Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Hőhullám lehet a terhesség jele? fórum

Hőhullám lehet a terhesség jele? (tudásbázis kérdés)


2010. aug. 23. 10:48
Hőhullám lehet egy belső gyulladástól is.
2010. aug. 23. 10:39
Köszi a választ.Mindenképp megyek dokihoz,mert uh-val nézi a peteérésem.Bár tegnap kellett volna elkezdenem az utolsó adag clostyt,de nem mertem elkezdeni.
2010. aug. 23. 08:49
Bár terhes már voltam 4x. Olyan valamik jöttek rám, mintha össze akarnék csúszni :))) :(((, és csak fújtattam :))).
2010. aug. 23. 08:47
Hasonló cipőben nem voltam, de én azt javasolnám, hogy menj el egy vér- vizeletre első körben (minél hamarabb), aztán a nőgyógyászodhoz. Vagy ezért, vagy azért, de legalább megnyugodnál. Nagyon átérzem a helyzeted.
2010. aug. 23. 08:41

Tudom ez így alapból hülye kérdés,de eléggé összekavarodott ott benn valami.

Már 15 hónapja próbálkozunk a 2.babával.Június óta clostylbegit szedek.

28 napos ciklusaim voltak,amit a closty megnyújtott első hónapban 2,majd másodikban 3 nappal.Most a második után csináltam a 29.napon egy gabriel terhességi tesztet,ami pozitív lett,majd másnap hcg line-t,amin ott volt a csík csak jóval halványabb,mint az előző napi(bár akkor éjszaka is voltam kinn pisilni,így nem lehetett olyan tömény a vizelet.Aztán a 30.napon délután csináltam egy clearblue-t,ami szintén nega lett.31.nap későn este megjött,de csak szűk 1,5 napig tartott és semmi jele nem volt.Régen majd le szakadt a derekam és a hasam is fájt.Hőhullámaim viszont vannak.Egy barátnőm azt mondta neki a 2.babánál volt ilyen.

Valaki járt már hasonló cipőben?Köszönöm válaszokat.

2010. aug. 23. 08:36
Hőhullám lehet a terhesség jele?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook