Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Mindennapos fejfájás... fórum

Mindennapos fejfájás... (beszélgetős fórum)


2010. aug. 17. 12:10

Sziasztok!

Nekem is elég durva fejfájásom van.Már évek óta.Szakaszosan rámtör, akkor hónapokon keresztül, aztán elmúlik, és után egy ideig csak akkor fáj, ha megfázok, front jön(hideg v meleg)stresszes vagyok, nem pihenek...Szóval minden egyéb dolgot ezzel jelez a szervezetem.Most megint lekezdett fájni, lassan másfél hónapja.

Így szeptemberben orvos, és pár hónap huza-vona, hogy mi történt....:(

8. monika0104 (válaszként erre: 4. - Hte23)
2010. aug. 16. 09:25
én is kaptam egy csomó orrsprayt ezeket is amiket te is felsoroltál, de mondanom sem kell egyik sem használt sőt a végén már vérzett az orrom tőlük.
2010. aug. 16. 09:22
Szia nekem ugyan ezek a panaszaim voltak , amíg végre fél év húza-vona után kiderült mi a bajom azóta hála istennek nem fáj semmim .Fájt a fejem mindennap már a fájdalom csillapító sem használt , szintén be volt dugulva az orrom , februárba mentem először orvoshoz és júniusban műtőték meg az orrom mert orrkagyló nagyobbodásom volt és állandóan eldugult az orrom amitől állandóan fájt a fejem mert nem kapott rendesen oxigént az agyam.De ezt hogy megállapítsák fél év kellett persze volttam allergia vizsgálaton is 2 fajtán is ahol semmit nem állapítottak meg már hülyének nézett a dokinő azt hitte kitalálom mert semmit nem talált (orrmandulámra semmit nem mondtak) aztán elküldött egy másik dokihoz ő megtükrözte az orrom és ő mondta hogy orrkagyló nagyobbodásom van .Persze az hogy fájt a fejem senkit nem érdekelt nem, is foglalkoztak vele .Ezt csak én mondom hogy mióta meg volt a műtét azóta nem fáj a fejem tehát valami köze mégis lehetett hozzá.Menj mindenképp orvoshoz , nekem 1 évig volt folyamatosan bedugulva az orrom mire el mentem az orvoshoz.
6. Krisztine2 (válaszként erre: 1. - 5155668ad1)
2010. aug. 15. 18:20

Szia.

Én is így voltam.

Kiderült hogy az allergia van a háttérben.

2010. aug. 15. 18:10
száraz levegő, klima és sok-sok minden is okozhatja az orr bedugulását/szárazságát, és ez okozhatja a fejfájást.
2010. aug. 15. 18:09

AQUA MARIS és BECLONASAL AQUA ( ez vényköteles)


A kislányomnak is sokat fájt a feje.Ugy mint a tied.

Kivizsgáltattuk és végül fül-orr-gégész megállapitotta, hogy megnagyobbodott az ormandulája.

Erre kaptuk először a második spray-t.


Javasolnám, hogy keress fel egy fül-orr-gégész orvost.

2010. aug. 15. 17:51

Keress fel egy szakorvost, aki ebben tanácsot tud adni, mert, ha régen benne vagy és ráadásul mindennapos a fejfájás akkor valószinűleg számos oka lehet, azért kell kivizsgáltatni, nehogy még véletlenül valami komoly baj legyen belőle.

Légyszives tedd meg minél hamarabb. Üdv.Ágnes

2010. aug. 15. 17:46
Talán orvos?Hátha valami allergia.
2010. aug. 15. 17:12

Szép napot!


Van köztetek olyan,akinek fáj a feje,elég gyakran és mindig a halántéka???Hol a bal,hol a jobb oldalon?

Szerintetek mitől lehet?

És minden reggel el van dugulva az orrom,ráadásul általában azon az oldalon fáj a halántékom,ahol be van dugulva az orrom.

Köszi,aki ír!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook