Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Mernétek Tesz-veszen, Vaterán MBT cipőt venni? Eredetinek árulják....Tapasztalat? fórum

Mernétek Tesz-veszen, Vaterán MBT cipőt venni? Eredetinek árulják....Tapasztalat? (tudásbázis kérdés)


21. 298b15dfdd (válaszként erre: 2. - Juditkecskemet)
2012. ápr. 7. 18:13
:DDDD
20. Minos
2012. ápr. 7. 17:52
Sziasztok, érdekel-e még valakit mbt cipő? Mérete 35-ös, szürke, alig használt.
19. homern
2011. febr. 2. 09:51
Szerencsére már megoldották azt a technikai problémát,ami miatt sok cipő hamar szétment.Csak nem tudom azok piacra kerültek-e már.
2010. aug. 29. 22:22
TeszVeszen elvileg kitiltják, ha hamisítványt árul. Asszem Vaterán is. Egyébként meg nem hiszem, hogy valaki megkockáztatná, hogy negatívnak értékeljék. Ha mégis hamisítvány, az se biztos, hogy rossz, csak akkor ne legyen drága. Nekem egy kínai 5500 Ft-os gördülőcipőm van, ami nagyon kényelmes, isteni, sokat tudok benne állni folyamatosan támaszkodás nélkül, és a gerincem szép egyenesen helyesen áll. De ha már nem igazi, akkor ne kérjenek el érte annyit, mintha igazi lenne.
2010. aug. 20. 16:32
Én nem mernék, egyébként sem nagyon veszek olyat, amit nem látok.
2010. aug. 20. 16:30

Ha valaki pénzt szeretne erre - MBT cipőre - áldozni, csak eredetit vegyen!!!

Teljesen igaza van kricat-nak!

15. 1eb84e4bad (válaszként erre: 10. - Vakri)
2010. aug. 19. 23:38

a "hinacipővel" vigyázni kel. Az MBT nem csak attól MBT, hogy homorú a talpa.

Próbáltam már MBT-t, próbálam már kínaiban hintacipőt(aminek kiegyenesedett a talpa ha ráléptem), és próbáltam már valami más néven futót is a Humanicban. Ég és föld.

2010. aug. 19. 21:39

van egy mbt-hez hasonló márka, jóval olcsóbb érdekel valakit a neve? priviben kérdezzetek rá és megírom köszi

Andi

13. b2076ec79b (válaszként erre: 12. - Fd26a014e9)
2010. aug. 19. 13:37
szia, légyszíves küldd át nekem is :) Köszi
2010. aug. 19. 13:29

Elküldtem mindenkinek privátban a címet.

Ha még érdekel valakit, szívesen elküldöm neki is. Azért nem írom ide ki, mert nem tudom, hogy reklámnak minősül-e.

2010. aug. 19. 08:56

Köszönöm a válaszokat!

Én is abban bízom inkább, hogy eredeti, aki 1 db-ot árul. (megvettem mégsem hordja).

Abban viszont aki több modellt minden méretben árul, nem annyira bízok....

Állítólag sok a hamisítvány.

A félárú bolt engem is érdekel...

10. vakri
2010. aug. 19. 07:16
Nem MBT-t, de ilyen hintacípőt vettem az ebayen koreából, 3800-ért. Volt egy méret táblázat miliméterben, és az alapján tökéletes lett a méret.
2010. aug. 19. 07:02
Én vásároltam a Vaterán. Eredetit árulnak.
8. Marylu93 (válaszként erre: 7. - Fd26a014e9)
2010. aug. 19. 06:39

Kedves Szuzy48!


engem érdekelne! :)


előre is köszönöm

2010. aug. 19. 06:11

Szia!

Az MBT-nek van félárú boltja Pesten, ahol kifutó modelleket árulnak, és éppen a felébe kerül, mint a többi üzletben.

Ha érdekel, megírom szívesen privátban hol van.


De bárkinek megmondom, ha valaki mást is érdekel. :)

6. TSydy (válaszként erre: 4. - Juditkecskemet)
2010. aug. 19. 00:07

Szia! Én sokat vaterázok és úgy vettem észre, hogy olyan mbt-ket árulnak amiket megvettek és mégsem használnak. Nekem ismerősöm vett innen már nem is egy mbt-t, de elötte elment az mbt pontba, adta az ártatlant, felpróbálta a cipőt, kiválasztatta legmegfelelőbb méretet, majd mondta, hogy gondolkozik rajta és megvette a vaterán jóval olcsóbban :))) Egyébként eredetieket árulnak, mivel ha átvernek nyugodtan jelentheted és megbüntetik az eladót.

De igazuk van a többieknek nem árt előtte elmenni egy pontba és megnézetni hányas méret kell neked.

2010. aug. 18. 23:58

MBT cipőt ne vegyél kipróbálás nélkül, egy mbt pontban 20 perc míg megtanítanak benne helyesen járni, állni, felvenni, levenni, és tisztességesen kiválasztani a számot. Ha mozog benne a bokád, vagy nem passzol, akkor értelmét veszti.

Tavalyi divatú mbt-ket meg valahol lehet kapni olcsóbban.

2010. aug. 18. 23:54

27-32 ezer körül adják az amúgy 50-60 ezer ft-os cipőket. Ha eredeti (mert ugye ezt állítják) akkor a méretnek egyeznie kell...


Én nem mertem eddig venni, reménykedek benne, hátha valaki vett már (itt a Hoxán) és meg tudja mondani hogy tényleg eredeti-e.

2010. aug. 18. 23:52
mennyirét adják? de ott lehet más a számozás nagyobb vagy kisebb mint az átlag cipők én emiatt nem vennék neten cipőt. nincs felpróbálási lehetőség.. mi egy hasonló jellegű de más márkájút vettünk, és az is más számozású volt vagy nagyobb vagy kisebb az átlagnál (már nem emlékszem)
2010. aug. 18. 23:49

Jókor teszem fel én is a kérdést, mikor mindenki alszik :-)))

Na majd holnap....

2010. aug. 18. 23:46
Mernétek Tesz-veszen, Vaterán MBT cipőt venni? Eredetinek árulják....Tapasztalat?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook