Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Életre lettünk ítélve! fórum

Életre lettünk ítélve! (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Életre lettünk ítélve!

1 2
57. minerva223 (válaszként erre: 56. - Lhara)
2010. okt. 3. 14:02

Kedves Lhara!

Valóban olvastam a cikked majd az éjszakát azzal töltöttem,hogy mindegyiket elolvastam.

Szeretettel gratulálok írásaidhoz. Tőlem sem áll távol,de míg Te prózát én inkább verseket írok.

Nem rendszeresen,csak amikor úgy érzem maguktól utat törnek bennem a szavak:-)


Köszönöm ,hogy merted vállalni, hogy megszeress bennünket!

Szeretettel ölellek♥

56. Lhara
2010. okt. 3. 13:38

Köszönöm a jelet, amit talán valamelyik cikkem olvasása indíttatott és így - Hálával az Összes Égieknek! -, rám találva találhattam Rád.


Az imasóhajaim ma már értetek is szállnak.

Szeretettel gondolok Rátok.

2010. aug. 25. 22:57
♥♥♥ Áldjon meg a jóIsten a kedvességedért!
54. 2104cc91e8 (válaszként erre: 53. - Minerva223)
2010. aug. 25. 22:22

Édes Angyalom, ugye tudod, hogy így lesz, ahogyan a példabeszéded írja!!

Teljes szívemmel kívánom, ahogyan Te és még sokan mások, ezért biztosan megsegít!!

Imádkozom értetek ♥♥♥

53. minerva223 (válaszként erre: 51. - 2104cc91e8)
2010. aug. 25. 15:14

Köszönöm Iluskám!♥

Milyen érdekes pont ma találtam erre a beírásra. Megosztom Veletek.


Egy hajótörés egyetlen túlélője egy lakatlan kis szigeten tért magához. Lázasan imádkozott Istenhez, hogy mentse meg és mindennap a láthatárt kémlelte, hátha jön a segítség, de nem látott semmit közeledni. Végül épített egy kunyhót, hogy védje magát a természet erőitől,

de egy napon, mikor élelemszerző útjáról hazatért, a kiskunyhó lángokba állt, füstje az ég felé gomolygott. A legrosszabb ami történt, mindent elvesztett.

- Istenem, hogy tehetted ezt velem? - sírta el magát.

Valahogy elaludt, hajnalba egy hajó zajára ébredt, amely kikötött a szigeten. Azért jött, hogy kimentse.

- Honnan tudták, hogy itt vagyok? - kérdezte az elcsigázott ember.

- Láttuk a füstjeleit - válaszolták a megmentői.


Mikor úgy érezzük, hogy a legnagyobb bajban vagyunk, rosszabb már nem történhet velünk, bízni és hinni kell, hogy a segítség megérkezik.

52. minerva223 (válaszként erre: 50. - Kolibri...)
2010. aug. 25. 08:34
Köszönöm szépen:-)
51. 2104cc91e8 (válaszként erre: 47. - Minerva223)
2010. aug. 24. 21:49

Angyalom, amikor ott lesz az ideje, biztosan mellettetek áll, legalábbis Én ezért imádkozom, hogy segítsen meg Benneteket!!!


Természetesen várjuk a fejleményeket és drukkolunk, hogy a legkevésbé fájdalmas módon a legjobb eredmény szülessen!


Puszillak ♥♥♥

2010. aug. 24. 19:22
Kitartást és sok sok erőt kívánok Nektek!
2010. aug. 24. 11:04
Egyenlőre nincs változás,várakozunk,amíg az orvos visszajön a szabiról.
2010. aug. 22. 19:41
Mindenkinek köszönöm,hogy olvastatok és nem mentetek el szó nélkül:-)
47. minerva223 (válaszként erre: 46. - 2104cc91e8)
2010. aug. 22. 10:19
Köszönöm édes Barátnőm. Nagyon ránk fér egy kis segítség odafenntről is ,mert mostanában sok a dolga az én jóIstenkémnek,mert nemigen figyel ránk:-(
46. 2104cc91e8 (válaszként erre: 17. - Minerva223)
2010. aug. 21. 21:49

Édes Editkém, köszönöm a kedves szavaid, de nem kell megköszönnöd semmit a világon, mert épp a napokban mondta Nekem Adrikád, akit igen jól, példamutatással neveltél: "ha az ember valamit szeretetből tesz az nem teher" :))

Én is így gondolom, nem terhelsz senkit és köszönnöd sincs mit Angyalom, sőt szégyellem, hogy nem tudok többet tenni mint együttérezni és imádkozni értetek♥♥♥

Én is szeretlek Angyalom és a lehető legjobbat kívánom Nektek tiszta szívemből♥♥♥

45. minerva223 (válaszként erre: 40. - 22f896f6ef)
2010. aug. 21. 20:55

Olgikám,köszönöm megtisztelő véleményed.

Azért is esik nagyon jól a dícséret mert Te nem csak a virtuális világon kersztül ismersz.

Remélem lesz alkalmunk újra találkozni.

Puszilunk mi is:-)♥

44. minerva223 (válaszként erre: 39. - Fortuna79)
2010. aug. 21. 19:02

Szia Adrikám!


Először is örülök, hogy végre van net.

Apádé az érdem, mert neki kellett engem elviselnie:-)Ennyi éven át! Éppen a videóhoz válogatom a képeket a mivel a 32. évfordulóra akarom meglepni. Sajnos már nem tudok semmi mást kitalálni.

Remélem Életem,hogy még sokáig itt leszünk,hiszen még van dolgunk:-)))

Itt köszönök meg mindent Nektek is,mert a Család nélkül nem ment volna!

Mi is Titeket!!!!♥♥♥

43. minerva223 (válaszként erre: 38. - Anyuci91)
2010. aug. 21. 18:47

Köszönjük szépen. Sajnos hozzá kell tennem,hogy a vas akarat néha kevés a testednek is vasból kell lennie,mert ezek a kezelések nagyon hamar kikezdik.Ezért muszáj hamar rátalálni a leg megfelelőbb útra.

Köszönöm, hogy megtiszteltél vélemányeddel:-)

42. minerva223 (válaszként erre: 35. - 66ef542e3b)
2010. aug. 21. 18:44

Szia Kati:-)

Köszönjük. Szívből remélem csak múló probléma!

41. minerva223 (válaszként erre: 31. - 7529edede9)
2010. aug. 21. 18:42
Köszönöm Ritusom:-) Mi is érted továbbra is!♥
2010. aug. 21. 15:55

Editkém..... már mindenki leírt mindent....

Sok erőt Neked és a Bajuszosnak !!

Csodálatos emberek vagytok !

Puszi Olgi

2010. aug. 21. 15:03

Eddig nem volt netünk, emiatt , nem tudtam írni :(


Hát,igen. Isten valóban megpróbáltatások elé állít benneteket, minket, de ezáltal össze is kovácsol...


Ahogy annak idején megfogadtátok, tényleg kitartottatok jóban - rosszban egymás mellett.


Ha egyikőtök elesett, a másikotok segítő kezet nyújtott a másiknak és felemelte.


A sok - sok év alatt segítettétek egymást, összecsiszolódtatok.

Ketten alkottok egyet.


Apu meg fog gyógyulni. Nem lehet másképpen !


Kívánom, hogy még nagyon nagyon nagyon sokáig éljetek szeretetben egymással :)


Szeretlek benneteket !!!!!:)

2010. aug. 21. 13:21
Számos dolgoktól lehet kapni ezt az alattomos betegséget, ami az egész szervezetünkre hatással van. Manapság annyiféle terápia létezik, amint az már sokszor beszéltek róla a tévében és ki kell tapasztalni, hogy a kezelésnek melyik fajtája hoz gyógyulást, de ehhez rendkivül nagy türelem, kitartás akarat kell és erős hit főleg. Sajnos a rák eléggé veszélyes. Azt mondják, ha időben orvoshoz fordulunk akkor gyógyitható. Kivánok további jóegészséget. Üdv.Ágnes
37. minerva223 (válaszként erre: 30. - Arianne113)
2010. aug. 21. 13:02

Kedves Csillus.


Ne gondold,hogy csak a fiatalok gondolkodnak így,hiszen pl aki dohányzik is azt hiszi neki biztosan nem fog ártani. Sajnos ma még nem tudjuk mi az ami a rákot kiváltja lehet táplálkozás.

Mert ugye edd meg a szemetemet én jól meggazdagszom rajta....Vagy vegyi anyagok a levegőben,esetleg lelki megterhelés,pszihés kiváltó ok. Lehet ,hogy mind együtt.

Sajnos sosem lehet tudni kire mikor csap le.

Köszönöm szépen dícsérő méltató szavaid és a jó kívánságokat is.

Pussz

36. minerva223 (válaszként erre: 29. - B269c1fc64)
2010. aug. 21. 09:54
Igazad van köszönöm szépen a biztató és megerősítő szavakat. Csak is pozitívan szabad:-)
2010. aug. 21. 09:52
CSak csodálni tudlak azért a hatalmas életeröér és bátorságér ami bennetek van . Ugyanakkor eröt és bátorságot merittek a ti erötökböl és talönnyebben szembe tudok nézni ay én gondjaimmal problémáimmal.
34. minerva223 (válaszként erre: 28. - Katinkaboszi)
2010. aug. 21. 08:47

Hogy jól döntöttünk-e (? ) nem tudom. Ebben az esetben sajnos nincs jó döntés,csak kevésbé rossz. Egy 55 éves viszonylag fiatal embernek megszokni ezeket az életmód változásokat,(kivezetés zacskóba)hát nem tudom. Nem tudok az Ő fejével gondolkodni. Részemről elfogadok mindent,de neki kell elsősorban ezzel együtt élni majd! Ennél még van egy várható sokkal kényesebb dolog is ha sérülnek a műtét közben a "férfiasság" idegei. Mert akkor nem vezetődik az ingerület.

Ezért döntöttünk Szeged mellet. Ott állítólag erre a fajta műtétre specializálódott orvosok vannak. Csak sajnos ez hozzánk több mint 300 km.

Nem tudom oda ,hogy fogok beszaladgálni hozzá. Két hétig kell körülbelül bent lennie.

Mindegy megoldjuk valahogy mert muszáj!

33. minerva223 (válaszként erre: 28. - Katinkaboszi)
2010. aug. 21. 08:36

Köszönöm drága Katinkám!

Kívánok én is Nektek sok erőt kitartást és jobbulást!

Bízom benne így lesz és hamarosan jön az áttörés a rák gyógyításában is:-)

Puszillak♥

32. minerva223 (válaszként erre: 27. - Cand Ida)
2010. aug. 21. 08:33

Nagyon jól látod a helyzetet,mert ha a repülő zuhanni kezd,magadat kell elsősorban becsatolnod ahoz, hogy a meletted ülő gyermekedet meg tudd menteni!

Köszönöm,én is kívánom neked.

Keresni foglak:-)

2010. aug. 21. 07:53

Szia Drága Barátnőm,

tudom, hogy minden ok lesz de végig kell menni a kijelölt úton hittel és kitartással.

Szorítok értetek.

2010. aug. 21. 00:30
Csak csodálkozom. Talán sok velem egykorú fiatal gondolja úgy hogy neki sose lesz semmi baja, él míg meg nem hal boldogan...aztán egyszercsak beleesnek ők is egy ilyen gödörbe, és hamar feladják. Az életerőtök a kitartásotok csodálatos. És ami a legfontosabb: erős a hitetek. Hisztek benne, hogy minden rendben lesz és tesztek a jóért nem pedig várjátok kétségbeesetten milesz most. Le a kalappal. Ezerszer.Sok sok gyógyulást erőt kitartást kívánok. Csillus
29. b269c1fc64 (válaszként erre: 23. - Minerva223)
2010. aug. 21. 00:13

Nagyon jól csinálod!

De: "Nem tudom használ-e nálam bevált." Ilyeneket ne írj le és ne mondj, mert gyengíted az Erőt, ami tisztít és gyógyít. Nálad bevált. Akkor miért van kétséged?

Másik: Ha a kezelt nem hisz a gyógyító erőben, amit te közvetítesz, az nem jelent semmit, attól még gyógyulhat. Csakis a te hited és vizualizációd erejétől függ a gyógyító hatás.

2010. aug. 20. 23:50

Drága Minervám,

a cikked olvasása után, úgy éreztem legalább azzal is mellétek kell álljak, hogy ha nem is tudok sok minden okosat mondani, de szeretet küldök és gyógyulást kívánok mindenkinek a családban.


A férjemet a betegsége kezdetén azzal nyugtattam, hogy olyan sok úgy gyógyszer, eljárás van, amit az évek folyamán feltalálnak, hogy mire ismét szükség adódna rá (szerencsére nem kellett, kopp, kopp) már szabályosan meggyógyítják a betegeket.

És íme így lett.

Jó döntöttetek, mert ami ma még kezdeti lépésnek számít, holnapután már mindennapos eset és annyira sok lehetőség lesz, hogy nem is tudtok választani majd :)


gyógyuljatok először testben. utána lélekben és legyetek továbbra is nagyon boldogok és vigyázzatok egymásra, szeretettel Boszi

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook