Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » A xilit nevű édesítőszert fogyaszthatják kismamák is? fórum

A xilit nevű édesítőszert fogyaszthatják kismamák is? (tudásbázis kérdés)


1 2
38. pethoevi (válaszként erre: 37. - Becherovka)
2010. szept. 13. 12:30

segíts!

Hol szoktad venni és kb mennyiért?:-)

köszi

2010. szept. 12. 22:42
Persze, és tegyük hozzá, hogy a nyírfacukor néven forgalmazott xilit nem csak horror áron kapható, hanem ráadásul fillérekért vásárolják Kínában. Én inkább maradok a fa alapanyagú nyírfacukornál, így nem kell kétes eredetű méregdrága terméket vennem.
36. juliannahocza (válaszként erre: 16. - Mágika75)
2010. szept. 9. 16:24
A nyírfacukrot már több mint 30 éve használják szerte a világon, és a legszigorúbb élelmiszer-ellenőrzési szabványokat használó országokban is engedélyezett. Kicsit utánakérdeztem a dolgoknak, feltűnt, hogy van némi eltérés az árak között. A nyírfacukorként forgalmazott tanúsítottan gmo mentes alapanyagból készül, és sgs minősítéssel is rendelkezik, ez némileg megnyugtatott. Szerintem nyugodtan fogyaszthatod, nem lesz semmi bajod tőle.
2010. szept. 9. 12:34
A Nyírfacukor néven forgalmazott termék bár nem a legolcsóbb, ám ez természetesen nem véletlen. A Nyírfacukor tanúsítottan GMO- mentes alapanyagból készül, a világ vezető, ellenőrző és tanúsító intézete, az SGS által bevizsgált, nagy tisztaságú cukor. A piacon kapható egyéb termékek nem véletlenül olcsóbbak, a legmagasabb minőségi elvárásoknak csak a Nyírfacukor felel meg.
2010. aug. 20. 11:14
Nos, nem tudom érdekel e még valakit, de azért ideírom, hogy a xilitnek semmi mellékíze nincsen!
2010. aug. 19. 18:04
Na, beszereztem egy doboz xilitet a dm-ben, 1500 volt a fél kiló. Még nem próbáltam ki, majd este a teában.
2010. aug. 19. 17:39
Lehet kapni a növény magát (levelét, szárát) szárítva is.
31. Mágika75 (válaszként erre: 30. - Maszatt)
2010. aug. 19. 17:37

:-))

Nem próbáltad.



Sajnos én is találkoztam olyannal, ami nem volt jó, konkrétan keserű volt.

Jó minőségűt kell venni, nem sajnálni rá a forintokat. A jó minőségű tablettának nincs mellékíze.

30. maszatt (válaszként erre: 25. - Mágika75)
2010. aug. 19. 16:25
Én úgy tudom (bár nem próbáltam pont emiatt)hogy van mellékíze! A Xillit és a nyírfacukor viszont perfect!
29. Mágika75 (válaszként erre: 26. - Pethoevi)
2010. aug. 19. 14:26

Nincs mellékíze. Baromi édes!!!

Tablettát és port használok.

28. Gy.Ibi (válaszként erre: 25. - Mágika75)
2010. aug. 19. 13:41

Nekem van stívia növényem,ősszel szárítok a leveléből.Főzelékbe szoktam tenni apróra darabolva,semmi mellékíze,és jó édes.

Sajnos pl.piskótához nem jó.

Gyümölcscukrot is használok,gyógyszertárit.Napi 5dkg a megengedett,ehhez nem használ a szervezet inzulint.

27. Gy.Ibi (válaszként erre: 23. - Pethoevi)
2010. aug. 19. 13:30

25dkg 900Ft.Péknél veszem,rétest is sütnek vele.

A dobozán rajta van:www.nyirfacukor.hu

Még nem néztem meg,de ott biztosan bővebben van róla.Az Alföldön lakunk,erre több városban van a pékségnek boltja.

26. pethoevi (válaszként erre: 25. - Mágika75)
2010. aug. 19. 09:51

és az íze?van mellékíze?

te örleményt,tablit vagy a port használod?

2010. aug. 19. 09:36

A sztívia is jól helyettesíti a cukrot.

30-szorosa az édesítő ereje a cukorhoz képest, viszont nulla(!) a kalóriatartalma. Főzés, sütés és ph-változás esetén sem bomlanak le az ízért felelős steviol glykocid-ok.

Az ára nem kicsit húzós...

Interneten szoktam rendelni.

24. 0d717b184a (válaszként erre: 22. - Gy.Ibi)
2010. aug. 18. 23:12

nagyon jókat hallottam róla

és tényleg rettentően drága

23. pethoevi (válaszként erre: 22. - Gy.Ibi)
2010. aug. 18. 22:22

elárulod,h mennyibe kerül,és hogy hol vásárolod?

köszi

22. Gy.Ibi
2010. aug. 18. 21:32

A nyírfacukrot ajánlom,nincs benne semmi mesterséges,és még a fogat is védi.GI értéke 7,nagyon lassan szívódik fel.Gátolja a gombák szaporodását,ezért kelt tésztához nem jó.

Lehet sütni,főzni,hidegen használni.Semmi mellékíze,egy hibája van,az ára.

2010. aug. 18. 20:28
Mindenkinek köszönöm aktív részvételét! A mézet nagyon szeretem, csak hát a diétába nem annyira illeszthető be (elviszi nagy részét az engedélyezett szénhidrátnak). Amíg nem vártam kisbabát, sokat csaltam vele, de most oda kell figyelnem, ha nem szeretnék cukorbeteg kismama lenni. Tehát nem azért diétázom, mert aggódom a felszedett kilók miatt.
20. pethoevi (válaszként erre: 19. - Binky)
2010. aug. 18. 20:04

én is szeretem őket!

de diéta szempontjából hasonszőrű sajnos a cukorral.:-((((

19. Binky (válaszként erre: 18. - Binky)
2010. aug. 18. 20:03

Jajj és ezt nem támadólag írom én:D

Csakhogy szegény kis mézet annyian bántják, és a fogyókúra ellenségének állítják be, pedig én úgy szeretem, meg olyan kis hasznos:))

Tényleg érdemes kipróbálni, főleg a fajtamézeket, nem pedig folyton a hárs, vegyes virág, akác trión lovagolni.

18. Binky (válaszként erre: 17. - Pethoevi)
2010. aug. 18. 20:00
Arra mondom, hogy mivel édesebb, kevesebb is kell belőle. Szerintem ha visszaszoknék a cukorra, pikkpakk meghíznék ugyanattól a mennyiségtől, amit most mézből fogyasztok.
17. pethoevi (válaszként erre: 15. - Binky)
2010. aug. 18. 19:55

bocsika,de most kizárólag a diéta szempontjából kérdezte!

engem nem kell meggyőzni!!!

2010. aug. 18. 19:53

C5-H12-O5, ez a képlete... Annyira szerintem nem bizalomgerjesztő.

Kukoricarostból vonják ki, több gyümölcsben, zöldségben megtalálható természetes formában. Lehet, hogy szintetikusan előállított xilit/xilitol nem annyira egészséges. Igaz, hogy lassú felszívódású szénhidrát, tehát - ebből a szempontból - jobb mint a cukor.

A cukor kalóriaértékének 2/3-át tartalmazza.

Szerintem - kismamaként - inkább egyél 30%-kal kevesebb cukrot. (Inkább mézet, ne cukrot.) Kalóriában ugyanannyi, mintha xilitet ettél volna, csak kevésbbé lesz édes. Azt meg lehet szokni.

Ki tudja, hogy mikor kerül napvilágra olyan tanulmány, hogy a xilitol még sem egészséges, hányan és hogyan haltak meg tőle...

15. Binky (válaszként erre: 12. - Pethoevi)
2010. aug. 18. 19:47

Az lehet, de..:

"A fehér cukorral ellentétben a méz nem borítja fel az anyagcserét, mivel többek között többféle B vitamint, főleg B1 vitamint tartalmaz, amely az enzimekkel együtt különleges hatással van a cukrokra, és sokféle nyomelem is található benne, amik enzimkatalizátorként működnek. Több klinikai vizsgálat azt mutatta ki, hogy elősegíti az ásványi sók, főleg a kalcium és a magnézium bejutását és beépülését a szervezetbe. Erről az is tanúskodik, hogy nem borítja fel a zsírok metabolizmusát, tehát nem okoz folyamatos súlynövekedést, mivel a fehér cukortól eltérően ez nem üres energia, hanem segíti az anyagcserét és a tápanyagok felszívódását."


Ezenkívül(a többit már nincs kedvem beírni), bizonyos fajtamézek különféle betegségeket gyógyítanak, és mivel jóval édesebb a cukornál, alapvetően kevesebbet kell belőle használni. Egy szelet csoki helyett egy kis kanál mézzel megússzuk a napi édességfogyasztást.

És utána nem leszünk farkaséhesek megint, mert nem olyan gyorsan szívódik fel, mint a közönséges fehércukor.

2010. aug. 18. 19:44
igen nyugodtan, én is azt fogyasztok cukor helyett
2010. aug. 18. 19:38

Nyugodtan használhatod a xillitet és a nyírfacukrot is.

Én használok itthon xillitet,sokkal tisztább ízű mint a hagyományos cukor,ugyan úgy kell használni is(sőt még kevesebb is elég belőle).és nincs tőle hasmenés-gyomorpanasz-kellemetlen mellék íz.Én csak ajánlani tudom.

Ha adhatok tippet inkább a vaterán vedd meg az 1kg 2500Ft,mert elsőre gyógyszertárban fél kg vettem 1800-ért.

12. pethoevi (válaszként erre: 11. - Db4f1eff6b)
2010. aug. 18. 19:34
majdnem annyi ch van benne,mint a cukorba...:-((((
2010. aug. 18. 19:32
A méz lemaradt?
10. pethoevi (válaszként erre: 9. - Esőcsepp)
2010. aug. 18. 19:24

igen,ez igaz...

akkor marad a xillit!:-)))

9. esőcsepp (válaszként erre: 8. - Pethoevi)
2010. aug. 18. 19:21

Hát igen, le kéne szokni róla...

Csak hát édesen szép az élet :-)

Meg a 160g CH-ból sokat elvesz az a kis méz is ám :-(

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook