Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » 2 hete nincs gáz a házban. fórum

2 hete nincs gáz a házban. (beszélgetős fórum)


12. Katinkaboszi (válaszként erre: 11. - Kiváncsivagyok)
2010. aug. 22. 20:57
szívesen, kérdezz bármikor, segítek ha tudok :DD
11. kiváncsivagyok (válaszként erre: 10. - Katinkaboszi)
2010. aug. 22. 20:14
Köszönöm. Igen, ilyesmi tapasztalatra vártam.
10. Katinkaboszi (válaszként erre: 9. - Kiváncsivagyok)
2010. aug. 22. 20:09

én sokat főzök benn, mindent.

Nem kll hozzá külön recept, mert azok semmire nem jók, legfeljebb,hogy beguruljon az ember a méregtől :DDDD

a lényeg, mindenhez kevesebb folyadék kell, mert a saját folyadékát adja ki a mikró a benne lévő anyagnak.

Isteni húslevese van, de csak annyi vízzel készítsd, amennyi éppen ellepi és nem kell magas hőfokra állítani, elég a 600 is.

Általában huzamosabb főzéskor 10 percre állítom be és utána kavarok.

Nincs értelme hosszú időre állítani, mert a rendes főzésnél is belekavarsz az ételbe.

No itt is.

Finom a fasírt, de nincs olyan száraz és piros,

nagyon jó a rántott hús, főzelékek, párolt húsok, zöldségek csodásak benne :)

sütni is lehet ám süteményt :)

krumplit, rizst, nem is csinálok másban :)


Igaz mindez hosszú évek tapasztalata, de akár még pörköltet is csinálhatsz, szóval bármit :)

2010. aug. 22. 19:51
köszi. Megpróbálom. Bár én kipróbált, bevált receptre gondoltam.
2010. aug. 22. 19:44
Beütöttem a keresőbe, hogy mikrós receptek, és egy csomó oldalt adott ki :)))Próbáld meg, biztosan találsz valamit, ami nektek való. Sok sikert!!!
2010. aug. 22. 19:40
Miért nem szerzel be egy rezsót?Jól jön az ilyen napokon.Szerintem ha beütöd,a keresőbe,hogy micróban készült ételek,kapsz recepteket.A tojáson kívűl még nem főztem benne semmit,de mivel pár napja elromlott,már kétlem,hogy fogok.
2010. aug. 22. 19:39
Én főzni nem szoktam mikróban, de amikor festés volt, és hamarabb szabadultak be a festők a konyhába, mint ahogy az tervezve volt, akkor én pörköltet csináltam benne.:))))Vagy rakott dolgokat is lehet...
5. kiváncsivagyok (válaszként erre: 3. - 54840f0fce)
2010. aug. 22. 19:35
Nekem mondod?!
4. kiváncsivagyok (válaszként erre: 2. - Susika2009)
2010. aug. 22. 19:35
Sajna nekünk nincs ilyenre módunk. Ahhoz ki kellene cserélni benne vmi csapot vagy mit, és nekünk nincs olyan.:(
2010. aug. 22. 19:35
Az gáz...
2010. aug. 22. 19:33
ha olyan a gáztüzhely,akkor leeht felrkni a vezetékes gáz,helyett,palackosat,nővéremék is ezt csinálták,szerelő csinálta nekik:-)
2010. aug. 22. 19:29
Már nem tudom mit együnk, mert a szendvicsektől és társaitól már rosszul vagyunk. Nincs módunkban étkezdébe menni, meg különben is halomra áll a hús a fagyasztóban. Mit, és hogyan udnám elkészíteni mikróban, hogy végre főtt ételt együnk?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook