Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Szeptember 4-én lesz Czanik Balázs Aerobic Rekordkísérlete, jól tudom? fórum

Szeptember 4-én lesz Czanik Balázs Aerobic Rekordkísérlete, jól tudom? (tudásbázis kérdés)


12. Rika1
2010. aug. 26. 13:50

Czanik Balázs Győzikével főz, és Delhusával edz


Budapesten a Népligetben a SzeptEmber Feszt ad otthont idén egy különleges rekordkísérletnek Mozdulj Rá! címmel. Czanik Balázs fitneszguru tömegeket szeretne megmozgatni, és ha minden jól megy, Guinness rekord lesz belőle.


A program szeptember 4-én 11 órakor a regisztrációval kezdődik, ahol az első 500, rekordkísérletre jelentkező ajándékot kap. Déltől gyermekfitnesz bemutató lesz, aztán Delhusával lazíthatunk a rekordkísérlet előtt. Fél kettőtől pedig kezdődik a rekord felállítása. A mozgás után a rekordban részt vevő legek, mint például a legfiatalabb és a legidősebb kapnak kisebb meglepetéseket. A műsort igazi, ritmikus capoeira bemutató zárja.


A SzeptEmber Feszt egyik hagyományos programja a pörköltfőzés – tavaly például 8000 adagot készítettek a főzőcsapatok többek között a 4.251 literes óriásbográcsban és az 1.260 literes kisbográcsban. Az egészséges táplálkozás égisze alatt a rekordot megkísérlő Capoeira Csapat is megpróbálkozik egy fitneszpörkölttel. A csapat tagjai között lesz Balázs és Győzike, akik mindketten szeretik a hasukat, de azért igénybe veszik majd egy szakács segítségét is. Ők ketten közös torna DVD-t is csináltak már együtt, így valószínűleg a főzésben, de lehet, hogy inkább a kóstolgatásban szintén jó csapattársak lesznek.


S miután erőt gyűjtöttek a kedves nézők a finom pörköltekből, kezdődhet a kalóriák ledolgozása, hogy a zsír ne rakódhasson le az úszógumikra, mert bár vége van a bikini szezonnak, Balázs segít formában maradnunk ősszel is, hogy beleférjünk a nyár végi leárazáson vett fürdőruhánkba. Delhusa Gjon, megszokott kellemes ritmusaival hangolódunk majd a rekordkísérletre. A nemsokára induló TV műsora előtt Balázs edzett Gjonnal, hogy kamerák előtt is vállalható formába hozza az énekest. Könnyű dolga volt Balázsnak, hiszen Gjoni alapvetően megfelelő alapokkal érkezett, így elég volt a heti 3 edzés.

11. Rozália (válaszként erre: 9. - Rika1)
2010. aug. 17. 04:59
Aranyos vagy, Rikám:)
10. Rozália (válaszként erre: 5. - Anduska80)
2010. aug. 17. 04:59
Köszönöm szépen:))
9. Rika1 (válaszként erre: 4. - Rozália)
2010. aug. 17. 01:55
Drága Barátnőm..akkor majd kapsz tőlem meglepit:)
8. Rika1 (válaszként erre: 7. - Rika1)
2010. aug. 16. 14:40
4326-os bejegyzésnél
2010. aug. 16. 14:33
HA A PLAKÁTRA KÍVÁNCSI VAGY, LÁSD A NAPLÓM. OTT OLVASHATÓ A RÉSZLETES PROGRAM IS!
2010. aug. 16. 14:30

HELYSZÍN: BUDAPEST NÉPLIGET VÍZVONAL SZÍNPAD


A REKORDKÍSÉRLET IDŐPONTJA! SZEPTEMBER 4. 11 ÓRA

5. anduska80 (válaszként erre: 4. - Rozália)
2010. aug. 16. 14:14
Előre is nagyon boldog névnapot kívánok!
2010. aug. 16. 14:11
Hogy az akkor lesz-e, azt nem tudom, de hogy az én névnapom akkor lesz, az tuti:))))
2010. aug. 16. 14:05
www . capoeiraklub . ning . com
2010. aug. 16. 14:01
Nagyon szeretem az óráit,nem szeretném kihagyni ezt a rendezvényt.Remélem sikerül neki és sokan lesznek.
2010. aug. 16. 13:59
Szeptember 4.-én lesz Czanik Balázs Aerobic Rekordkísérlete, jól tudom?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook