Ahogy a legtöbb weboldal az interneten, ez a webhely is cookie-kat használ, melyekre szükség van a weboldal teljes működéséhez. Weboldalunk böngészésével Ön elfogadja a cookie-k használatát. További információ
FőoldalDiéta & FitnessBabák & MamákSzex & PszichéSzépség & EgészségHobbi & OtthonEgyéb témák
CikkekNaplókFórumokTudásbázisSzavazásokKépgalériaApróhirdetések
KépeslapokReceptekKlubokJátékokFórum játékokBannereinkFacebook
Belépés | Regisztráció | Elfelejtett jelszó

Tudásbázis - Lofty márkájú kerékpár. Vélemények róla?

Kategória: Összes fórumtéma » Egyéb témák » Minden más

A hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Amennyiben még nem regisztráltál nálunk, itt megteheted, ha pedig már van azonosítód, lépj be itt!

6. gyerek kerékpárok2010-10-14 18:21
Én vásároltam egy ilyen gyerek kerékpárt az expressz oldalán és tökéletesen megvagyok vele elégedve sőt az ára verhetetlen.
Szerintem tanuló kerékpárnak tökéletes!!

5. zsanci792010-08-24 08:33
Köszi.
Én felnőtt bicajt vennék, bíztató akkor :))

4. misz2010-08-23 23:06
A Kislányomnak ilyet vettünk, és nagyon szereti. Könnyű hajtani a bicajt, mert hosszú a hajtókarja.
Én ajánlom. Mert tényleg nem méregdrága, és mégis jó.

A neten is lehet rendelni 14 ezer körül azt hiszem. Mi egy bababoltban vettük újan 16-ért tartozékokkal, összeszerelve.

3. N.Rose2010-08-23 22:14
Én nem járok ugyan bringával, de nálunk aki bringázik szinte mind ilyenen jár...némelyikük már elég régi darab...felénk népszerű..DD
(válasz zsanci79 2. hozzászólására)

2. zsanci792010-08-23 22:08
Sziasztok!
biciklit vásárolnék, csupán arra a célra, hogy a kisfiamat a két utcával arrébb lévő bölcsibe, és a játszótérre hordjam.
Nézelődtem, és látom elég drágák manapság a kerékpárok. Plusz ugye még a gyerekülés se két forint.
Szóval láttam ezt a "Lofty" kerékpárt, huszonezerek körül, ami igen alacsony ár, a többihez képest.
Akinek van/volt vele tapasztalata, ossza meg velm:))
Köszi

1. zsanci792010-08-23 22:05
Lofty márkájú kerékpár. Vélemények róla?