Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Saolin diéta fórum

Saolin diéta (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Saolin diéta

2010. máj. 22. 19:06

Elképzelem a mestert, ahogy épp pizzát rendel.

Persze sajt nélkül.

Fúújj...túl sok gyümölcs egy életre, állandóan édeset enni rossz. Szóval grat annak, aki végigvitte.

2008. júl. 13. 19:26

Hello


Látom már régen járt erre bárki is,de én most kezdtem el ezt a diétát.és egész jónak tűnik,csak a rizzsel van gondom. Nagyon nem tudom megenni...Ma már csak egy negyed pohárral csináltam és az sem csúszott. Az túl nagy változtatás lenne,ha a rizs helyett reggelire is csak gyümölcsöt ennék?

7. Kekx
2006. márc. 27. 21:34

Szia!

Örülök hogy valaki elkezdte. Én is szerettem volna, de közbejöttek dolgok. Még lehet hogy nekiállok, de csak ha a mostani gondolataimmal végképp kudarcba fulladok.

Ügyi vagy, az a 2,4 kiló nagyon jól hangzik ám!!! Kiváncsi vagyok a 2. hetedre, remélem hasonlóan eredményes lesz!!!

6. Shephard (válaszként erre: 5. - Shephard)
2006. márc. 27. 10:12

Sziasztok!


Látom rajtam kívül más nem csinálja ezt a diétát, de nekem viszont bejött az egy hét próbaidő :-)))) 2,4 kg ment le úgy, hogy pénteken és szombaton is volt egy kis tiltott kaja, vasárnap pedig rendesen ettem (sütit is) :-))) Ma ismét elkezdtem egy hetet, majd meglátom mi lesz a 2. fordulóban :-))))

Csak egy bajom van, nem nagyon bírom a zöldségeket nagyobb mennyiségben, mert a gyomrom kikészül tőle :-(((


Shephard

2006. márc. 20. 09:44

Sziasztok!


Én ma elkezdtem a Saolin diétát, egy hét próbaidőt adok neki, aztán meglátjuk, hogyan hat, illetve hogy bírom? A mai reggeli nem ment valami fényesen, mert 'marha' sok az egy bögre rizs, pedig én csak pohárral csináltam, de szerintem kétszerre is bőven elég!!!! Meg aztán nem is vagyok úgy oda a rizsért, de mondjuk nem utálom, csak ilyen nagy mennyiséget nem bírok megenni, lehet, hogy csak 3-szorra fog menni! Na mindegy, majd meglátjuk!


Véletlenül nem kezdte el még valaki?


Shephard

4. Kekx (válaszként erre: 2. - Mociscsaj)
2006. márc. 14. 20:12
Na, megnéztem, írtó nehéz címe van: Nagy fogyi könyv. Azért én sikeresen elfelejtettem!
3. Kekx (válaszként erre: 2. - Mociscsaj)
2006. márc. 14. 20:07

Szia!

Hát annyit tudok hogy 2001.január 11-én, a Népszabadság Itthon mellékletében jelent meg ez a diéta. De még én is nézelődök. Ja meg olvastam egy könyvről amiben állítóla le van írva, csak a címét nem tudom pontosan.

2006. márc. 14. 11:35

Szia Kekx,

Meg tudnad adni nekem az eredeti forrasat a cikknek, legyszi?

Szivesen olvasnek egy kicsit bovebben rola, ha lehetseges.

Nagyon erdekesnek talalom a cikket amit felhoztal, koszi szepen!

Udv.

1. Kekx
2006. márc. 14. 10:32
Dr Lyons alkalmazta kung-fu versenyzõ korában, elhihetjük neki, hogy a leírtak szerint 8 héten át megtartott diéta nem csupán a zsírfeleslegtõl szabadítja meg biztonságosan az embert, hanem kellõen formáz is.

Ugrás a teljes írásra: Saolin diéta

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook