Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Mandulagyulladásom lehet? fórum

Mandulagyulladásom lehet? (beszélgetős fórum)


2010. aug. 23. 21:21
Ha most vették ki a fogadat, akkor nem kellene megerőltetned magad a sporttal. De csatlakozok ahhoz aki azt mondta h nézz bele a szádba, és ha piros és dagadt a mandulád, akkor az van. De lehet h csak a fogad helye indult be, az antibiotikum ellenére is.
2010. aug. 23. 14:25
Tapintsd ki a füled alatt a nyakadon a manduládat, ha nagyobb, mint a megszokott akkor gyulladásban van.
2. gonoszdi (válaszként erre: 1. - Pumuckl)
2010. aug. 23. 13:18
Egyszerüen megtudhatod. Bevilágítasz szádba,és tükörbe meglátod.
2010. aug. 23. 13:06
Tegnap délután kezdödött. Kicsit, olyan mintha félrenyeltem volna, de jobban belegondolva, lehet a mandulámat érzem a torkomban. Nyelésnél érzek valamit csomót, gombócot a torkomban, de nem mindig. Lázam nincs, de antibiotikumot szedek. Csütörtökön távolították el a bölcsességfogamat és eddig teljesen jól voltam. Szombaton kicsit megerőltettem magam sporttal. Kicsit a hangom is rekedt volt reggel azt mondják. Lehet, hogy a mandulám van megdagadva?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook