Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Volt már valakinek ez a kontrasztanyagos gyomor rtg vizsgálat? fórum

Volt már valakinek ez a kontrasztanyagos gyomor rtg vizsgálat? (beszélgetős fórum)


2010. aug. 19. 09:42

Nekem a beleimet vizsgálták.

Annyiban más,hogy a az orron,vagy éppen a számon,és a nyelőcsövemen és a gyomromon át kellett vezetni a csövet a belekig és onnan kezdték a töltést.

Hát,nem kellemes,de a tükörnél jobb.

A második alkalommal már én toltam lefele.

Azt mondta a nő,képzeljem el hogy spagettit nyelek.

Hát,nem hasonlított rá.....

Inni bizti jobb mint csövet tömni le...

Egyik sem jó,de ha ez kell,és muszáj....

Jobbulást!

Remélem negatív eredm. lesz.

2010. aug. 18. 12:10
Itt csak megiszod a folyadékot és bizonyos idő után röntgeneznek! Semmi különös nem történik!
6. makrai.lilla (válaszként erre: 2. - Csutkababa)
2010. aug. 18. 12:01
köszi...amugy tökröztek már 100ezerszer fura de ilyen még sosem volt,ez miben más mint a tüki???
2010. aug. 18. 11:59
Amúgy lehet, hogy perverz, de én imádtam inni:D Gyomorfekélyes voltam, gyakori itóka volt reggelenként... :)
2010. aug. 18. 11:58
A bárium miatt nem kell aggodalmaskodni, senkinek semmi baja nem lesz tőle. Inkább a gyomrod jöjjön rendbe mielőbb, ha valami bajod van.
2010. aug. 18. 11:58
Nekem semmi bajom nem volt tőle. Kötelező felhívni a figyelmet a lehetséges mellékhatásokra, de szerintem iszonyú ritka lehet a szövődmény. Nyugi!!
2010. aug. 18. 11:58

igen, semmi kulonos, csak meg kell inni egy joghurt allagu folyadekot, aminek nem eppen kellemes az ize,de ki lehet birni. en mar ketszer is voltam.

ahogy a doki mondja, akkor kell inni belole, az egesz nem tart 5 percnel tovvabb.

semmi okod az aggodalomra

2010. aug. 18. 11:56
holnap megyek,csakhát kissé aggódok,irtak mellékhatást is.ha pl felszivodik az anyag,a károsodott nyh miatt ,allergiás reakció is kialakulhat....

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook