Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Van egy csomó saláta-mixem! Hogyan tudnám elkészíteni? fórum

Van egy csomó saláta-mixem! Hogyan tudnám elkészíteni? (tudásbázis kérdés)


2010. aug. 14. 14:46
párold meg, és legyen krémleves tejszínnel + reszelt sajt, pirított kocka
2010. aug. 14. 14:39

pici olivaolaj, mustár, citromlé,zöldfűszer izlés szerint (petrezselyem, kapor, bazsalikom) összemixelni

vagy

natúr joghurttal v. kefírrel+(fokhagyma, zöldfűszerek)

9. 3f5c70e7b8 (válaszként erre: 1. - Ekka)
2010. aug. 14. 14:38
Hetente többször vagyok képes enni a következöt: egy ilyen csomag mixre semmi más, csak egy tonhalkonzerv, szigorúan olivaolajos, meg egy kis ételízesítö... Néha az sem.
2010. aug. 14. 14:31
Igazság szerint én natúr joghurtba szoktam keverni különféle dolgokat: apróra vágott kaprot, zúzott fokhagymát, erőspistát, vagy olívaolaj, balzsamecet keverékével szoktam meglocsolni. Vannak tasakos és üveges öntetek is, de gondolom ezeket próbáltad már.
2010. aug. 14. 14:31
Só, bors, olaj, citromlé. Egy adagra ízesítés. Másnapra nagyon jól összeér az íze a hűtőben.
6. Ekka (válaszként erre: 4. - Bnedora)
2010. aug. 14. 14:23

..már a létező összes öntetet elkészítettem, de a saláta még mindig nem fogyott el.


Gondoltam hátha valakinek van olyan recept-ötlete, amit én nem ismerek:)

5. Ekka
2010. aug. 14. 14:22

Nekem meg már a fülemen is ez folyik..

Vettem 3 zacsival, de a férjem is hozott 4-et!!!

Holnap lejár a szavatossága, el akarom "pusztítani":)

2010. aug. 14. 14:21
Ezek a saláták gyorsan összeesnek, így azt tanácsolják, hogy az öntettet fogyasztás előtt kell rátenni. Nem tudom, hogy ezen kívül mit lehetne vele kezdeni.
3. Ekka
2010. aug. 14. 14:21

Van benne mindenféle: hagyma, fejesssaláta, ruccola, madársaláta, lilakáposzta, kukorica.

Szeretnék rá valami fini kis diétás öntetet/ötletet:)


Lassan már egy hete ezt eszem, és kifogytam az ötletekből:)

2010. aug. 14. 14:20
Nekem meg nincs itthon. Küldhetnél nekem belőle:-DDD
1. Ekka
2010. aug. 14. 14:19
Van egy csomó saláta-mixem! Hogyan tudnám elkészíteni?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook