Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Segítségetek nem tudom mi a megoldás és hogy mit tegyek!!! fórum

Segítségetek nem tudom mi a megoldás és hogy mit tegyek!!! (beszélgetős fórum)


19. guboca
2010. aug. 14. 08:39

En nagyon remelem hogy megeri ... ma batorsagot veszek es eulunk megbeszelni eztet....remelem igazatok lesz hogy ha szeret megerti es megtalaljuk a megfelelo megoldast a problemara.

De azert az intim torna gyakorlatokat sem fogom kihagyni mikor lehetosegem van ra akkor gyekorolom a "szoritast"...:D...de soha nem hittem hogy hat is az valamit!

18. dbc526ea53 (válaszként erre: 12. - Guboca)
2010. aug. 14. 08:33

Sziasztok.


Feltételezem igazán szereted,megpróbálhatná,ahogy az előttem szólóak javasolták,+ az alhas,fenék izmait erősíteni kicsikét,de rendszeresen,ezekközben autómatikusan tornáztatod a hüvely izmait is.


A legfontosabb beszéld meg vele az aggodalmaidat,hiszen "együtt vagytok",csak együtt találhattok megoldást erre. Mindenképp könnyebb lesz,ha megbeszéled vele,hidd el. Sőtt ha szeret téged,meg kell érezze az aggodalmaidat,"ki is szedi belőled".


Millió lehetőség van,hogy akár ennek ellenére is megtaláljátok a helyzeteket,amikben mindketten teljes kielégülésre juthattok. Pl.talán a párod is megtanulhatná,hogy nem a mennyiség a fontos,hanem a minőség,ha tovább bírná,azaz a szeretkezésetek teljes ideje alatt,csak egyszer fejezné be,lehet már megoldódna a probléma.


Ha pedig minden kötél szakad,legfeljebb már tudni fogod,hogy neked milyenek a paramétereid,és ehhez passzoló partnert fogsz keresni a jövőben. Persze mindenki megérdemel egy sélyt,szerintem nálatok a "programozással",és a "technika módosításával",meg lehetne oldani a helyzetet.

17. b73e24f31f (válaszként erre: 13. - Guboca)
2010. aug. 14. 08:17
Nem kell járnod sehová! Annyi mint amikor visszatartod a pisit és összeszorítod alul. Nem próbáltad még? Vagy gondol azt, hogy most oda senki nem tesz be semmit és szorítsd össze! Ehhez nem kell tanfolyam!
2010. aug. 14. 08:17

szoríts :))

pár ismerősöm,aki már szült,így tesz! :))

15. Henyababa (válaszként erre: 14. - Henyababa)
2010. aug. 14. 08:15
Ezt találtam hirtelen.Itt írnak hasznos dolgokat.
2010. aug. 14. 08:14
13. guboca
2010. aug. 14. 08:09
Intim tornara sajna nincsen lehetosegem eljutni mert egy kis faluba elek ahol ilyenekre nincsen lehetosegem! Es sajna neten leirast nem talalok ra!
12. guboca
2010. aug. 14. 08:07
Hat mondani nem mondta....de latom az arcan....es maskulomben is meg sajna olyankor nem megy el....altalaban igaz masodik alkalom szokot lenni mikor olyan nagyon kitagulok....de felek hogy emiat meg kockaztatja azt hogy keres mast maganak....:(
11. Henyababa (válaszként erre: 10. - B73e24f31f)
2010. aug. 14. 08:07
:)
10. b73e24f31f (válaszként erre: 9. - Henyababa)
2010. aug. 14. 08:06
Meg a párjának :P
9. Henyababa (válaszként erre: 8. - Guboca)
2010. aug. 14. 08:04
Értem már, bocsi az értetlenkedésért. Szerintem is próbáldmeg az intimtornát. Az egyik ismerősőmnek vizelettartási problámái voltak és nagyon sokat segített. Jó tudom,hogy neked nem az a problámád, de szerintem neked is jó lenne.
2010. aug. 14. 08:01
tág leszek....vagyis a huvelyem nagyon kitagul!
7. Henyababa (válaszként erre: 5. - Ellacica)
2010. aug. 14. 08:00
Jah... :( Bocsi
2010. aug. 14. 08:00
de tényleg a torna a megoldás!Jó, mert bárhol elvégezhető!naponta 40X feszítsd meg és engedd ki!hasznos!
5. Ellacica (válaszként erre: 2. - Henyababa)
2010. aug. 14. 07:59
gondolom a tág szóra gondolt!
4. kisj
2010. aug. 14. 07:58
intimtorna
3. b73e24f31f (válaszként erre: 1. - Guboca)
2010. aug. 14. 07:58
Tornáztasd a gátizmodat! Egyébként honnan tudod, hogy neki nem jó? Mondta?
2010. aug. 14. 07:57
Annyira "tag" leszek.... Nem igazán étem mi a problámád. Próbáld másképp fogalmazni,hátha többen segítenek.
2010. aug. 14. 07:45
Kedves olvasok ... nekem egy olyan problémám van ami nagyon intim ezért remélem mindenki megérti hogy mit szeretnek! Egy éve és fel éve egyűt vagyok a barátommal és egy eve és négy honapja szex is van közöttünk ..... na már most eleinte minden jó volt .... és mindketten nagyon elvezik .... de mostanra ha nagyon felizgat sajnos annyira tag leszek hogy neki ez már semmi elvezetet nem nyújt .... ha viszont vissza fogom magam mikor felizgat akkor neki is jó de ha szeretnénk második menetet akkor is ugyan ott alunk .... segítsetek mit tegyek? Félek hogy elhagy emiatt ....:((

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook