Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Ultrahangos zsírégetés- Tényleg nem lehet a kezelés ideje alatt sportolni? Egyéb vélemények, tapasztalatok? fórum

Ultrahangos zsírégetés- Tényleg nem lehet a kezelés ideje alatt sportolni? Egyéb vélemények, tapasztalatok? (tudásbázis kérdés)


10. babszibobó (válaszként erre: 9. - D7730acc0b)
2010. aug. 19. 20:38
Oké várom!Drukkolok, hogy a lehető legjobb eredményeket érd el!
9. d7730acc0b (válaszként erre: 8. - Babszibobó)
2010. aug. 19. 14:22
Diéta+ rendszeres mozgás+zsírégetés.... lemértem magam ma mindenhol. Majd megírom az eredményeket:)
8. babszibobó (válaszként erre: 7. - D7730acc0b)
2010. aug. 19. 10:54

Igen!Nekem jók a tapasztalataim, sőt...

Bár én kombináltam testtekercseléssel is!

Szerintem szeretni fogod, főleg, ha mellette más kiegészítést is csinálsz!:-)

7. d7730acc0b (válaszként erre: 6. - Babszibobó)
2010. aug. 18. 10:26

Szia!


Ma voltam, nem tudom milyen márka de valami hot géllel lettem bekenve, ami tényleg nagyon hot volt:))kíváncsi vagyok hogy 10 alkalom után szembe tűnű lesz e a változás.

6. babszibobó (válaszként erre: 5. - D7730acc0b)
2010. aug. 17. 18:13

Nem!Nyugodtan mozogj, mindent bele!

Ajánlom a stellás hot vagy ice gélt, amit nem csak UH-hoz jó, de edzés alatt is fokozza a zsírégetés hatását!

5. d7730acc0b (válaszként erre: 4. - Babszibobó)
2010. aug. 17. 16:31

Nekem már csak utolsó 5 kilót kell leadnom. Első sorban a bőrömet szeretném feszesíteni, ha még 1 pár centi le is megy az még jobb, viszont én is úgy gondoltam, hogy mindezt a diétám és a heti 4-5x-i edzésem mellé. Pont emiatt ijedtem meg, hogy akkor nekem most abba kell hagynom a mozgást???

De akkor ezek szerint nem.:)

4. babszibobó (válaszként erre: 3. - D7730acc0b)
2010. aug. 17. 15:42

Ez egyértelmű, mármint ha sportol hozzá a zsír izommá alakul, mint zsírbontás nélkül is, csak ez esetben gyorsabban alakul izommá, ha valaki nem akar izmos lenni nőiesen!, nem izomgyurkó módjára, hanem megvan elégedve a plötty bőrrel, vagy a sima testtel, akkor nem kell sportolni!

Én mint kozmetikus és aki csinál UH-zsírbontás ajánlani szoktam a mozgást is, de mindenkinek magának kell dönteni :-), a bőre is szebb lesz, persze nem kell óra hosszakat, egy kis szoba bringa-bringa, futás, lépegetés!

Ha a zsír izommá alakul (bár amúgy sem nagyon súlyban, hanem küllemileg van változás a zsírbontásnál), egyáltalán nincs súlybeli változás, sőt az izom tömege nagyobb, mint a zsíré, viszont teljesen más képet fest, nem hájas, hanem szép formás lesz az ember!

Lehet kérni dietetikus tanácsát is és lehet kombinálni.

Mindig elszoktam mondani, hogy az Uh segít, de ha mellette rossz a táplálkozás, nincs folyadékbevitel és legalább egy kis mozgás, akkor csak pénzkidobás az egész!!!

3. d7730acc0b (válaszként erre: 2. - Babszibobó)
2010. aug. 17. 13:41
Egyik ismerősömtől hallottam, aki volt már hasonlón és ott azt mondtaák neki, hogy nem szabad, mivel a felbontott zsír távozásához idő kell, és ha sportol közben, akkor beépül az izomba. Ezt én se értem, de gondoltam megkérdezem, hátha valaki többet tud esetleg erről.
2. babszibobó (válaszként erre: 1. - D7730acc0b)
2010. aug. 17. 12:48
Miért ne lehetne?Épp hogy sokkal eredményesebb hatást lehet kifejteni!És nagyon fontos a napi megfelelő folyadék bevitel!:-)
2010. aug. 17. 12:25
Ultrahangos zsírégetés- Tényleg nem lehet a kezelés ideje alatt sportolni? Egyéb vélemények, tapasztalatok?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook