Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Napoleon Boulevard rajongók ide! fórum

Napoleon Boulevard rajongók ide! (beszélgetős fórum)


2010. aug. 15. 20:41
Szeretem én is... :)
10. Matica (válaszként erre: 9. - Törpilla79)
2010. aug. 15. 20:40

hmmm, hát az igaz, hogy régebben jobb zenéket csináltak. Akkor nem volt ennyi együttes, maradandóbbat tudtak alkotni, mert volt mondanivaló. Ma már mindenki kiadhat zenét, boldog boldogtalan. Rengeteg a hazai és a külföldi zenegyáros.Emlékszem anno a "mjúziktévé" volt, mint zenei csatorna oszt annyi, ha külföldi zenére vágytunk. Na de megy most a retró szerencsére, és lelkem gyermeke is szívesebben hallgat velem zenét mint a tuctuccot. :)

Persze nem mondom ott is vannak azért jók, de 20 év múlva kiváncsi leszek, mit veszünk elő retronak.

9. törpilla79 (válaszként erre: 8. - Matica)
2010. aug. 15. 08:21

:) Nem olyan rég találtam rá ezekre,idáig csak a Júliásat ismertem.Minden nap meghallgatom ezeket, meg még az "Uram segíts"című dalukat,és nem tudom megunni...

Én egyébként is jobban szeretem a régebbi zenéket, mert azok voltak az igazik!A mai már mind olyan sablonos...(a magyar slágerekre gondoltam).

8. Matica (válaszként erre: 7. - Törpilla79)
2010. aug. 14. 19:55
Meghallgatóztam, valóban jók! :)
7. törpilla79 (válaszként erre: 4. - Matica)
2010. aug. 13. 15:38

Szia!

Az a szám is jó,de nekem az adatlapomon lévő dalaik tetszenek a legjobban..

2010. aug. 13. 07:05

4shared.com/audio/MBK6nyEc/01_Napoleon_Boulevard_-_Legyet.htm

legyetek jók ha tudtok.

5. Ncilány (válaszként erre: 2. - Törpilla79)
2010. aug. 13. 06:56
Nem ismerem az összes dalukat, de igen szeretem őket.
2010. aug. 12. 22:37

Imádtam :)

Amikor eladóként dolgoztam egy kis közértben a lányok agyára mentem amikor énekeltem. Na nem csak a hangom miatt :)

Júlia nem akar a földön járni...

Majd amikor befejeztem és napokig nem "énekeltem" akkor hallom, hogy az egyik kollegína rákezd, Júlia nem akar a földön járni. Amikor egymásra néztünk, jót nevettünk rajta, hogy ugye milyen ragadós.

2010. aug. 12. 22:19
Egyik nagy kedvencem a magyarok közül:)
2010. aug. 12. 22:16
És te szereted?
2010. aug. 12. 22:10

Igaz, már nem a mai sláger,de én nagyon szeretem!

Ha te is akkor írd le a véleményed!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook