Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Használ valaki VoipBlas-t telefonáláshoz? Tapasztalatok vélemények? fórum

Használ valaki VoipBlas-t telefonáláshoz? Tapasztalatok vélemények? (tudásbázis kérdés)


10. kornellius (válaszként erre: 5. - Kornellius)
2010. aug. 27. 00:27

No mostmár használok Voipblast-ot is meg Voipvise-t is pc-ről való telefonáláshoz. Időnként kell romániai mobilokat is hívnunk innen Angliából és a ..blast percdíjai romániai mobilok esetén 3-szor olcsóbb (mindössze 7,4 eurocent/perc)


Annyiban javítanám magam, hogy a Voipvise-nak is van (ipon)mobilra telepíthető változata.

9. zoltanhabetler (válaszként erre: 8. - Nobody2)
2010. aug. 16. 16:21

Nobody 2 köszönöm, hogy egyértelművé tetted a kérdező számára a válaszomat. Én azóta nem voltam

PC közelben.

8. nobody2 (válaszként erre: 7. - 82a31ed4c7)
2010. aug. 16. 01:14

A voipwise-ra értette. Szerintem a voipwise is használható mobilon. Ez gondolom akkor jó, ha a mobilodon van internet, ami nem drága és olyan sebességű, hogy lehet vele telefonálni.


Ekkor a vezetékes számokat ingyen hívhatod majdnem egész európában, sőt az Usa-t is. A mobilszámok hívása pedig néhány eurócentbe kerül belföldre, külföldre egyaránt.


Persze ha valaki többet tud, kérem írja meg és javítson ki.

7. 82a31ed4c7 (válaszként erre: 6. - Zoltanhabetler)
2010. aug. 15. 06:56
Most melyiket nevezed utóbbinak? Voip Wise vagy VoipBlast? Melyik tud többet? Én mobilon is használni akarom ezt a lehetőséget, de még nem értek hozzá egyáltalán.
2010. aug. 14. 15:56
Válasz Kornelliusnak: Igazad van, PC-ről lehet telefonálni.Nagyon hasonló a Voip Wise, és ez utóbbi többet is tud.Én az előbbit szoktam meg, viszonylag ritkán használom.
5. kornellius (válaszként erre: 4. - Zoltanhabetler)
2010. aug. 14. 15:46

Igen, ez olyasmi, mint a voipwise, de ezzel csak pc-ről lehet telefonálni (mármint a voipbuster-rel).

Viszont a voipblast-tal mobiltelefonról is.


Javítsatok ki, tévednék.

2010. aug. 14. 15:42

Én a Voip Buster-t használom.Belföldön vezetékes irányban teljesen ingyenes és 15 percet lehet egyfolytában beszélgetni, utána újra kell hívni és ismét 15 perc. Ez korlátlanul ismételhető. Mobil irányba és külföldre már fizetős, de nagyon jók a percdíjak. Elő lehet hívni a díjtáblát és meg lehet nézni, milyen hálózatba, melyik országba, mennyi a percdíj.Be kell regisztrálni és kapsz egy bejelentkező

személyi kódot.

2010. aug. 14. 15:38

Gondolom ez valami alkalmazás lehet, amit mobilokra lehet telepíteni és akkor adatkapcsolaton keresztül az internetet használja telefonálásra, nempedig a mobilok hálózati rendszerét. Ezért a percdíj sokkal olcsóbb. Márcsak az a kérdés, hogy az adatkapcsolat díja mennyi, mert a telefonáláshoz kell egy interneten lévő telefon + a Voipblast percdíja.


Nemtudom, hogy jól gondolom-e, de a tapasztalatok engem is érdekelnének.

2010. aug. 14. 15:23

Az mi?


Én voipwise-t használok, ami nagyon jó, rendkívűl olcsón lehet vele egész telefonálni az eu-ban és azon kívűl is.

2010. aug. 14. 15:19
Használ valaki VoipBlas-t telefonáláshoz? Tapasztalatok vélemények?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook