Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Gynevac kúrát valaki vett már fel? fórum

Gynevac kúrát valaki vett már fel? (tudásbázis kérdés)


1 2 3 4
2014. okt. 31. 16:23
Sziasztok! Szeretnék kérni én is egy kis segítséget attól,aki jártas ebben a témában és tudja honnan tudom beszerezni vagy a Gynevacot vagy a Gynatrent. 6 éve folyamatos fertőzésektől szenvedek mindent kipróbáltam már,ami lehetséges. Minden természetes,mesterséges készítményt sőt az alap életmódbeli változtatások is megvannak. Több nőgyógyászati betegségem volt és van jelenleg is,ami nem könnyíti meg a helyzetem ezért újra meg újra visszakacsingatnak ezek a kellemetlen fertőzések,de nem is csodálom,hiszen manapság az orvoslás az antibiotikum felírásából áll(tisztelet a kivételnek),amik kinyírták a Lactobacillusaim. Szóval tényleg nagyon hálás lennék,ha valaki segítene Nekem hozzáférni ehhez a "csodaszerhez" mert lassan az utolsó reményem.
2014. okt. 13. 13:52
Én felvettem a Gynevac külföldi helyettesítőjét, a Gynatren injekciót, dr. Lázár Erika utasításainak megfelelően. Állandóan visszatérő gombás, bakteriálsi hüvelyfertőzésem volt másfél évig, ill. ezzel járó hólyaggyulladás. A doktornő utasításait követve, már a második injekció után negatív lett az eredményem, és azóta sem estem vissza! Ha valakit érdekelnek a részletek, írjon priviben!
83. globus
2014. szept. 21. 11:43
Figyeltem az utcán,de nem ejtett le senki ilyesmit.
2014. szept. 21. 10:10

Tisztelt Dr Lázár Erika!


Segìtségét kérem a páromnak 2 éve visszatérő húgycső gyulladása van ebből most lett neki prosztata gyulladása is. Sajnos ezektől a gyulladásoktól merevedési problémái is vannak. Nekem pedig petefészek és mégyulladás. Járunk orvoshoz, és az egyik ismerőünk ajánlotta a gynatren injekciót, hogy ez jó lenne mind kettőnknek. Ön szerint? Előre is köszönöm a segítségét.

2013. aug. 12. 08:34

[link]


itt írnak egy patikát, ami behozza külföldről receptre

2013. aug. 11. 23:39
Tünci segített neked valaki??? Nekem is nagyon kéne egy ilyen kúra.most vagyok túl a második inszemen de folyamatosan gyulladásom van :(
2013. jún. 3. 17:24

Segítsetek !!!

Hol és hogyan lehet a gynevac injekciót a fű alól is beszerezni???

Vagy a gynatren injekciót?

Ha van valakinek akinek már nem kell kérem írjon .

78. Annie1130 (válaszként erre: 77. - Linduliiii)
2012. dec. 24. 11:59
Írtam neked privát üzenetet!
2012. dec. 24. 10:52
kedves hozzászolok! gynevacra ill. gynatrenre lenne szukségem, a nagy probléma hogy szlovakiai vagyok es nalunk az orvos nem irhat rá receptet. a beszerzés részét már megoldanám... nincs otletetek, hogyan tudnék recepthez jutni? esetleg ha valaki épp most hozatna be, es megtenné, hogy dupla adagot irat, termeszetesen hajlando lennék minden tobbletkoltséget állni... szoval barmit megtennék, barmibe is kerul, mert nagyon reménytelen a helyzetem.
76. Annie1130 (válaszként erre: 75. - Erazmusz)
2012. dec. 15. 21:48

Tisztelt Doktornő!


Köszönöm szépen a válaszát. Mindenképpen fel fogom íratni. Van valami híre a Gynevac-kal kapcsolatban, hogy mikor hozzák ismét forgalomba?

Szerintem-engem is beleértve- rengetegen ülnek tűkön, hogy végre beszerezhessék...

75. erazmusz (válaszként erre: 74. - Annie1130)
2012. dec. 15. 01:12

Kedves Annie!

Németországban Gynatren a neve, receptre kapható. Egy nagy baja, hogy rosszul dozírozzák, 4 doboz Gynatrenben van annyi hatóanyag, mint egy doboz Gynevacban. (A nyugatiak spóroltak vele, mikor törzskönyvezték!)1 doboz Gynatrem nem egészen 20.000 ft (euro árát nem tudom).

Üdvözlettel

Dr Lázár Erika

74. Annie1130 (válaszként erre: 73. - 298b15dfdd)
2012. okt. 31. 20:01
Ez komoly? Szuper hír!Én pont Németországban vagyok és már régóta szeretném beszerezni a Gynevac-ot!Olyan csodaszer, hogy az ára nem érdekel!Tapasztalatból írom...
73. 298b15dfdd (válaszként erre: 72. - Totek63)
2012. okt. 31. 19:47
A napokban nyilatkozott a rádióban.Itthon egyenlőre nem lesz .Németországban,Ausztriában lehet kapni receptre,nyilván magyar receptet is elfogadnak. Ausztriában lényegesen drágább,de árat nem említett.
2012. okt. 31. 19:34
Sziasztok!! Én lombik program előtt kaptam a gynevacot és Sikerült !!!!!
2012. okt. 6. 16:28
A feltalálónő, a Lázár Erika doktornő azt írta, hogy sajnos nem valószínű, hogy lehet még kapni.:(
2012. okt. 6. 15:35

Igen,sajna most nem lehet kapni:(:(Remélem én is,hogy hamarosan újra forgalmazzák.

Drukkolok nektek:)

69. Annie1130 (válaszként erre: 68. - Nikolka85)
2012. szept. 30. 13:11
Nem kezdtük még el rajta dolgozni:) Viszont úgy tudom, hogy nem lehet jelenleg Gynevac-ot kapni, ami teljesen elkeserítő...egy igazi csodaszer, de gondolom a nagy gyógyszergyáraknak nem állt érdekükben piacra engedni egy ilyen szert, mert ugye gondoljunk csak bele, ha nem lennének fertőzések, meg gomba, meg ki tudja milyen bajok, akkor kinek adnák el azt a rengeteg féle gombaölő és antibiotikus szert?!:( Na meg nem hordanák az emberek a pénzüket a meddőségi klinikákra...
2012. szept. 28. 21:26

Összejött a baba?:)Annie1130

Írtad,hogy beadatod még egyszer

2012. jún. 20. 14:52
Én is vettem már fel Gynevac kúrát és több mint egy évig teljesen tünetmentes voltam, hosszú éveken keresztül elhúzúdó, visszatérő problémáimtól szabadított meg!Éppen mostanában készülök a második kúrára, mert a babát szeretnénk a közeljövőben. Mindenkinek csak ajánlani tudom, még azoknak is, akiknek nincs semmi panaszuk, mert ez csak jót tesz!
66. zebracsikó (válaszként erre: 64. - Aise)
2011. nov. 2. 17:48
Gratulálok!! Jó egészséget!! :)
2011. nov. 2. 17:43
jaja...sok szuri +minden...ártani nem árt...
64. aise
2011. nov. 2. 16:15
Sziasztok lanyoken augusztusban kaptam meg az utolso injekciot es most novemberben7-8 hetes kismama vagyok.En mindenkepp ajanlom.Aki babat szertne,egy probat meger.
2011. febr. 7. 02:20

Kedves Hölgyeim!


Korábban írtam egy kis "továbbképzést" az "Ismered a Gynevacot?" topikba (1252. hozzászólás.)


Most egy másik kétségbeejtően komisz elvet szeretnék eloszlatni.

Itt olvastam, hogy Nory 1981-et 2 nőgyógyász eltiltott attól, hogy amikor sikerült végre terhesnek lennie, folytassa a Gynevac kúrát. Ez azért kétségbeejtő, mert a Gynevac nem gyerekcsináló injekció, hanem a gyulladásokat gyógyítja, azokat a gyulladásokat, amik megakadályozzák a terhesség létrejöttét, és ha sikerül is a terhesség, vetélést, koraszülést, méhen belüli sorvadást okoznak.

Azok a kollégák, akiknek fogalmuk sincs az egészről, a hatásmechanizmusáról se, megakadályozzák, hogy a nők hozzájussanak az injekcióhoz, és tudatlanságukkal, vagy szándékos rosszindulattal azt is megakadályozzák, hogy ha végre sikerült, lehetőleg egészséges, erős gyermeket hozzanak világra. Szerencséje volt Norynak, hogy nem lett baja a gyereknek e lelketlen kollégák miatt!

A gyógyszerektől félünk terhesség alatt. DE! A gyógyszerek vegyületek, néhány atomból álló molekulák. Ezek átdiffundálnak az érfalon, a placenta anyai oldaláról a magzati erekbe. Így kifejthetnek károsító hatást. Azonban a Gynevac formalinban elölt laktobacillusok keveréke, a laktobacillusok sok milliónyi fehérjemolekulából állnak, a fehérje molekulák sok százezer atomból álló óriás molekulák. A laktobacillusok mérete olyan a gyógyszer molekulához képest, mint egy elefánt mérete a bolhához képest. Nem tudnak átjutni az anyai érfalon se.

Hatása pedig a következő. Mélyen izomba beadva a szervezet védekező fehérvérsejtjei, a falósejtek oda áramlanak a beadás helyéhez. Az idegen fehérjét bekebelezik, felfalják, felbontják, és megindítják az anyai szervezet védekező immunreakcióját. Az anya szervezete immunglobulinokat termel, ez már anyai fehérje, ami természetesen nem támadja meg, hanem védi a magzatot. (Ha az anyai fehérje megtámadná, nem lenne senkinek gyereke!)

Amelyik orvos ezt nem tudja felfogni vagy végig gondolni, az legjobb lenne, ha visszaadná az orvosi diplomáját!


Mindezt azért írtam le, hogy ha az oltás közben terhes lesz valaki, abba ne hagyja, bármennyire is "eltiltja tőle" a tisztelt orvosa!!!


Üdvözlettel

Dr Lázár Erika

2011. jan. 30. 16:30
2011. jan. 30. 16:29

január óta újra gyártják, a gyógyszertárak rendelhetik.

én is ezt teszem!

60. 342bae44d8 (válaszként erre: 59. - Berbooo)
2011. jan. 30. 16:16
szia. ez szuri
2011. jan. 29. 16:41
sziasztok ! ezt akkor évente be kell szedni ?
58. bbeus73 (válaszként erre: 57. - Babi7412)
2010. nov. 8. 13:25
Mindegy már, csak lehessen kapni!!!!!!!!! Már én is alig várom! Hisz mi is erre várunk jelenleg....
2010. nov. 8. 10:53

Sziasztok!

ezt az infót szeretném veletek is megosztani. Dr. Lázár Erika írta:

Várhatóan november végén lesz újra forgalomban a Gynevac. (Az Országos

Intézettol függ végso soron.) A gyártása már befejeződött, a bevizsgálása

tart. Akkor minden patikában kapható lesz, amelyik megrendeli a

Hungaropharma nagykertol. A honlapon piros betukkel lesz kiírva azonnal,

amint kapható.


Szerintem nagyon jó hír én már nagyon várom!!!!!További szép napot mindenkinek.

2010. nov. 3. 07:34

szisztok,

Sajnos még nincs a patikákban, Gynevac; nekem is ott áll a receptem a gyógyszertárban, pedig sürgős lenne, mert novembertől ismét elkezjük a bébiprojektet a meddőségi centrumban. Jó lenne még beültetés előtt az injekciót megkapni:( nehogy ismét elmenjen a babám...

1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook