Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Clostilbegyt tabletta szedése után mikor lehet szexelni, és milyen sűrűn ajánlott a cél elérése érdekében? fórum

Clostilbegyt tabletta szedése után mikor lehet szexelni, és milyen sűrűn ajánlott a cél elérése érdekében? (tudásbázis kérdés)


13. Mercica (válaszként erre: 12. - Bettikem)
2008. nov. 5. 13:49

Szia. Gyere át másik fórumra ahol ez a téma: Ma vettem be az utolsó szem Clostilbegyt tablettát. Holnaptól már lehet próbálkozni a babával?

Ott vagyunk egész nap!

2008. nov. 4. 20:53
valaki már probálta a clostilbegyt?annak a tapasztalataira kiváncsi lennék!!!
2008. júl. 19. 08:50

Csak beugrottam?

Titeket az orvos nem világosít fel az ilyesmiről? Akikkel eddig privátban leveleztem, egyik sem tudott szinte semmit az egész dologról.


Most nem a fórum ellen vagyok, nem!

Mos arról van szó, hogy nem egymástól kellene megtudni dolgokat, hanem az orvostól!!!! Elvégre elég kemény összegeket kapnak azért, hogy az ilyen dolgokat elmondják, akár naponta 200-szor is! Lehet, hogy unalmas neki, mert már tizenéve ezt csinálja, de neked az első!!!

2008. márc. 16. 15:05

Sziasztok!

Neharagudjatok hogy ide pofátlankodok de nagy szükségem lenne clostilbegytre.Kérem aki tud segitsen.

Előre is köszönöm

2007. okt. 17. 11:23
Hát én nem tudom mert akkor volt uh-m csak.
8. 6ee0ffb012 (válaszként erre: 7. - 91da1d93eb)
2007. okt. 17. 11:21
Én azt írtam,a 12. nap ELŐTT!!!!!!!!!!!!!!
2007. okt. 17. 11:11
Én nem mondok semmit csak annyit hogy nekem a 43. napon volt érett tüszőm és abból lettek a babócáim.
2007. okt. 17. 11:00
Closti mellett elvileg a 12.nap előtt semmiképp nem lehet pé. Most biztos jöttök majd a saját történettel,hogy de lehet,nekem is volt,pedig elvben teljesen kizárt! Ha mégis úgy érzed,az vagy vaklárma,vagy nem fog megrepedni a tüsződ.Sajnos ezt nemcsak tapasztalatból írom,hanem tudás is van mögötte...
2007. okt. 17. 09:43

Szia Nicky!

Ezer éve nem beszélgettünk!!

Mi a helyzet?

Egyébként a csajoknak igaza van. Két naponta szex és utána legalább fél óra fekvés. Tudod a kifolyás elkerülése miatt.

2007. okt. 17. 09:39

Szia Nykcy!

Itt is találkozunk? Szerintem is 2 naponta, mi már az utolsó clostis nap után elkezdtük.... Na nem a gyogyi miatt.....Bármikor lehet peteérésed!

2007. júl. 17. 08:18

Sziasztok!


Itt is ez a téma:

[link]

2007. júl. 15. 14:53

Két naponta legyetek együtt,akkor mindig lesz kiskatona a tüszőre várva!

Ez nincs a Clostihoz kötve,annak semmi köze ehhez.Azt a ciklus elején szeded,hogy segítse a peteérést.A szex tőletek függ! :)))

2007. júl. 15. 14:19
Clostilbegyt tabletta szedése után mikor lehet szexelni, és milyen sűrűn ajánlott a cél elérése érdekében?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook