Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Dermaroller - stria fórum

Dermaroller - stria (beszélgetős fórum)


2014. nov. 29. 10:35
Valakiiiii írjon tapasztalatot ,hogy jó-e a dermaroller striára,most akarok rengeteg pénzt belefektetni,hogy kipróbáljam. Érdemes????????
2014. júl. 23. 13:59
Sziasztok! 5 éve beteg voltam,és elhíztam, ezáltal alakultak ki a stráim a fenekemen, a combomon, és az oldalaomon. Mit tegyek hogy halványuljanak, vagy szinte alig látszódjanak,
2013. okt. 31. 12:50

Sziasztok megint!

Elég kihalt lett ez a fórum! Azért leírom.


3 napja használtam először a 2,5 mm-es rollert. Az elején nem fájt de a kezelés második felénél le kellett ülnöm. :D Viszont, ami meglepő... esküszöm, hogy megváltoztak a striáim. Mintha feltöltődtek volna egy kicsit és már nem is annyira lilás. (Egy kezelés után???) Nem tudom, hogy csak beképzelem e, mert nagyon akarom, hogy jó legyen, ezért inkább várok még néhány hetet, hogy bebizonyosodjon. Úgy 4 kezelés után újra jövök. :)

2013. okt. 28. 16:56
Én ma vettem meg a 2,5 mm-es dermarollert és holnap kezdem a kiképzést. :) Elég mélyek a striáim, kíváncsi vagyok segít e rajtuk.
2013. febr. 14. 10:58

[link]


itt csak képek vannak, de érdemes megnézegetni :)

2012. jan. 13. 20:49
Én is így vagyok vele. :/ Ha beszélsz angolul, akkor ennek a csajszinak a videóit ajánlom a tube-on: [link]
2012. jan. 9. 16:44
Sajnos nem nagyon van már itt mozgás,pedig nekem is infó kéne:(
2012. jan. 5. 20:43
Annyira örülök, hogy valaki gondolt a "striásokra" is és nem csak az arcon való alkalmazásról lehet olvasni. Nekem sajnos már gyerekkoromban kialakultak, amikor hirtelen nőttem. :/ Pontosan akkor hogyan kell használni és milyen tűvel érdemes kezdeni az otthoni kezelést? Nagyon köszönöm előre is a segítséget!!
10. cicmic87 (válaszként erre: 9. - Csaj18)
2011. márc. 31. 15:59

Igen megköszönnám ha elküldenéd!!

Most már nem kezdek neki a kezelésnek,mert már jön a jó iső..., de szerintem ősszel biztos belevágok!!!

Köszönöm a segítségedet!!!

Szép napot!

2011. márc. 31. 03:03
de most a 3.kezeléstől szérumokkal fogom csinálni. kozmetikus ajánlott 2-3szérumot (ezt nem akarom leírni de ha gondolod privibe elküldhetem) szerintem ezzel még látványosabb lesz a dolog:)
8. csaj18 (válaszként erre: 7. - Cicmic87)
2011. márc. 31. 03:00
szia:) Hát én úgy fogom csinálni 8-10kezelést kb...ezt 2-3hetente ahogy van időm:) ha ez a kúra megvan akkor fogom hagyni a bőrőmet regenáróldni az kb másfél-2hónap lesz. Utána ismét elkezdem addig ameddig úgy érzem h elég:)(de valószínű sokáig ártani nemhsizem h ártana) De pont azt mondom h sokan ott rontják el h nem húzzák szét rendesen a bőrt mert ugye ha mélyebbek a csíkok szét kell húzni majdnem annyira h a sima bőröddel egy "szintben" legyen!tehát sima bőrfelületet kapj. nem képet nem csináltam d emajd fogok valamikor h valóban meglegyek arról győződve tényleg szebb a bőrőm és nem pedig csak beképzelem magamnak:)
7. cicmic87 (válaszként erre: 6. - Csaj18)
2011. márc. 29. 07:59

Szia!

Jó hallani,hogy akkor jó a striákra is!!

Te hány kezelést fogsz magadnak csinálni?

Akkor azt mondod,hogy a bőrt nem kell széthúzni és csak úgy simán kell rollerezni?

Már csak az utolsó kérdésem az lenne,hogy te csináltál magadról képet,hogy nézett ki és most miye? Tudom ez elég személyes de gondotam megkérdezem.

További szép napot neked!!

2011. márc. 29. 02:47
sziasztok:) csak azért írok mert használom én is a dermarollert :P én 2.5mm-el csinálom comb,has,csípőn...striás bőrre...és már magában szérumok nélkül nagyon szépen javul a bőröm:) 2.kezelésen vagyok túl még csak úgyhogy kíváncsi leszek a végére :P Egyébként a titka ahol lehet és valószínű sokan ott rontják el...h a bőrt szét kell húzni h rendesen a tű beletudjon hatolni a striákba...és így egyenletesen tudod magad rollerezni...az én véleményem szerint nem kell orvoshoz,kozmetikushoz fordulni simán ha neten utána nézel alaposan és fórumokon esetleg, akkor te is eltod magadnak végezni a kezelés sorozatot:) csak fontos a sterilizálás!bármi kérdésetek van várom:)
2010. nov. 18. 07:59
én tudok olcsóbb helyet
4. barcabo (válaszként erre: 3. - Tengerszemke)
2010. aug. 17. 13:13
pontosan nem tudom,de fájdalmasnak mondta,és áll.ez ilysóen is marad,ha csak nem fogy ill.hízik.hoigy hány kezelés volt az passz,de heteknek kellett eltelnie 2 közt,de azért azt elmondtam látszanak neki ugyanúgy,csak nem redősek
3. tengerszemke (válaszként erre: 2. - Barcabo)
2010. aug. 17. 12:51

Szia, köszi az információt. Azt esetleg tudod, hogy mennyi idővel a keletkezés után kezdte a kezeléseket?

Az árból gondolom, hogy kb. 10 kezelés lehetett. A tartósságáról van már tapasztalata?

2. barcabo (válaszként erre: 1. - Tengerszemke)
2010. aug. 17. 11:38

szia,barátnőm járt ilyen kezelésre.látszanak ,de kisimultak,nincs már neki az a mély redő mint a kezelések előtt.

ha jól tudom az összes kezelés olyan 200.000ftba került.

2010. aug. 16. 21:23

Sziasztok!

Sajnos a terhességeim közben striák alakultak ki a hasamon. Olvastam a dermarollerről, de nem tapasztalatokat, csak marketinget.

Érdeklődnék, ha valakin alkalmazták ezt a kezelést, mennyire volt hasznos, és főleg mennyire volt tartós??

Köszönöm a válaszokat:-)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook