Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Szoptatok, de mégis szeretnék fogyni! fórum

Szoptatok, de mégis szeretnék fogyni! (beszélgetős fórum)


1 2
56. czifi
2008. okt. 7. 12:45
Szia.Irtam neked üzenetet.Légyszi olvasd majd el,és ha nem gond válaszolj.Előre is köszi.
55. lizi34
2008. okt. 7. 08:50
Szia!Szeretném megkérdezni,hogy ezt a shake-t hol lehet beszerezni kinek ajánlott?A kisfiam 6 hónapos szeretném még szoptatani de a súlyfefeslegem nagyon zavar. Köszi a választ!
54. a9e1c02a7b (válaszként erre: 53. - Czifi)
2008. ápr. 30. 11:40
Megírod, hogy mit írt? Olyan kíváncsi vagyok.
53. czifi
2008. ápr. 30. 11:22
Én nem erre irtam.DE MOST FOGOK IRNI.Köszike a segitséget.Késöbb jövök.Pusza
2008. ápr. 30. 11:08
dietetikus@norbi.hu Erre írtak a lányok és rögtön válaszolt nekik, azt írják.
2008. ápr. 30. 11:02
Milyen címre írtál? A Norbis fórumban láttam, hogy írtak neki a lányok és rögtön válaszolt. Mondjuk nem ő, hanem a dietetikusa. Várj, megnézem a címet.
50. czifi
2008. ápr. 30. 10:19
Szisztok.Már lassan 2 hete,h irtam Norbinak,de még nem válaszolt.Szerintetek,fog egyáltalán .Vagy ne számitsak rá.
49. a9e1c02a7b (válaszként erre: 48. - 2e542cebfd)
2008. ápr. 27. 08:34
Én is néztem a honlapon a Herbalife-ot, de azért elég drága, én sajna nem tudok ennyit rászánni rendszeresen. De neked nagy gratula a 15,5 kilóhoz! Egyébként hányszor iszod egy nap?
48. 2e542cebfd (válaszként erre: 18. - Ritaanyu)
2008. ápr. 27. 06:14
Én is szopiztatok még, s én is használom a Herbalife shaket! Már 3,5 hónapja, fogytam 15.5 kg-ot, a tejcsim is jobb, a gyerek is egyre jobb erőben van.
2008. ápr. 25. 12:18
Hát igen, a fiúk általában nem bánják, ha nem pont gebe egy nő, viszont a tinilányok elég kritikusak egymással. De ez szerintem inkább a csúfolódónak vannak önértékelési zavarai.
46. czifi (válaszként erre: 45. - A9e1c02a7b)
2008. ápr. 25. 10:36
Már azt hittem téged bántott meg.Ma meg is csinálom. A lányom is dijazni fogja,mondjuk ő nem annyira édesszájú mint én és a fiam.Csak vigyázni szeretne a vonalaira,nem kövér se nem sovány,csak jó kis husikás,de nagyon formás,kemény fencije van.Az osztájába a lányok mind nagyon soványak,és ő úgy érzi,h dagi,meg persze van aki csúfolja is,pedig tényleg nem kövér,csak más mint a többiek.Egyébként a lányok csúfolják,a fiukkal jól megérti magát.Velem tornázik!
45. a9e1c02a7b (válaszként erre: 43. - Czifi)
2008. ápr. 25. 10:08

Örülj neki, hogy lemaradtál, Hoxa már kitörölte. Nekem is kár volt válaszolni. De nem kifejezetten nekünk szánta a szép szöveget az illető, mert más fórumokba is beírta ezt, ami a "beceneve".


Mindegy, hogy hogy sütöd meg, lehet egyben is, de én nem szeretem kerülgetni a csumát, úgyhogy kettőbe vágom és megpucolom. Dobhatsz a közepébe pár szem mazsolát, diót, meg lehet szórni fahéjjal vagy kókuszreszelékkel. Régebben mézet is tettem bele, de ugye most...

44. czifi (válaszként erre: 40. - A9e1c02a7b)
2008. ápr. 25. 09:12
hogy sütöd meg?Egészbe v félbe vágva,héjastól v sem.Fini lehet.
43. czifi (válaszként erre: 42. - A9e1c02a7b)
2008. ápr. 25. 09:09
Szió.Lemaradtam vmiről?Mi ez,h kurva anyád? Ki irt ilyen szépet? Amire te válaszoltál,nincs fent,ezért nem tudom,h most mi volt ez. Ki ez a TAPLÓ??
42. a9e1c02a7b (válaszként erre: 42. - Kurva anyád)
2008. ápr. 25. 08:05
Ezt viccnek szántad, vagy ennyi telik tőled? Ha nem tudsz értelmesen hozzászólni dolgokhoz, akkor inkább ne szólj semmit. Köszi. Ja, nem vagy vicces.
41. a9e1c02a7b (válaszként erre: 37. - Kiniand)
2008. ápr. 24. 16:30
Én nem buzdítottam senkit arra, hogy fogyizzon meg keményen sportoljon szoptatás alatt, ha láttad az előzőeket. Én csak azt írtam, hogy óvatosan lehet csökkenteni a zsírt és az egyszerű szénhidrátokat. Ezek amúgy is károsak mindenki számára. Lehet fehér kenyér helyett teljes kiőrlésűt enni és cukor helyett gyümölcscukrot mértékkel! A kemény edzés meg egyértelmű, hogy nem jó, de a Duci tréning duciknak való, akiknek szintén nem használ a nagy ugrabugra, úgyhogy inkább csak lightos zsírégetésre alapul. Ugyanúgy jó a szoptatós anyáknak, mint a duciknak. Átmozgatja a testet, jó kondiban tart, ami nemhogy ártana, hanem inkább hasznos.
40. a9e1c02a7b (válaszként erre: 39. - Czifi)
2008. ápr. 24. 16:26
Nasi lehet a sült alma is pl. Én is egy másik fórumról vettem az ötletet, hogy 10 percre be kell rakni az almát a mikróba és szépen megsül. De körtével is meg lehet csinálni ugyanezt. Hát, az édesítőszeres ez-az kiesik a szoptatás miatt, pedig azokból rengeteg van.
39. czifi (válaszként erre: 37. - Kiniand)
2008. ápr. 24. 13:39
Szia.Az enyém 1 hét múlva lessz 5 hónapos.3hetes korától már nem fejek.Szeretném már én is átaludni az éjszakákat,de még 2-szer felkel.Nekem 3 gyerkőcöm van,tudom miről beszélsz.Az édesség a gyengém,föleg esténként kinlódom,mert a többiek vacsi után kaphatnak nasit.
38. czifi (válaszként erre: 36. - A9e1c02a7b)
2008. ápr. 24. 13:27
Igazad van! Tegnap én is gondolkodtam rajta .Lehet,h nem kéne ennyire direkt fogyni.Inkább csökkenteni a szénhidrátot,és mellőzni a nasit.Sajnálnám ha a manókám látná kárát.Köszi mindent.Sokat segitettél.Pusza
37. Kiniand (válaszként erre: 28. - A9e1c02a7b)
2008. ápr. 24. 09:33
Szia, nekem tegnap volt nyolc hónapos a babám és már hathetes kora óta nem fejek!! Naponta négyszer szopizik, mostmár átalussza az éjszakát 3-4 hete. Nem feszít a mellem egyátalán! A lányomnál 1 éves koráig fejtem minden etetésnél és a végén már nagyon utáltam, de senki nem mondta nekem, hogy felesleges :(( Egy esküvő miatt leakartam adni pár kilót, de két hét fogyizás és kemény bringázás után kb 1 kiló ment le, viszont megint felébredt éjszakánként a fiam. Nem érte meg. Inkább megint eszek normálisan és a bicikli időt inkább pihire fordítom, két gyerek mellett az úgyis kevés. Csak sajna imádom az édességet!
36. a9e1c02a7b (válaszként erre: 34. - Czifi)
2008. ápr. 23. 17:41
Szerintem lehet vigyázni szoptatás alatt is arra, hogy ne hízzon az ember, sőt óvatosan testsúlyt csökkenteni is lehet. Nem javaslom, hogy diétázz, inkább csak figyelj oda, hogy ne legyen tele szénhidráttal és zsírral az étrended. Főleg este ne terheld ilyesmivel a szervezeted. Ettől még nem lesz baja a babádnak, sőt! Neked meg pláne jót tesz, testednek, lelkednek.
35. a9e1c02a7b (válaszként erre: 27. - Czifi)
2008. ápr. 23. 15:42
Ja, még vannak a levesek. Zöldségkrémleves (zeller, cukkini, vagy amit szeretsz és amitől a babának se fáj a pocija) saját anyagával sűrítve, bele natúr joghurt. Dúsíthatod őket pl. sonkacsíkokkal. Vagy gyümileves (alma, meggy) almapürével vagy cukormentes pudinggal sűrítve. Meg itt a receptek közt egy csomó jó ötlet van, én is sokat bejelöltem már.
34. czifi (válaszként erre: 33. - A9e1c02a7b)
2008. ápr. 23. 15:37
Köszönöm,h biztatsz,nagyon jól esik.Tudod van aki megszól azért mert szopi alatt szeretnék fogyni.De hol van az megirva,h azért mert szültem,úgy kell kinéznem mint 1 disznó.
33. a9e1c02a7b (válaszként erre: 32. - Czifi)
2008. ápr. 23. 15:17
Ugyanolyan jó a D. tréning is, az nem ugrálós! Azért nem kell költségekbe verni magad.
32. czifi
2008. ápr. 23. 13:58
Szió.Köszi a tanácsokat.Ezek szerint be kell szereznem Béres Alexandra lemezt.Nekem csak Norbi van.Kid box és Duci tréning 4 .Nekikezdek,jön a nyár! Pusza
31. macsusz77 (válaszként erre: 25. - Czifi)
2008. ápr. 23. 13:13

Szia!Én mindent eszem,kivéve kenyeret,rizst,cukrot,tésztaféléket,krumplit.Kenyér helyett puffasztot búzát/ rizst.Az első hét kemény volt,de ma már nem is hiányzik.

Én Béres Alexandra féle zsírégető tornát csinálok,az nem ugrálós,mert én is azt hallottam,hogy az nem tesz jót a tejcsinek.

Sok sikert,és kitartást!

30. czifi (válaszként erre: 29. - A9e1c02a7b)
2008. ápr. 23. 11:37
Köszönöm szépen az ötleteket.Nem is hangzik rosszul.A tornáról mi a véleményed? Azt is szivesen megfogadnám.Ari vagy . Üdv: czifi
29. a9e1c02a7b (válaszként erre: 27. - Czifi)
2008. ápr. 23. 08:33
Ez tényleg nehéz, hogy a babának is jó legyen és még diétás is legyen. Ugye K-betűsök nem jók, a gyümölcsök egy része is puffaszt, hüvelyesek megint nem jók. Nekem már nincs ilyen problémám, 8 és fél hónaposan már nem hasfájós a picim, meg nem is volt az szerencsére soha. Amit lehet zöldségekből: répa, tök, cukkini, uborka, paradicsom, paprika, saláta stb. nem jut eszembe több. De ki kell tapasztalni, hogy melyiktől nincs baja a babádnak. Ezeket lehet enni salátának, párolva, sütve, amelyik olyan pl. egy natúr szelettel, vagy sajtos husival. Csinálhatsz rakott dolgokat pl. a cukkiniből, tökből darálthússal. Sajtsalátát, sonkás salátát zöldségekkel. Sült almát túróval, joghurtot vmilyen gyümölccsel, amit szabad enni stb.
28. a9e1c02a7b (válaszként erre: 26. - Czifi)
2008. ápr. 23. 08:25
Én is féltem, hogy majd csökken a tej, ha kevesebbet eszek. De nem! Pont akkor jó, amikor nem eszek túl sokat. Más esetben túl sok a tej és feszít, fejni is kéne, pedig már 8 és fél hónapos a babám és semmi kedvem fejéssel tölteni az időt (hú, ezért megint kapok!). Amúgy meg nem arról van szó, hogy koplaljunk, még csak kevesebbet sem kell enni, csak MÁST.
27. czifi
2008. ápr. 23. 08:15
Sziasztok.Norbi az egyik lemezén azt javasolja,h du:2 után már ne együnk szénhidrátot,csak husit és tejterméket.Ez idáig rendbe van ,de nekem konkrét dolog kéne.Nem beszélve arról,h délre salit v főzeléket javasol.De így szopi mellett elég kevés lehetőség van,hüvelyesek ,és kápi kilőve.Mit lehet minden napra husiból és tejtermékből?
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook