Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Dr. Kelen fitness orange anticellulit gél tapasztalatok? fórum

Dr. Kelen fitness orange anticellulit gél tapasztalatok? (beszélgetős fórum)


10. Veronika27 (válaszként erre: 2. - Emoke111)
2010. aug. 19. 09:53

Bizony, jól mondod, sok mozgás és sok folyadék.

Viszont biológiából hiányos a tudásod, a krémek nem szarok, olvassál utána kicsit és te magad is rájössz.

2010. aug. 19. 09:52
Vlki nem tudja lehet az auc_han -ban kapni ?Mert mi most oda megyünk és apámat nem lehet rábeszélni hogy menjünk el a d__m-be!
2010. aug. 19. 09:33
Köszi a tanácsokat!Akk sok torna és sok víz!
2010. aug. 19. 09:28
Szia! Én is a sok folyadékot javaslom! Velem csodákat tett! és nem csak a narancsbőr lesz szebb, az arcod is, mindenütt sokkal ruganyosabb lesz a bőröd! Én a Vichy krémjét szeretném majd kipróbálni, de sajnálom érte a pénzt.
6. a0aecda338 (válaszként erre: 1. - Astoncica)
2010. aug. 19. 09:26

Szia Cica,a Te bőrödnek még minden használ,de legtöbbet a rendszeres tornával érhetsz el.

Puszi:Timi

5. 42af71f255 (válaszként erre: 1. - Astoncica)
2010. aug. 19. 09:23

Én nem ismerem ezeket a krémeket, de ha mellette mindezt csinálod amit leírtál,lehet jó hatása lesz!

De a folyadék tényleg fontos,nekem is,szinte nulla mozgással nagyon szépen elmúltak a látható narancsbőrök!:)

Persze ha mozog hozzá az ember a többi is eltűnhet!:)

2010. aug. 19. 09:17
szerintem a kremeknek csak addig van hatasuk, ameddig hasznaljuk oket
3. Sookie (válaszként erre: 2. - Emoke111)
2010. aug. 19. 09:15

Ez azért túlzás kijelenteni, hogy az összes krém szar! Ahogya kérdező leírta, hogy csinálni szeretné, úgy tökéletes!

Én ilyen dr. Kelen-es cuccokat a D_M-ben láttam.

2010. aug. 19. 09:13

Narancsbőr ellen a legjobb a sok folyadék(mentes víz,2-3 liter),és a sok mozgás!!!!

AZ ÖSSZES KRÉM SZAR!!!!!!!!!!!!!!!!

És sok gyümölcs!!!

2010. aug. 19. 09:10
Hali!Azt szeretném kérdezni h vlki használt-e dr. kelen fitness orange anticellulit gél-t? Használt? Tapasztalatok? Amúgy hol lehet ilyet venni? Én úgy akarom h torna +hideg-meleg zuhany+a krém.Válaszotok előre is köszi!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook