Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Hogy győzzünk meg finoman egy férfit, hogy igenis el akar jegyezni minket?:) fórum

Hogy győzzünk meg finoman egy férfit, hogy igenis el akar jegyezni minket?:) (tudásbázis kérdés)


1 2 3 4
2013. dec. 12. 07:50
ha ezt o nem akarta akkor nincs az a noi trukk amivel sikerrel jarhatsz.
2013. okt. 2. 13:36
Mekkora baromság ez, vagy el akar venni, vagy nem!!! Minek erről valakit meggyőzni?? Ha meggyőzni kell már régen rossz!! PFFF!
2013. okt. 2. 05:48
Úristen.
2009. jún. 2. 12:31

sehogy.

ha el akar venni, úgy is megteszi minden fondorlat nélkül.

ha nem, akkor meg minek erőltetni.


max úgy jársz, mint az egyik ismerősöm. a fiú soha nem akart házasodni, de nagyon szépen éltek együtt, gyerek, utazások, szép lakás, kocsi, pénz, minden amiről nő álmodhat.

majd egy nagyobb lakás vásárlásakor a lány direkt akkorát választott, hogy kelljen hozzá pénzt felvenni.

Mindenki tudta miről szól az egész.

Akkor még kellett hozzá papír a házasságról.

A fiú elvette, majd 2 év után otthagyta egy másik nőért. Addig eszébe sem jutott, hogy elhagyja, korlátnak érezte az egészet.


Szerintem nem ezt szeretnéd.

Ha meg csak egy darab papirra van szükséged, akkor nem is biztos, hogy olyan nagyon szereted a fiút.

97. izmike
2009. máj. 26. 09:04
Az én drága párom mindig azt mondja, hogy "hova van az leírva, hogy a férfinak kell megkérni a nő kezét"? Nem tudom igazán mire vélni ezt, mert azt mondja szó nélkül elvesz csak kérjem meg a kezét, de én régimódi vagyok...nem teszem :)
2009. máj. 5. 11:25
Ezt a forumot 2007-ben nyitotta titkosvallomas ! Azota mar bizti hogy , oltar ele is vezette a fickot,szerintem :)
95. agis
2009. máj. 5. 10:13
Nem akarásnak nyögés a vége......és attól tartok nem a férfi fog nyögni :(
94. andix
2008. febr. 2. 21:00
Szerintem nem lehet a hóembernek sem megmagyarázni hogy jó neki a kályha mellett.Minél jobban erölteted annál kisebb az esélyed.
93. LoLiNa
2007. okt. 31. 05:52
szerintem sehogy.. nem az a legfontosabb. és eröltetni nem szabad.. és ahogy már írtátok, közös lakás, stb.. már ott elkötelezte magát vaéamilyen fokon.. igaz, bárnikor összepakolhat, elmehet, de olyannal akkor kár is lett volna összeházasodni, sőt.. egy házasságból is ugyanúgy leléphet, csak több a herce- hurca
2007. okt. 31. 00:38
Úgy, hogy meg kell neki mondani. Korrekt nyílvános helyen tenni, hogy le tudjon lépni :-)
91. ec63a7fc29 (válaszként erre: 89. - Ppippa)
2007. okt. 6. 08:40
Láttam egy ismerőst így járni. Vagy 10 évig éltek együtt már, közös lakásba költöztek, s aki a többet tette bele, az járt rosszabbul.
90. edb6c38cef (válaszként erre: 89. - Ppippa)
2007. szept. 24. 20:53

Egyetértek Veled. Az én értékrendem szerint a közös lakás, összeköltözés, közös hitel ugyanolyan elköteleződés, mintha esküvő lett volna.

Nálunk a leánynál az a baj, hogy még csak a szikrája sem merült fel az összeköltözésnek sem 8 év alatt.

89. ppippa
2007. szept. 24. 19:19

S mi van akkor, ha igaz, hogy még a lány kezét nem kéri meg, de ugyanakkor már összeköltöztek, mitöbb saját közös lakás. S persze a közös lakáshitel.

Na ez is az elkötelezettség jele.

Nem az hogy, nem veszem el, hátha lesz jobb is.

88. Magó (válaszként erre: 71. - Mayann)
2007. szept. 24. 16:19
Szóval te is vársz még 1-2 évet. Hát én is hasonlóképpen gondolkodom. Csak attól tartok, hogy az évek mennek, de nagyon gyorsan. Aztán ráfordítom a fiatalságomat egy olyan férfira, aki tulajdonképpen akar, de nem tudja eldönteni mit szeretne. Én viszont anya vagyok és szeretnék még lenni. Ez nehéz döntés.
2007. szept. 24. 15:51
Vannak nagyon körulmenyes , nagyon szegyellös ferfiak akiknek evek kellenek mire kimerik nyögni hogy mit akarnak valojaban ! Senkinek nem lehet megvaltoztatni a termeszetet , viszont az ilyen ovatoskodo viselkedesböl azt sem lehet levonni hogy mast akar a pasi , szerintem. Inkabb sokszor arrol van szo hogy az ilyen ember tulkomplikalja a dolgokat , meghanyja veti minden lehetö es lehetetlen szemszögböl minden egyes lepeset ! Es hat ugyebar a visszautasitastol is valoszinu hogy fel ! ? Tarsadalmunk elvarja azt hogy a ferfi lepjen , amikor szerintem a nö is epp olyan jogokkal lephetne , es feltehetne a kerdest hogy akarsz-e engem/hites felesegednek!/ , vagy csak huzzuk az idöt ?
2007. szept. 19. 22:29
Régen rossz, ha egy férfit meg kell győzni...attól férfi, hogy határozott és tudja, hogy mit akar. Ha húzza az időt és nem akarja erőltetni az eljegyzést/házasságot, az nem valószínű, hogy azért van, mert bíztatásra vár...sőt...
2007. szept. 19. 20:45

Igazatok lehet. Férjem lánya 8 éve jár a srácával, de elköteleződésnek még a szikrája sincs a srác részéről. Szerintem ez olyat is jelenthet, hogy "Jó, jó, de azért jöhet még jobb is."

Erőltetni szerintem sem lehet, bár régebben cseszegettük a kiscsajt, hogy hasson a fiúra. Most már azt mondom, MINEK?

2007. szept. 19. 10:18
Bármennyire is kiábrándító amit mondok, de sok férfi ismerősöm utalt rá, hogy csak azért van együtt a barátnőjével, mert jelenleg nincs más. Egyértelműen persze ezt nem mernének felvállalni. Nem minden pasira ragadnak a csajok. A legtöbbnek nem lenne szexuális élete, ha nem lenne egy potcsaj az életükben. A semminél már az is több.
83. ec63a7fc29 (válaszként erre: 82. - Castellina)
2007. szept. 19. 08:27

Teljesen egyetértek ezzel a gondolattal.

Vár, vár, vár a férfi, aztán amikor feltűnik az a nő, akinek majd semmi győzködésre nem kellene gondolnia, akkor a régit nőt dobja. De csak annyira, hogy ha elutasítja a BOMBANŐ, akkor legyen kihez visszamennie, legyen valaki, akit "használhat."

2007. szept. 18. 23:38
Ha egy férfi nem akar eljegyezni egy lányt, talán mert meg sem fordult a fejében, hogy az életét el tudná képzelni vele. Szerintem. Annyira nem ragaszkodik hozzá. Lehet, hogy úgy van vele, tart ameddig tart. Vagy az igazira vár.
81. Shally (válaszként erre: 80. - Erikpipi)
2007. szept. 14. 11:46

:)))

Ez jó!

2007. szept. 14. 09:59
Vegyél neki te gyűrűt, és közben mondogasd, hogy el akarsz jegyezni....:DDDDDD
2007. szept. 14. 06:42
Én tudok olyanról, hogy a lány hajtotta a fiúnak, hogy jegyezzé már el!!Én nem tom hogy mondhatott ilyet, de lényeg a fiú eljegyezte, vége lett a kapcsolatnak később.A lány így tudott örülni a gyűrűnek, hogy ő kérte az eljegyzést?
2007. szept. 14. 06:37
Sziasztok!!Ha egy pasi úgy érzi, akkor eljegyzi a barátnőjét.Ha meg nem ,akkor sorry.Egyébként neki kell először eszébe jutni, megkérdezni és utána a lánynak válaszolnia.
77. 8d784868d0 (válaszként erre: 76. - Szenyó)
2007. aug. 19. 00:58
talán!
2007. júl. 26. 06:35

Vannak olyanok, hogy beleszeretnek a párjukba, feleségül veszik. Aztán napról napra újabb ajándékot fedeznek fel a másikban s még jobban szeretik 20 év múlva, mint előtte.

Gondolom az ilyen pároknak eszükbe sem jut valaki másba beleszeretni. S az ilyen pároknál győzködni sem nagyon kellett a fiút.:))

75. 0c97fbb607 (válaszként erre: 74. - Ac1096844d)
2007. júl. 25. 21:28
Soha,de soha nem tudhatod,nem -e akarsz majd más nőt!
74. ac1096844d (válaszként erre: 71. - Mayann)
2007. júl. 25. 19:49

Csont egyet értek veled. Addíg amíg valaki nem házasodik össze (valós, tiszteleten és megbecsülésen alapuló szeretet mellett) nem igazán tudja megítéli, mit jelent.

Ha soha, de soha nem akarok más nőt, akkor csodálatos ezt megpecsételni, és nem is fél az ember megtenni.

73. ec63a7fc29 (válaszként erre: 59. - 8d784868d0)
2007. júl. 25. 19:42

Amikor ilyen hangot üt meg velem a magánéletemben valaki, akkor véleményt formálok róla, s többet semmilyen téren nem állok vele szóba.


Vannak a viselkedésnek normái.

Nem hiszem, hogy bármi feljogosítana arra, hogy bárkinek ilyen szavakat írj. Ha elolvasnád az utolsó heti hozzászólásaidat, megláthatnád mennyire kiforduktál magadból.

72. 0c97fbb607 (válaszként erre: 71. - Mayann)
2007. júl. 25. 18:04

Mit vársz attól,hogy házasok lesztek?Mi mást?Más érzéseket?Biztonságot?MIT?

Azért mert mindenkinek nagy a pocakja neked is az kell ,hogy legyen?....nem értem

1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook