Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Debreceni gyermek klinika.Tapasztalatok. fórum

Debreceni gyermek klinika.Tapasztalatok. (beszélgetős fórum)

3. fincsi5 (válaszként erre: 1. - B99048cdfc)
2017. júl. 10. 08:34

A Klinika nem pótágyazható panzió. És igen, ha bent vagy a gyerekkel, nem szabad utcai ruhát viselni.

ez gondolom, nem okoz gondot.

2-3 büfé, étterem is van, nehogy már a gyerekekkel egyél. Ha kicsi, akkor alszik addig kimehetsz enni. Ha nagyobb, meg lehet vele beszélni.

Mivel /sajnos/ szülők is azt a WC-t használják, ki lehet 1x-1x takarítani, papírokat felszedni, feltörölni. Én többször csináltam / szintén sajnos/, mert sűrűn bejártunk.:(((

2010. aug. 24. 20:36
Látom nem sok mindenkit hozott lázba a téma. Én azért leírom mit tapasztaltam. Fizetni nem kell a szülőnek. De egy ágyba alhat a gyerekkel,és nem jár ellátás. A mosdó,és a Wc undorító. Régi kopott épület egyáltalán nem modern. De a dokik és nővérek,többnyire aranyosak,fiatalok. De volt egy akit szivesen pofánvágtam volna. Hát ennyi,hátha valakinek segítettem.
2010. aug. 22. 17:25
Feküdt e valaki benn gyermekével mostanában ott? Minden érdekel. Mennyit kell fizetni az anyukának. Vagy ha egy ágyat kér a gyerekkel,esetleg meg lehet e ezt a pénzt úszni? Mi a rend? Ki lehet e menni napközben a parkba? Kell e pizsi? (ezt azért kérdem,mert pár éve voltunk ott és akkor nem volt szükség napközben pizsiben lenni) Legalábbis anyunak nem. Kap e anyuka kaját ha fizet az ágyért? Ilyenek. Remélem lesz aki ír. Köszönöm.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook