Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Fürdőszoba dekorációk fórum

Fürdőszoba dekorációk (beszélgetős fórum)


10. TSydy (válaszként erre: 9. - Arcansas)
2010. aug. 23. 22:20

Az biztos nagyon szép!!!!! De itt viszont baba lesz, úgyhogy atombiztos dekoráció fog kelleni! Tapasztalat! :)

Én mikor felújítottuk a fürdőt - mivel épp k....va drága volt a bordűr csempe - üvegmatrica csíkot csináltam. Egyáltalán nem jön le még ha gőz van akkor sem. Azóta egyszer cseréltem, mert meguntam és lecseréltem egy színesebbre.

Viszont nálunk a sarokba felfúrtunk műanyag cserepet és - hát mivel sötét panel a fürdő - műfutót tettünk bele, de azért így is jól néz ki.

2010. aug. 23. 13:47

szia!

Én vettem az IKEA-ban 2db 595ft-os átlátszó üvegvázát:

[link]

Nagyon szép,vettem hozzá kavicsot is,250ft volt egy kiló,szintén IKEA-S,ezt beleraktam az aljába,a tetejére pedig 1-2kagylót!A kád két belső sarkába tettem,nagyon szimpla,de mégis mutatós ettől a fürdőszobám!

2010. aug. 23. 12:13

Nagyon szépen köszönöm a válaszokat! Sokat segítettetek! Igazából elloptam a tükröset is, kirakom az előszobaszekrény tükrét:)

Nemsokára kisbabám lesz, most vagyunk a 4. hónapban, és újítjuk a lakást! És szeretném nagyon széppé varázsolni! :):)

2010. aug. 23. 09:44
Ja, amúgy szerintem is szépek ezek a kavicsok, de azért nem biztos, hogy leragasztanám, mert után a kád tisztítása nem biztos, hogy egyszerű lesz, ezt gondold végig azért!
6. TSydy (válaszként erre: 4. - B539510999)
2010. aug. 23. 09:44
Szia! A gipsz nem jó, mert a fürdőkád ugye vizes és a gipsz fel fog oldódni. Ha rám hallgatsz, akkor csemperagasztó, majd mikor megköt akkor kifugázod. Tulajdonképpen ugyanúgy csinálod mintha csempéznél. Az biztosan tartós lesz és választhatsz színes fugát is. Kavicsot meg tényleg vagy IKEA, vagy szedsz magad. Jó kreatívkodást!
2010. aug. 23. 09:42
Müllerben is van rengeteg féle dekor kavics. Én anno a tükör szélére gondoltam, hogy ragasztgatok pillanatragasztóval, de még nem jutott rá időm.
4. b539510999 (válaszként erre: 3. - 3fd432567f)
2010. aug. 23. 09:35
A pur-hab az csúnya... Azzal biztos nem jó. Én gipszre gondoltam. Vagy esetleg fuga...
2010. aug. 23. 09:31
IKEA-ban vannak nagyobb méretű kavicsok,fél kilós kiszerelésben, különböző színekben. Szerintem valami lassabban kötő zselével kellene,vagy tömítőanyagba belenyomni...pur hab azért nem oks sztem, mert az nem átlátszó :)
2010. aug. 23. 09:30
Hobby-boltokban szerintem biztos, hogy találsz. Vagy esetleg nyaralásból innen-onnan összeszedett kavicsokat is használhatsz. Az személyesebb.:)
2010. aug. 23. 09:27

Szeretnék egy kis segítséget kérni!

A fürdőkád oldalát, és felette szép kis színes kavicsokat szeretnék tenni. Hogyan kell ezt, és hol vehetek szép kavicsokat?

Köszönöm a segítséget!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook