Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Van itt valaki, aki ért az egyéni vállalkozóihoz? segítség kellene! fórum

Van itt valaki, aki ért az egyéni vállalkozóihoz? segítség kellene! (beszélgetős fórum)

2010. aug. 16. 23:41

hát pl az "adózással kapcsolatos adatok" cimu oldalon ittvan 15 pont, amit lehet jelölni, de nem tudom, hogy melyik vonatkozik rám, és melyik nem, a legtobb valószinuleg nem, de van amelyiket értelmezni sem tudom. aztán az adozás és számvitel oldal sem tiszta. a tobbit mindet kitoltottem.


valamint még az lenne a kérdésem, bár ez nem teljesen ide, hogy székhelynek megjelölhetem a lakcímemet, telephelynek pedig a munkavégzés helyszínét? (fodrász vagyok, széket fogok bérelni, szóval ez lehet változni fog a jövőben)

2010. aug. 16. 22:58
Csak holnap leszek. Egyébként könyvelő
5. hte23 (válaszként erre: 4. - Sugarka)
2010. aug. 16. 22:50
Mit nem tudsz???
2010. aug. 16. 21:40
azt meg nem akarom, hogy 2 hetet csusszon azért mert rosszul toltom ki, szoval ha valaki adott már le ilyen nyomtatványt, annak kérném a segitségét.
3. sugarka (válaszként erre: 2. - 25eed67283)
2010. aug. 16. 21:38
lesz olyan, aki majd havonta segít elszámolni, aztmondta ezt egyszerűen meg tudom majd csinálni, de én ezekhez egyáltalán nem értek.
2010. aug. 16. 21:37
Szükséged lesz könyvelőre. Ő segít neked ebben :)
2010. aug. 16. 21:36
épp most próbálok az ügyfélkapun keresztül egyéni vállalkozóvá válni, de elakadtam az adózással kapcsolatos résznél, tudna valaki segíteni? :(

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook