meg arról, hogy a zsírégető italt hidegen, vagy akár melegen is fogyaszthatja: a hatékonysága mind a két esetben biztosított.

4. bujuli (válaszként erre: 2. - 4b6a2525df)
2010. aug. 24. 10:03
A diéta és fitneszre főlapon rámentek és ott van, asszem, a negyedik cikk
3. supin (válaszként erre: 1. - Bujuli)
2010. aug. 24. 10:00
Kérném én is.:)
2. 4b6a2525df (válaszként erre: 1. - Bujuli)
2010. aug. 24. 09:59
Leirnád, hogy mi is ez?
2010. aug. 24. 09:54
Tegnap olvastam a fogyasztó répaitalról szóló cikket, s gondoltam nekivágok. Igaz, tegnap csak egy alapos, gyermekeimmel együtt megteggelizett tejbepapi után olvastam, de nekivágtam. Megittam az előírt mennyiségű turmixot. Néha öklendeztem, de ma már jobb. Mert ez a paradicsomos ital nagyon finom, igaz, megspékeltem egy kis zellerlevéllel. Viszont nem kaptam a környéken barna rizst, ezt teljes kiőrlésű liszttel helyettesítettem. Szerintetek gond ez? Egyébként ma reggel mindenféle vécézés után tényleg 1,5 kg-mal kevesebbet mutatott a mérleg.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook