Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Milyen gyógyszertári készítmény (Aknesol, DalacinT, Isotrexin) vált be pattik ellen? 22F fórum

Milyen gyógyszertári készítmény (Aknesol, DalacinT, Isotrexin) vált be pattik ellen? 22F (tudásbázis kérdés)


2012. okt. 29. 15:52

Sziasztok!


Az Aknesol újra kapható a patikákban. AKNESOL CLEAN lett a neve. Mindössze két hete kapható és nekem már ajánlotta a patikus. Pattikat leszárította és már nem lángol és nem piros. Zöld-fehér színű a doboza és yespharma cég gyártja.

2011. ápr. 27. 09:24

Nekem egyik gyógyszertári sem.Évek óta végigpróbáltam már mindent, még a bőrgyógyász által felírt készítmények sem voltak jók.

Ráakadtam a DM-ben a Gerovital Plant nevű készítményre és eltelt egy hónap....tök boldog vagyok, majdnem minden akném eltűnt!!!! :D

2010. aug. 20. 17:13

Én most Lubexyl szuszpenziót használok. Ez ilyen benzoil peroxide-os arclemosó, és hát nem vagyok megelégedve vele. Eleinte látványos volt a javulás, de mostanában semmit sem ér, pedig rendesen használom reggel-este.


Sztem nekem a túlzott faggyútermelésemmel van gondom. Roa-t nem akarok, viszont ha van vmi jobb készítmény....

- Isotrexin

- Aknesol

- Akneroxid

- DalacinT

2010. aug. 20. 17:13
Milyen gyógyszertári készítmény (Aknesol, DalacinT, Isotrexin) vált be pattik ellen? 22F

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook