Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Mik a tapasztalataitok a S-Hi és a Loreal sminktermékeivel? fórum

Mik a tapasztalataitok a S-Hi és a Loreal sminktermékeivel? (beszélgetős fórum)


2010. aug. 17. 11:52

She cuccaim nem igazán vannak, én Miss Sporty-t használok és azok eléggé jók és jó árban is vannak.

L'Oreal-ból folyékony alapozóm van, az is nagyon jó!

2010. aug. 17. 09:36
Az S-he szemhéjpúderek nekem nagyon bejöttek, a rúzs és a köröm lakk nem. Csak ez a két termék érdekel? Mert a Maybelin sárga dúsító szempilla spirál nagyon jó,és a Max faktor creme puff kőpúder nagyon szépen fed, semmilyen alapozó nem kell alá és nem lehet érezni,hogy rajta van az arcon,ja és a rossmanban most 1900 FT.-ra le van értékelve, sokáig is tart ,ha minden nap használod kb 3 hónapig elég.
2010. aug. 17. 09:26

S-he körömlakkok nagyon jó minőségűek. nem pattogzanak le könnyen, de két réteg kell, hogy kihozza rendesen a színét.

a többiről sajnos nem igazán tudok mit írni. :D

4. hancsi90 (válaszként erre: 3. - Orsova)
2010. aug. 17. 09:20
De igen a S-he -re gondoltam csak rosszul irtam. Bocsi
2010. aug. 17. 09:16
Nem a S-he -re gondolsz, a Dm márkatermékére? Nekem van pár S-he sminkcuccom, és a kedvező árhoz elég jó minőség társul - én ezt tapasztaltam!
2. Baby0309 (válaszként erre: 1. - Hancsi90)
2010. aug. 17. 09:16
Szia! Én a L'oreál spirálokat nagyon szeretem,konkrétan a Telescop-t vagy a Double Extension-t. Szemhéjpúderem is van sok belőle,szerintem nagyon jó!
2010. aug. 17. 09:10
Mik a tapasztalataitok a S-Hi és a Loreal sminktermékeivel?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook