Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Légiós-feleségek :) fórum

Légiós-feleségek :) (beszélgetős fórum)

14. 01b6e1e129 (válaszként erre: 13. - Drotyka)
2012. nov. 20. 12:44
Nem vagy egyedül...Én is itt vagyok,bár még csak barátnőként... :)
2010. szept. 8. 13:43
Még mindig várok...lehet egyedül vagyok ebben az országban? Vagy itt a hoxán?
2010. aug. 28. 21:35
Senki sincs az én cipőmben? :) :) :)
11. Drotyka (válaszként erre: 10. - ---Anita---)
2010. aug. 17. 21:58
Igen és ráadásul "falumbéli". Köszönjük néked iwiw :) :)
10. ---Anita--- (válaszként erre: 9. - Drotyka)
2010. aug. 17. 21:49

Hát 15 év után nem csodálom, hogy jönne... :) De ahhoz képest a másfél év már nem olyan vészes. :)

Így is ismerkedtetek meg, hogy már ezt csinálta?

9. Drotyka (válaszként erre: 8. - ---Anita---)
2010. aug. 17. 21:44
Az enyém már nagyon jönne haza és élnénk a kis életünket...szeretnénk babát is és ez így elég nehezen jön össze.
8. ---Anita--- (válaszként erre: 7. - Drotyka)
2010. aug. 17. 21:43
Igen, az exemnek is ez volt a mindene, a katonáskodás, itthon ilyen játokokkal játszott a gépen is... El is tervezte, hogy tovább marad, pénzt keresni, csak "baleset" történt és haza kellett jönnie... Lerokkantották... Aztán nem sokkal később elváltak útjaink...
7. Drotyka (válaszként erre: 6. - ---Anita---)
2010. aug. 17. 21:37
Értem, szóval ő magyar katona volt... kár h itt már megszüntették , talán akkor nem ment volna ki annak idején a szerim...bár nem kesergek, mert ennek így kellett történnie!
6. ---Anita--- (válaszként erre: 5. - Drotyka)
2010. aug. 17. 21:29

Köszönöm. :) És ez rád is igaz! :)

Hát... akkoriban mi úgy tudtunk beszélni, hogy a Honvédelmi Minisztériumon keresztül... Ő onnan felhívta őket, aztán ők kapcsoltak engem: "Távolsági beszélgetése érkezett innen és onnan... Fogadja?" :)))Így igazából nem került sokba, de hát ezek ritka alkalmak voltak. :)

Jah és a 6 hónap akkor úgy volt megosztva, hogy 1-szer jöhetett szabira, de hát neki sajnos előbb haza kellett jönni, mint a 6 hónap...

5. Drotyka (válaszként erre: 4. - ---Anita---)
2010. aug. 17. 21:24

Igen láttam, nagyon szép menyasszony voltál!

Egyáltalán nem könnyű és ezt más nem értheti meg csak az aki már volt hasonló helyzetben!

Nekünk szerencsénk van mert az internet világát éljük, ha az nincs akkor még mindig marad a mobil...Persze iszonyat pénzekért.

Nekünk tavaly volt az esküvőnk, azelőtt 5,5 hónapig nem találkoztunk :(

4. ---Anita--- (válaszként erre: 3. - Drotyka)
2010. aug. 17. 21:21

Csak pont beléptem és ezt a témát láttam meg először... :)


Hmmm... Ő az ex. vőlegényem volt, 4 égi voltunk együtt, 18-22 éves koromig... Irakban szolgált, hát mit ne mondjak, nagyon nehéz időszak volt... (Főleg, miután hazajött...) Nagy ritkán e-mail, de inkább postai levél, távolsági hívás, amiket nem csak mi hallottunk... Áhh, nem irigyellek! :)


Azóta már ő is megnősült és én is férjhez mentem (másvalakihez)... :)

3. Drotyka (válaszként erre: 2. - ---Anita---)
2010. aug. 17. 21:16

Szia! Ez aztán gyors volt, azt hittem h senki nem fog majd írni :)

Hol szolgált az exed? Miért lett vége?

2010. aug. 17. 21:13
Szia! Én csak járTam hasonló cipőben... :)
2010. aug. 17. 21:02

Több mint egy éve vagyok férjnél. A párom a francia idegenlégió katonája. Nagyon szeretem és várom haza. Remélem 1,5 év és leszerelhet (15év szolgálattal).

Szeretnék beszélgetni olyan emberekkel akik hasonló cipőben járnak mint én, mert ezt más úgysem értheti :)


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook