Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Igényelhetek-e segélyt/támogatást ilyen esetben? fórum

Igényelhetek-e segélyt/támogatást ilyen esetben? (tudásbázis kérdés)

2010. aug. 18. 07:45
köszönöm.mindenképp utánajárok
2010. aug. 18. 05:11

Szerintem a családi járni fog, mert legjobb tudomásom szerint a felsőoktatásban tanuló nappali tagozatos diákoknak 23 éves koráig jár jelen helyzetben. Azt hallottam a rádióban, hogy változtatni akarják, le akarják csökkenteni a korhatárt, de az idén még biztos így van. Éppen ezért még az idén el kellene indítanod, hogy ne ess bele az új szabályokba.

Lehet igényelni saját jogon is. A Magyar Államkincstár területileg illetékes hivatalában tudod ezt intézni és szerintem ott több kérdésedre is felvilágosítást tudnak adni majd.

Segély ügyben pedig a helyi önkormányzat szociális csoportja vagy a jegyző tud segíteni.

2010. aug. 17. 23:44
értem,esetleg vki vmi más tipp?
2010. aug. 17. 21:00
önkormányzat
2010. aug. 17. 17:29
??
2010. aug. 17. 14:48
és esetleg hol tudnék utána járni az egésznek?
2010. aug. 17. 14:44
ha most leszek egyetemista, édesanyám külföldön él, segíteni sajnos nem tud. Édesapám munkanélküli tartósan, jelenleg lakást kéne keresnem illetve szobát, családi pótlékot már nem kapok. Esetleg van vmi féle segély amit igényelhetnék saját részemre? Vki segítsen...19 éves vagyok. ÉS érdekelne még hogy a családi pótlék jár-e ha nappali tagozatos egyetemista leszek? Előre is köszönöm a válaszokat!
2010. aug. 17. 14:42
Igényelhetek-e segélyt/támogatást ha....

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook