Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Elromlott a mosógép szivattyúja. Járt már így valaki? Mennyiért javítják? fórum

Elromlott a mosógép szivattyúja. Járt már így valaki? Mennyiért javítják? (tudásbázis kérdés)


2010. dec. 21. 21:25
A leeresztő csövet megnéztétek?(nekem múltkor a szűrőn megakadt valami,és nem engedte le a vizet,nem szivattyúzott)De jártam úgy is,hogy cserélni kellett...sajnos.(16e. volt)
11. f88e339830 (válaszként erre: 1. - Anikko)
2010. dec. 21. 21:19
25000 ft alatt biztos nem usznád meg.Nem biztos hogy megéri.Nekem azt mondták hogy a mai háztartási gépek 6-7 évre készülnek.Hát én ettől szomorú is lettem mert a nagy gépeim kb ennyi évesek.
10. anikko (válaszként erre: 9. - Mmacus)
2010. aug. 18. 18:49

hát akkor az lesz h kérek ajánlatot, aztán meglátjuk.

Emlékszem én is amikor születtem a nagyapámtól kaptunk mosógépet, automatát, és az még most is gép! és működik, de már nincs használatban, mert sok helyet foglal. akkora mint egy nagyobb étkező asztal :)

2010. aug. 18. 18:39

Nekem két éve az akkor 8 éves mosógépem szivattyúját javították 16 ezerért, rá két hónapra újra elromlott benne más. Akkor már nem csináltattuk meg, újat vettünk. EZt utólag tudva már az első javíttatás is kidobott pénz volt. Nem tervezik már a mai gépeket olyan hosszú időre. Az első Energomatom, hajaj, sokkal tovább bírta...

Nos, mérlegelni kell, huszonezreket nem érdemes javításra költeni, ha előbb-utóbb csere a vége, akkor inkább pótold az új árába, arra garancia is van. A régit esetleg szerelő megveszi alkatrésznek. Sajnos, ez van, bár én ragaszkodom a megszokott gépeimhez, de mostanában szinte rákényszerül az ember, hogy cseréljen, ne javíttasson:(

2010. aug. 18. 18:25
nem nagyon tolonganak
2010. aug. 18. 18:18

Akkor még nem olyan öreg.

hátha más is írni fog, és akkor tudsz kalkulálni az árakkal.

6. anikko (válaszként erre: 5. - Yulcsy)
2010. aug. 18. 18:08
kb 6-7
5. Yulcsy (válaszként erre: 4. - Anikko)
2010. aug. 18. 18:07

Nekünk még szerencsére ez volt az első javíttatása.Kopp,kopp.Vigyázok is rá.Azt meg nem gondoltam, hogy a gép nyelte el a zoknikat(mert 2 db volt benne)de most már figyelek rá.


Így azért meggondolandó, hogy érdemes ennyit ráköltened, vagy sem.Hány éves a gép?

4. anikko (válaszként erre: 3. - Yulcsy)
2010. aug. 18. 18:04
a mienk is nehéz, volt már csapágy csere is 25 ezer
2010. aug. 18. 18:00

Szia!

Nekünk kb. 1 hónapja ugyanez volt a probléma.Én zoknit nyelettem el a géppel.

Maga az alkatrész 13 ezer volt, inkább a kiszállás+munkadíjat sokalltam egy kicsit...

Összesen 23 ezer Ft-ba került Győrben.

Hát ez van, de legalább nem kellett sehová elvinni.A mienk dög nehéz.

2010. aug. 18. 17:54
kimostam benne egy párnát, ami szétment és eldugult, így nem engedi le a vizet, nem tudtuk rendesen kitakarítani, továbbra sem engedi le a vizet.
2010. aug. 18. 17:53
Elromlott a mosógép szivattyúja. Jár már ígyvalaki? Mennyiért javítják?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook