Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Milyen hajfestéket vegyek? fórum

Milyen hajfestéket vegyek? (beszélgetős fórum)


2011. ápr. 11. 14:51
Szerintem meg tök felesleges festeni.Arról nem is beszélve ha megunod nem tudsz vele mint kezdeni.)Ha csak nem parókád van.DDD
2010. aug. 27. 23:17
Ma vettem fűszeres vörös árnyalatot a Schw... Brill...-ból. Ismeri valaki? Milyen?
2010. aug. 23. 19:31
Ami nagyon kímélő, az annyira tényleg nem is fogja meg!
20. Pumuckl (válaszként erre: 19. - FairyJ)
2010. aug. 23. 16:24

Hm ja, meg ugye adott márkán belül is almárkák vannak, plussz színtől is biztos függ.

Össze nekem sem fogott semmit, csak a haajmban sem tartotta meg a színét:P

19. FairyJ (válaszként erre: 18. - Pumuckl)
2010. aug. 23. 15:18
Hát, nyilván ezt is haja válogatja... Én most Garnier-t vettem, iszonyú. Folyamatosan összefog mindent a hajam, pedig már kb. két hete festettem be. Többet ilyet nem veszek, drága is és rossz is. Ha Londát vagy Kallos-t használtam, sosem fogott össze semmit.
2010. aug. 22. 15:24
Márkába Garnier vagy Palette mindenképpen. Ezek tutira megbízhatóak. Én Londásat vagy ilyen nem vennék. Egyszer vettem valamit, a szine tök nem olyan lett, mint amilyennek kellett volna lennie, ha meg rövidebb ideig hagytam ki is kopott nagyon hamar.
2010. aug. 21. 12:53
szia lányom fodrász tanuló mindjárt végez ,szerinte ha dobozos festékben gondolkodsz akkor Garnier hajfestéket vegyél mert van benne sok vitamin ami ápolja a hajat
16. FairyJ (válaszként erre: 11. - FairyJ)
2010. aug. 16. 19:43
Jaj, elírtam, bocsánat. Gold orange a festék neve, de Londás, az stimmel :D
2010. aug. 16. 19:34
Én nem veszek sosem a boltban festéket!Nem véletlenül használnak a fodrászok,fodrászkellékes cuccokat!Nem csak a spórolás miatt! :)
14. zsanci79 (válaszként erre: 13. - 4c07880d46)
2010. aug. 16. 19:17
Köszi, akkor ezt kiprópálom majd. Én a Garniert és a Palettét használtam. Azok közül is a Garnier a rosszabb szerintem.
13. 4c07880d46 (válaszként erre: 12. - Zsanci79)
2010. aug. 16. 16:56
Tapasztalataim szerint a Schwarzkopf Brillance vörösei nagyon szépek és tartósak! Nekem épp az van fenn a hajamon, én meg pont szelidíteni akarom a színemet:)) Nekem eddig ez a legjobb hajfesték, a második mosásnál már egyáltalán nem jön a leve. Régebben a Gar..rt használtam, de rosszabb lett a minősége, nagyon kopik. Ja, a Pa..ttének is vannak vad vörösei, de nem próbáltam még azt a márkát.
2010. aug. 16. 15:34

Sziasztok!

Tudnátok nekem olyan márkát ajánlani, ami vörös, igazi pirosas vörös, és nem kopik le 2-3 hajmosás után. Mióta őszülök, egyre inkább ezt tapasztalom. És az ősz hajszálakról nagyon hamar ledobja. Más szín nekem nem igazán áll jól, fehérebb a bőröm, és zöld aszemem max. még a fekete volt tinikoromban, de az már nagyon öregítene.

Mindíg valami vad vöröset szerettem volna, de sosem sikerül, hiába veszek bármit. Mindíg tök sötét lesz a hajam, már-már olyan padlizsánra hajazva. Viszont mikor kopik, akkor meg már csúnya rezes színe van.

Köszi az ötleteket előre is

11. FairyJ (válaszként erre: 7. - 4c07880d46)
2010. aug. 16. 14:01
A Londa festékek közül a legvilágosabb rézszőke. Azonnal kivilágosította, csak sajnos mostmár nagyon nehezen tudok venni, alig pár helyen lehet kapni:S
10. ariadna (válaszként erre: 3. - 4c07880d46)
2010. aug. 16. 12:41

Szia! Csatlakoznék azokhoz akik otthon festik! Én nem csak magamnak, hanem anyukámnak, nagymamámnak és a barátnőknek is megcsinálom! És senkinek sem ment még tönkre a haja!

Anyukám is vörös. Egyszer kb. 10 éve volt egy festékallergiája, mert a kedves fodrász belekutyult valamit, hogy még vörösebb legyen. Utána anyu csak hennával merte festeni évekig, de sötétbarna a haja és csak az ősz hajszálakat fogta meg, és úgy nézett ki mintha a barna hajában elég béna vörös melír lenne! :)

Utána áttértünk a Loreálra, nem teszi tönkre a hajat, nem is allergiás rá. Nagyon bejött!

Aztán pár hónapja úgy döntöttünk a vörös már annyira nem divat, hanem jobb lenne valami olyasmi amit neked is felsoroltam. De a vöröset azok nem fogják meg! Le kell szívni. Mi Loreál Effasort használtunk. Utána pedig befestettük a kívánt árnyalatra szintén Loreállal! És tökéletes lett!


Viszont ha nincs kedved ezzel bajlódni először menj el fodrászhoz, ő majd leszívja, ráfest utána pedig ugyan úgy tudod otthon hasonló árnyalatúra festeni!

2010. aug. 16. 11:32
Engem legszívesebben elverne a fodrász, mikor meglátja, hogy belefestek magamnak :) Az otthoni hajfestékek sokkal erősebbek, jobban igénybe veszik a hajat. Persze haja válogatja, hogy mennyire. Meg a festés gyakorisága. Nekem most világos vörös, fehér a bőröm, szerintem jól áll :)
2010. aug. 16. 09:01

én is általában otthon festem a hajam és nincs semmi baja.

Én mindig olyat szerettem volna, mint a Született feleségekben Eva Longoria haja. És lám, végre sikerült, egy lány ajánlotta a Wella Koleston 6.73 árnyalatát. Elég drága, fodrászkellékesnél 1 tubus 2200 Ft körül van.

7. 4c07880d46 (válaszként erre: 5. - FairyJ)
2010. aug. 16. 08:52
Mi a neve a festéknek? Milyen lett az élénk vörös hajszínedből, miután ráfestetted?
6. 4c07880d46 (válaszként erre: 4. - Iviiiiii)
2010. aug. 16. 08:51
Ja én nem ragaszkodom az itthoni festéshez! Csak a színárnyalatban nem tudok választani:)
5. FairyJ (válaszként erre: 4. - Iviiiiii)
2010. aug. 16. 08:43

Ne haragudj, de ez nem mindenkinél igaz. Kb. 15 éve festem a hajam otthon, és semmi baja. Vastagszálú, erős, dús hajam volt, és az is maradt.

Én is vörös vagyok, a pirosas vörösből enyhébb árnyalatra a világos réz színű festékekkel tudtam váltani.:)

2010. aug. 15. 23:31
Ne haragudj, hogy ezt mondom, de az otthoni hajfestéssel csak tönkreteszed a hajadat! Viszont ha semmiképp nem akarsz fodrászhoz menni, fesd be hennával Bio-boltban lehet kapni, por állagú vízzel kell kikeverni, én egyszer 1800Ft- ért vettem, szóval drága, viszont a fele is elég volt, és nagyon tartós. Olyan répa-vörös lett tőle a hajam, de mindenki dicsérte, szóval nem csúnya-répa :)
3. 4c07880d46 (válaszként erre: 2. - Ariadna)
2010. aug. 15. 22:22
Ha azt ráfestem a vörösre, befogja? Milyen márkát javasolsz? Ezek egyébként a barna árnyalatai?
2. ariadna (válaszként erre: 1. - 4c07880d46)
2010. aug. 15. 22:20
Mézes árnyalat vagy borostyán, esetleg arany(barna)?
2010. aug. 15. 22:17
Sziasztok!Sok éve vörös a hajam, festett. Többféle volt már, jelenleg "tüzes vörös", de kicsit szolidabbá szeretném tenni a hajszínemet. Barnát nem akarok, mindenképp valami meleg, lágy színű festéket szeretnék venni. Vöröset, de nem azt a "hirtelent".Kinek milyen tapasztalatai vannak, mit használtok? Javaslatok? (szín, márka)40 éves vagyok, fehér bőrű, zöldes szemű, állig érő hajam van, ha esetleg ez segít.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook