Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Van akinek volt Cegléden esküvője? fórum

Van akinek volt Cegléden esküvője? (beszélgetős fórum)


11. Renkababa (válaszként erre: 10. - 56e930fc2a)
2010. aug. 30. 05:37
Na az tök jó lenne ha a dekorost legalább megspórolnám vele. Sztem az lesz a legjobb ha beiktatunk egy próbavacsit, akkor sokminden kiderül..jó lenne ott tartani több dolog miatt is, ugyanis sok a távolról jövő vagy külföldi rokon, és szembe a koliban lehetne őket altatni. Meg nekünk is olyan 110 fő körül lenne. :)
10. 56e930fc2a (válaszként erre: 1. - Renkababa)
2010. aug. 27. 14:09

Szia.

Nekünk 4 éve volt ott a lakudalmunk. Hát mi kb.120-an voltunk. Igaz, hogy elég zsúfolt volt, de ugy tudom hogy most át lett alakítva és nagyobb is lett. Akkor nekünk megcsinálták a dekort, és csak lufist hívtam mert azt nem tudtak olyat amit szerettem volna. A hangulat és a kaja is finom volt.Az ár is elfogadható, de tudod hogy mindenki eltesz valamennyi hasznot.

2010. aug. 15. 16:29
köszi :)
8. arrival (válaszként erre: 6. - Renkababa)
2010. aug. 15. 16:14
oké, elküldöm, most látom az oldalukon még sok ceglédi esküvővel kapcsolatos dolog van.
7. Renkababa (válaszként erre: 2. - Ancsyangel)
2010. aug. 15. 16:13
A dekorációt az étterem csinálja?Akkor nem is kéne dekorost szereznem?
2010. aug. 15. 16:12
minden infó érdekel, csakhogy ki tudjam választani a leges legjobbat. :)időnk még van,mert csak jövőre lesz a lagzi, de enm árt ha utánanézegetek dolgoknak. Köszönöm ha elküldöd az elérhetőségét :)
5. arrival (válaszként erre: 4. - Renkababa)
2010. aug. 15. 16:10

Ha kell fotós, van egy ceglédi fotós ismerősöm.

Én is fotózom több mint 15 éve, őt is nagyon rég ismerem, garantálom, hogy az egyik legprofibb, és különleges, szép képeket csinál. Ha érdekel, megadom az elérhetőségét.

2010. aug. 15. 16:07
fotós nincs még..egyelőre csak feltérképeznénk a lehetőségeket. azért is lennék kiváncsi a tapasztalatokra, hogy szóba jöjjön-e mint lehetőség, vagy nem olyan jó hely. Tetszik, hogy 200 főt le tudnak ültetni, de elég fura volt, hogy mikor bementünk a hotel recepcióra egy kis infóért a hölgy még azt sem tudta pontosan hány szobájuk van..
3. arrival (válaszként erre: 1. - Renkababa)
2010. aug. 15. 16:01
Fotós van már?
2010. aug. 15. 16:00

Szia

nekem párom ott dolgozott az étteremben. De sajnos régebben igy nem tudjuk jelenleg milyen a minőség de szerintem üljetek be "tesztelni" hogy az ételek mennyire felelnek meg a ti izléseteknek. A dekorációt szépen megcsinálják az biztos :)

2010. aug. 15. 15:48
Sziasztok! Van köztünk olyan, akinek Cegléden volt az esküvője, vagy lesz? A Kossuth étteremről vélemény valakinek?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook